Loading...

• پری ناز
    پری ناز
    جمعه 17 خرداد 1392 - 19:53

توبارداریتون چی خوردیدچی نخوردید؟ (59413 بازدید)

مامان گلی ها توایام بارداریتون چه چیزایی خوردیدکه واستون خوب بوده بیایدتجربه هاتونوبه مامانای آینده بگید
    خوشبختي ما تو سه جمله خلاصه شده تجربه از ديروز، استفاده از امروز، اميد به فردا ولي با سه جمله ديگه زندگيمون رو تباه مي کنيم حسرت ديروز، اتلاف امروز، ترس از فردا
  • +1
    مامان رز
    مامان رز
    سه شنبه 26 شهریور 1392 - 23:30
    من به خاطر بیش فعالی بچه یک ماه کندر بعد مویز خوردم الانم دخترم خیلی باهوشه برای جلوگیری از زردی هندوانه و خاک شیر معجزه می کنه من اینقدر هندوانه و خاک شیر خوردم که وقتی رز بانو به دنیا اومد اصلا زردی نداشت فقط به خاطر مصرف لبنیات مثل ماست و دوغ کولیک داشت البته من چون اصلا تا به امروز شیر نخوردم چون معده ام نسبت به شیر حساسه و دوست ندارم مجبور بودم از جایگزین استفاده کنم
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
  • +1
    مامان رز
    مامان رز
    سه شنبه 26 شهریور 1392 - 23:34
    مصرف خورشت کرفس باعث بیماری صرع میشه من هفته ای یکبار ماهی می خوردم ویارم نداشتم علی رغم اینکه تا دو روز مونده به زایمانم سرکار می اومدم وقتی هم که رز بانو به دنیا اومد 3350 بود من برای سلامتی دخترم یک ختم قرآن هم خوندم که خیلی تاثیر داشت سوره یوسف و مریم هم خیلی می خوندم
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
  • کیانا
    کیانا
    چهارشنبه 27 شهریور 1392 - 00:24
    مرسی از تجربه هات می گی. منم اگه باردار بشم(ایشالله)ختم قرآن می کنم. [-O<
    سایت من
  • غزل
    غزل
    چهارشنبه 27 شهریور 1392 - 00:33
    من تا سه ماه اول ویار شدید داشتم حتی دوبار بیمارستان بستری شدم اونم به مدت چندروز.باشروع چهار ماهگی حالم بهترشد تونستم ماهی ولبنیات وچیزای که واسه بچه خوبه بخورم فقط ازموز خربزه وهندونه متنفرشده بودم . کتاب ریحانه بهشتی واقعا عالیه من همون ماه اول براساس نوشته های ریحانه بهشتی جلو میرفتم تاموقع زایمانم علی هم وزنش موقع تولد3700 گرم بود زردی هم نداشت.در ضمن طول بارداریم برای خوشکلی بچه 40مرتبه سوره یوسف خوندم
    همسرم تمام زندگیه منه
  • غزل
    غزل
    چهارشنبه 27 شهریور 1392 - 00:35
    کیاناجون چند وقته ازدواج کردین :x
    همسرم تمام زندگیه منه
  • غزل
    غزل
    چهارشنبه 27 شهریور 1392 - 00:40
    من بعد از 8ماه از ازدواجم واسه بارداری اقدام کردم .اگه به 4سال پیش برمیگشتم میذاشتم 2 سالشه بعد باردار میشدم :-w
    همسرم تمام زندگیه منه
  • کیانا
    کیانا
    چهارشنبه 27 شهریور 1392 - 00:45
    یک سال و پنج ماه
    سایت من
  • پری ناز
    پری ناز
    چهارشنبه 27 شهریور 1392 - 22:43
    غزل جون من فک کردم تو فروردین سقط داشتی؟
    خوشبختي ما تو سه جمله خلاصه شده تجربه از ديروز، استفاده از امروز، اميد به فردا ولي با سه جمله ديگه زندگيمون رو تباه مي کنيم حسرت ديروز، اتلاف امروز، ترس از فردا
  • +1
    *مامان امیر عباس*
    *مامان امیر عباس*
    سه شنبه 15 دی 1394 - 09:04
    سلام مامانی گل من هنو تو هفته ۳۴ بارداری هستم هنو پسرم دنیا نیومده به نظرتون چیا بخورم نی نیم وزنش زیاد بشه و زردی هم نگیره وزنش تو سونو ۳۲ هفته ۲۶۰۰ بوده دوستدارم وزنش زیاد بشه کسی چیزی میدونه راهنماییم کنه ممنون میشم من تازه اومدم تو این سایت دوستان
  • *مامان امیر عباس*
    *مامان امیر عباس*
    سه شنبه 15 دی 1394 - 23:24
    *مامان امیر عباس* گفته:
    سلام مامانی گل من هنو تو هفته ۳۴ بارداری هستم هنو پسرم دنیا نیومده به نظرتون چیا بخورم نی نیم وزنش زیاد بشه و زردی هم نگیره وزنش تو سونو ۳۲ هفته ۲۶۰۰ بوده دوستدارم وزنش زیاد بشه کسی چیزی میدونه راهنماییم کنه ممنون میشم من تازه اومدم تو این سایت دوستان

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی