Loading...

• مامان آينده
    مامان آينده
    شنبه 5 مرداد 1392 - 20:38

مادران لطفا از تجربه شون در زايمان بگن (74094 بازدید)

سلام مامان هاي عزيز
    لطفا تجربه هاتون رو در زمينه انواع زايمان اينجا به اشتراك بذاريد تا ما هم بتونيم خوب تصميم بگيريم؟
    زايمان طبيعي يا سزارين؟ لطفا اگه تجربه هر دو رو داريد توضيح بدين كدوم بهتره
    زايمان طبيعي: زايمان در آب؟ زايمان با يوگا؟ با هيپنوتيزم؟ و ....؟

برچسب ها:
  • مامان الهه
    مامان الهه
    شنبه 5 مرداد 1392 - 21:02
    عزیزم من سزارین انجام دادم به نظرم خوب بود من تحمل طبیعی رو نداشتم خودم به دکترم گفتم منوسزارین کنه فقط یه چیزی بود به نام پمپ درد که به دکترم گفتم واسم استفاده کنه و تا از بیمارستان مرخصشدم زیاد دردی نداشتم.ولی خوب آخرش تا 3 4 روز میترسیدم بلند بشم.
    سایت من
  • مامان
    مامان
    یکشنبه 6 مرداد 1392 - 21:22
    به نظر منم سزارين بهتره
    هم واسه خودت هم واسه روابطت بعد از زايمان
  • مامانه سهند
    مامانه سهند
    یکشنبه 6 مرداد 1392 - 22:41
    سلام دوست عزیز من سزارین کردم . درسته که زایمان طبیعی عوارضش کمتره ولی نه تو ایران .چون آموزشهای قبل از زایمان رونمیدن . سزارین چند روز اولش جای بخیه ها موقع بلند شدن اذیت میکرد.
  • مامان نیایش
    مامان نیایش
    دوشنبه 7 مرداد 1392 - 23:41
    منم سزارین کردم خیلی خوب بود و موقعی که می خواستم برم تو اتاق عمل زایمان طبیعی رو کامل دیدم خیلی وحشتناک بود.
  • سمر
    سمر
    دوشنبه 7 مرداد 1392 - 23:58
    منم سزارین کردم همراه با پمپ درد و هیچ دردی حس نکردم خیلی عالی بود.ولی دوستم طبیعی زایمان کرده بود و چقدر پشیمونه.میگفت از درد داغون شدم و تازه بعد زایمانم شرایط خوبی نداشت
    سایت من
  • mahtab1366
    mahtab1366
    پنجشنبه 10 مرداد 1392 - 19:23
    من تجربه ندارم ولی حتما حتما حتما بهتون پیشنهاد می کنم این مطالب رو روی سایت کیدز بخونید. خیلی خیلی خیلی خوبه
    http://kids.ir/Content/
    سایت من
  • حسین مامان
    حسین مامان
    شنبه 12 مرداد 1392 - 01:54
    سلام به تمامی مادران مهربون من یک زایمان طبیعی داشتم اما خیلی درد کشیدم نسبت به کسانی که گفتن ده تا چهارده ساعت درد میکشی خداروشکر منوتوی شش ساعت زایمان کردم یک و دوساعت پایانی واقعا زجرآوره اماخدای مهربون کمک کرد برای یکبارتجربه راضی هستم امادیگه برای بچه دوم حاضر نیستم .
  • مامان علی کوچولو
    مامان علی کوچولو
    شنبه 12 مرداد 1392 - 02:08
    منم سزارین انجام دادم وخیلی هم راضیم و هیچ کدوم از عوارضی رو که می گن من نداشتم وهمون روز بعد از عمل هم تونستم بلند شم
  • مامان علی کوچولو
    مامان علی کوچولو
    شنبه 12 مرداد 1392 - 02:09
    سلام مامان حسین حالتون خوبه
  • +1
    مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    یکشنبه 13 مرداد 1392 - 00:22
    من انقدر اطرافیان تو گوشم خوندن که طبیعی خوبه قبول کردم( فکر کن!!......) رفتم تو اتاق زایمان با آمپول درد شروع شد هی درد بکش هی درد بکش تا پسری قدم رنجه فرمودن بعد از 7 ساعت. حدود یک ربع بعد از زایمان راه می رفتم و می خندیدم . سربه سر بقیه می ذاشتم و حالم خیلی خوب بود. اما تجربه ایه که تحت هیچ شرایطی حاضر نیستم دوباره امتحان کنم. دردش وحشتناکه. با اینکه من طبیعی زایمان کردم اما بهتون پیشنهاد میدم سزارین بشید.
    پسرم.. بدون تو حتی سراغ نفس کشیدن هم نمی رم
  • +1
    mahtab1366
    mahtab1366
    سه شنبه 15 مرداد 1392 - 00:03
    سلام دوستان بهتون پیشنهاد می کنم حتما حتما حتما این مطالب رو مربوط به بارداری بخونید واقعا مفیده
    http://kids.ir/Content/
    سایت من
  • مامان فرزانه
    مامان فرزانه
    یکشنبه 20 مرداد 1392 - 18:26
    منم سزارین کردم خیلی خوب بود ولی 40 روز بعد زایمانم سمت آپاندیسم خیلی درد داشتم و مث یه توده سفت شده بود مجحبورشدم دوباره جراحی کنم خیلی سخت بود برام .دکترم گفت آبسه بوده چسبیده به آپاندیست گفت از عوارضه سزارینه . ولی اگه دوباره حامله بشم بازم سزارین رو ترجیح میدم
    مهربون
  • مامان سپهر
    مامان سپهر
    سه شنبه 22 مرداد 1392 - 04:20
    سلام من طبیعی زایمان کردم خیلی دردش وحشتناک بود ولی به محض به دنیا اومدن سپهر همه چیز رو فراموش کردمو الان هم از انتخابم خیلی راضیم
    ولی خودم به همه سزارین و پیشنهاد میکنم به خاطر اینکه دکترها واسه زایمان طبیعی مایل نیستن وقت نمیزارن و تا میتونن واست اضطراب ایجاد میکنن تا سزارین کنی ولی زایمان بدون درد تا حدودی خوبه اونم بخاطر اینکه زایمان به تاخیر میافته خیلی بیمارستانا و دکترا انجامش نمیدن در مورد زایمان در اب هم هنوز تو ایران نمیتونن تو اب بچه رو بدنیا یارن و به مدت کوتاه تو وان میمونی و هیچ بیرون باید بچه بدنیا بیاد و اون هم تاثیری روی درد نداره من با اینکه روز قبل از زایمان میدونستم که داره نی نیم بدنیا میاد و نصف راه که تو خونه بودم تو حموم سپری کردم و تو بیمارستانم تا من و ول میکرن یا پیاده روی میکردم یا تو حمام در حال گرم کردن پهلوهام هیچ تاثیر تسکینی رو احساس نکردم
    ولی با این حال همه مثل هم نیستن من خودم نزدیک به 12 ساعت فقط تو بیمارستان درد کشیدم ولی با این حال اگه بخوام دوباره بچه بیارم بازم طبیعی رو ترجیح میدم
  • مامان هستی
    مامان هستی
    یکشنبه 3 شهریور 1392 - 21:21
    سلام من مسزارین کردم ولی هیچ دردی نداشتم برای اینکه بعد عمل آمپول دیکلوفناک تزریق می کنند فقط وقتی به هوش اومدم از تشنگی داشتم داد میزدم چون سرم وصل کرده بودند نمیشد آب بخورم واسه مادرای امروزی که تغذیه خوبی نداریم وفقط یکی یا دو تا بچه میاریم سزارین بهترین روشه
    سایت من وان یکادوالذین
  • مامان
    مامان
    دوشنبه 4 شهریور 1392 - 16:24
    سلام خانمها
    من قصد دارم بيش از سه تا بچه بيارم
    آيا به نظرتون سزارين روش مناسبي براي زايمانهاي بعدي هست؟
  • مامان رز
    مامان رز
    دوشنبه 4 شهریور 1392 - 18:45
    از اون جایی که من از زایمان طبیعی می ترسیدم خودم سزارین رو انتخاب کردم یه هفته موقع بلند شدم درد داشتم ولی از انتخاب کاملا راضیم چون همکارم کلاس های آموزشی طبیعی رو رفت و همه اون ها رو هم انجام داد ولی متاسفانه هم درد طبیعی رو کشید آخرشم سزارین شد حتی منو ار عمل سزارین هم ترسونده بودن ولی اصلا ترس نداشت فقط درد بعدشه که آدم اذیت میکنه
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
  • مامان هستی
    مامان هستی
    سه شنبه 5 شهریور 1392 - 01:25
    من شنیدم هر خانم فقط میتونه 3 تا بچه با سزارین بیاره چون دو برش افقی وسومی عمودی
    سایت من وان یکادوالذین
  • مامان
    مامان
    سه شنبه 5 شهریور 1392 - 04:16
    اميدوارم بيشترم بشه...
    من حداقل 4 تا ميخوام
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    چهارشنبه 6 شهریور 1392 - 22:53
    مامان واقعا 4تا بچه می خوای؟ الان بچه داری؟ اگه نداری اولی رو طبیعی بیار که بتونی 3تا سزارین بیاری
    پسرم.. بدون تو حتی سراغ نفس کشیدن هم نمی رم
  • بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد
    بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد
    شنبه 9 شهریور 1392 - 21:06
    سلام به همه ی مادران این تاپیک
    آیا میدانید فرزند تازه متولد شده شما میتواند در سن 20 سالگی حقوق مادام العمر دریافت کرده و بازنشسته شود؟ ( البته با تصمیم درست امروز شما پدر و مادر دلسوز)
    با پس انداز حداقل روزانه 1000 تومان برای فرزند دلبندتان در بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد فرزند شما پس از 20 سال بازنشسته شده و حقوق مادام العمر دریافت خواهد کرد.
    جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید بیمه نامه نام و نام خانوادگی خود را به سامانه 50002060804000 پیامک بزنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
    نمایندگی 098_00_907 بیمه پاسارگاد در خدمت شماست.
    سایت من

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی