Loading...

• مامان آينده
    مامان آينده
    شنبه 5 مرداد 1392 - 20:38

مادران لطفا از تجربه شون در زايمان بگن (74092 بازدید)

سلام مامان هاي عزيز
    لطفا تجربه هاتون رو در زمينه انواع زايمان اينجا به اشتراك بذاريد تا ما هم بتونيم خوب تصميم بگيريم؟
    زايمان طبيعي يا سزارين؟ لطفا اگه تجربه هر دو رو داريد توضيح بدين كدوم بهتره
    زايمان طبيعي: زايمان در آب؟ زايمان با يوگا؟ با هيپنوتيزم؟ و ....؟

برچسب ها:
  • ارمغان
    ارمغان
    پنجشنبه 11 شهریور 1395 - 03:58
    سلام من زایمان طبیعی داشتم و فقط بیست دقیقه طول کشید و حال بعد از سه ماه خیلی خوش حالم که خودم بچم رو اوردم یه حس عجیبی هست با اینکه ناراضی و مجبور بودم. من طبیعی رو به هیچ کس پیشنهاد نمی کنم اما خودم برا بچه بعدی بازم طبیعی رو انتخاب می کنم تجربه دردناک و شیرینی بود اما احساس قدرت و سلامت می کنم
  • الی
    الی
    شنبه 10 مهر 1395 - 13:33
    سلام،
    پیشنهاد میکنم قبل از اینکه سزارین رو خودتون انتخاب کنید، کمی از عوارضش را بدانید:
    http://www.beytoote.com/wedlock/bardari/mothers1-rapid-recovery.html
  • یاسمن
    یاسمن
    پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397 - 02:21
    سلام.من اول آبان۹۶ زایمان طبیعی داشتم.خانوما بیخود گول حرفای این کلاس ها رو نخورید. بله طبیعی وقتی خوب بود ک روال طبیعی طی میشد الان انقدرررر معاینه میکنن و بادست کمک میکنن که پدر آدمو درمیارن.من اشهد خودمو خوندم.کاملا پاره شدن بدنو حس میکنید اونم بدون بی حسی. واقعا زجر آوره به دشمن هم توصیه نمیکنم
  • mamanesanaz
    mamanesanaz
    سه شنبه 30 مرداد 1397 - 00:33
    دوستان عزیزم کسی اینجا پیش دکتر مژگان بیک زاده رفته ؟
  • گندم
    گندم
    سه شنبه 30 مرداد 1397 - 00:36
    من به تازگی باردار شدم از الان استرس زایمان رو دارم کسی هست یه دکتر خیلی خوب زنان بهم معرفی کنه که کار زایمانش خوب باشه
  • rozita
    rozita
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 00:33
    من بارداری سختی داشتم ولی دوره ی بارداری خیلی خوبی رو گذروندم دکتر بیک زاده واقعا دکتر خوب و مسولیت پذیریه
  • گندم
    گندم
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 00:34
    من سر زایمان اولم خیلی اذیت شدم انقدری که هیچ اطلاعاتی درمورد زایمان نداشتم ولی سر زایمان دومم خدا رو شکر دکتر بیک زاده جوری به من اطلاعات داد و کمکم کرد که احساس می کنم زایمان راحت تری داشتم
  • nazi
    nazi
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 01:27
    عروسمون پیش دکتر بیک زاده برای زایمان رفته بود واقعا دکتر دلسوزو خوبیه
    عالیه اگه بتونی وقت بگیری بری پیشش
  • snapplole
    snapplole
    شنبه 31 شهریور 1397 - 00:37
    منکه اصلا زایمان سزارین رو تایید نمیکنم چون اگه درد بکشی حس مادری تو وجودت زنده میشه
    لوله بازکنی
  • مامان بنیتا
    مامان بنیتا
    دوشنبه 2 مهر 1397 - 00:12
    :x
  • snapplole
    snapplole
    چهارشنبه 4 مهر 1397 - 02:42
  • فریماه
    فریماه
    یکشنبه 11 فروردین 1398 - 00:03
    اگه تحمل دردشو داشته باشی طبیعی خیلی بهتره,من بعددوسال از سزارین هنوز کمردرد وحشتناکی دارم
  • فریماه
    فریماه
    یکشنبه 11 فروردین 1398 - 00:05
    اگه تحمل دردشو داشته باشی طبیعی خیلی بهتره,من بعددوسال از سزارین هنوز کمردرد وحشتناکی دارم
  • saramemar
    saramemar
    پنجشنبه 4 مهر 1398 - 22:29
    به نظر من باید زایمان طبیعی خیلی بهتره الان راه های جدیدی هست که زایمان طبیعی رو راحت تر می کنه . البته دکتر هم خیلی تاثیر داره که بتونه بارداری رو برات آسونتر کنه . دوستم تحت نظر دکتر گیتی محمد ابراهیم بود و زایمان خوبی ام داشت .
  • snapplole
    snapplole
    یکشنبه 11 اسفند 1398 - 06:40
    ممنون از سایت خوبتون
    لوله بازکنی فرمانیه

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی