Loading...

• +2
    مامان مریم و آرمان جون
    مامان مریم و آرمان جون
    دوشنبه 29 مهر 1392 - 20:47

حرف زدن با جنین باعث تقویت دستور زبان او میشود (1303 بازدید)

تمامی حرفهای والدین،تماسهای تلفنی،حتی گوش کردن به رادیو وتلویزیون بر روی جنین تاثیر میگذارد.
    بر این اساس هر چه والدین بیشتر با جنین خود صحبت کنند و یا در گفتگوهای اجتماعی بیشتری با دیگران شرکت کنند بدلیل اینکه مغز جنین هنوز در حال تکامل و توسعه است،شنیدن این گفتگوها باعث تقویت مهارتهای گفتاری وادراکی او پس از تولد خواهد شد.
    بررسیها نشان میدهد:جنین تمامی کلمات را میشنود وبرای تقویت حافظه خود از آنها استفاده می کند.
    دانشمندان توصیه میکنند تا والدین برای جنین خود کتاب بخوانند و بخصوص کلمات سخت و دشوار را بیان کنند تا مغز کودک بیشتر تکامل پیدا کند.گفتنی است این آزمایش بر روی 33 زن در هفته 33 بارداری صورت گرفته وپس از بدنیا آمدن کودکان دانشمندان با انجام عکسبرداری های خاص دریافته اند که این نوزادان نسبت به کلمات شنیده شده در دوران جنینیخود بیشتر واکنش نشان میدادند.
    سایتی مناسب برای جوونای توی خونه.کلوپ جوونا با موضوعات مفید و سرگرم کننده برای جوونا. www.javonpasand.ir سایت دخترمه حتما سر بزنید.
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    سه شنبه 30 مهر 1392 - 14:15
    عالیست ممنون! ادامه بدید در صورت امکان!
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • کیانا
    کیانا
    سه شنبه 30 مهر 1392 - 17:34
    می سی گلم
    سایت من
  • مامان رز
    مامان رز
    سه شنبه 30 مهر 1392 - 18:18
    ممنونم جالب انگیز بود
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی