Loading...

• محمد رضا
    محمد رضا
    یکشنبه 19 آبان 1392 - 05:09

کسایی شک به بارداری دارن بیان توووو (183727 بازدید)

سلام عزیزان من یه ماه و چند روز پیش یه سقط داشتم 9 مهر ماه کاملا از لک بینی تموم شدم فعلا هم پریود نشدم سر درد و کمر درد دارم و شرمنده هر چی میخورم هم بالا میارم با بی بی چک ازمایش دادم منفی شد ولی فکر کنم حامله ام شما نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خدایا ممنونم بخاطر فرشته کوچلوم
  • مريم مامان
    مريم مامان
    جمعه 21 آذر 1393 - 22:58
    سلام ملیسا جون زود رفتی آز دادی عزیزم
    خدايا به خاطر هديه زيبايت ، دختر نازم ممنونم
  • دیدار
    دیدار
    شنبه 22 آذر 1393 - 23:05
    سلام کسی هست؟؟؟
  • دیدار
    دیدار
    شنبه 22 آذر 1393 - 23:08
    سلااللللااام
  • محبوبه
    محبوبه
    شنبه 22 آذر 1393 - 23:47
    سلام منم الان 4 روزه که از وقت پریم گذشته زیر شکمم درد شدید دارم فردا میخوام برم از بدم
    سایت من از لحظه اي كه مادر شدم نميتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! اي فرشته زميني ،اي مادر فداكارم .... بسيار دوستت دارم
  • ملیسا
    ملیسا
    یکشنبه 23 آذر 1393 - 02:24
    انشاالله که بارداری محبوبه جون
    دلــگیـــر مباش . دلت که گیـر باشد ، رهـــــا نمی شوی ! خـداونـد ، بنده گــان ِ خود را ، با آنچه به آن « دل » بســته اند می آزمــاید !!
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 23 آذر 1393 - 02:48
    بچه هااااااااااااا
  • ملیسا
    ملیسا
    یکشنبه 23 آذر 1393 - 02:50
    سلام
    دلــگیـــر مباش . دلت که گیـر باشد ، رهـــــا نمی شوی ! خـداونـد ، بنده گــان ِ خود را ، با آنچه به آن « دل » بســته اند می آزمــاید !!
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 23 آذر 1393 - 02:52
    سلام ملیسا جون خوبی عزیزم من تاحالا با شما هم صحبت نشدم خوش اومدی
  • ملیسا
    ملیسا
    یکشنبه 23 آذر 1393 - 02:53
    میگن عکس رنگی باعث میشه حاملگی اتفاق بیفته البته بیشتر برای کسانی که چسبندگی دارند فکر نکنم برای من که تنبلی تخمدان دارم
  • ملیسا
    ملیسا
    یکشنبه 23 آذر 1393 - 02:54
    سلام عزیزم خوبی ؟خوشحالم که اینجا دوستایی مثل شما ها دارم
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 23 آذر 1393 - 02:55
    اره عزیزم تنبلی تخمدان قرص میدن یه معجونم هست بچه ها گفتن واسه تنبلی تخمدان عالیه حلوای بارداریم برات خوبه
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 23 آذر 1393 - 02:55
    قربونت برم عزیزم ماهم همینطور
  • ملیسا
    ملیسا
    یکشنبه 23 آذر 1393 - 02:56
    اخه این ماه قرص خوردم امپول اچ سی جی زدم ولی بی فایده بود
  • ملیسا
    ملیسا
    یکشنبه 23 آذر 1393 - 02:56
    شما هم تو اقدامی؟
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 23 آذر 1393 - 02:57
    من سه روز دیگه دارم تا پریود تازه رفتم دستشویی یه لک قهوه ای دیدم ولی زیاد بود نمیدونم چیه من عادت دارم یک روز قبل پریود لک میبینم یعنی ممکنه لک لانه گزینی باشه
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 23 آذر 1393 - 02:57
    اره این ماه حلوا خوردم امید به خدا ببینم چی میشه منتظر سه شنبه ام
  • ملیسا
    ملیسا
    یکشنبه 23 آذر 1393 - 02:58
    امیدت به خدا باشه مشکل شما چیه؟
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 23 آذر 1393 - 02:59
    هیچی خدا روشکر مشکلی که فعلا ندارم دومین ماه اقدامم
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 23 آذر 1393 - 03:00
    اگر منظورت به خوردن حلواست حلوارو همه میتونن بخورن منم خوردم گفتم شاید زودتر نتیجه گرفتم
  • ملیسا
    ملیسا
    یکشنبه 23 آذر 1393 - 03:01
    خوب خدا رو شکر منم این ماه قرص خوردم ولی امروز پریود شدم رفتم دکتر عکس رنگی نوشته حالا 7روز دیگه بریم ببینیم چی میشه

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی