Loading...

• +1
    azi69
    azi69
    دوشنبه 4 آذر 1392 - 20:28

خدایا 20 آذر 92 پری نشم وباردار باشم (21694 بازدید)

سلام دوستان من عضو جدید هستم 10 ماهه ازدواج کردم و1 بار باردار شدم تو اقدام اول ولی متاسفانه سقط شد و این ماه دوباره میخوام اقدام کنم تورو خدا برام دعا کنید .. انشالله که خدا این ماه به من هم نگاهی کنه و نی نی سالمی بهم بده همچنین دیگر منتظرا :d/
    خدایا مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایا شکرت . . . فقط 18به تولد باقی مونده
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 30 آذر 1392 - 19:51
    خانومی من تو این روزا در حال اقدامیم ........................
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    شنبه 30 آذر 1392 - 19:52
    man 2 mah eghdamam ama nashode alan 3 roz az vaghte parim gozashte alan baby chek gozashtam ama manfi_ shod
    خدایا شکرت که عسل نازمو بهم دادی
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 30 آذر 1392 - 19:52
    موعد پری هم 15 مه ک ایشالا بره و تا 9 ماه پیداش نشههههههههههههههه
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    شنبه 30 آذر 1392 - 19:53
    ishallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aji jooonam yani mishe baby chek manfi beshe ama bardar bood?
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 30 آذر 1392 - 19:53
    باید تا ی هفته بعد موعد پری صبر کنی کو بعدش از یا بی بی چک بذاری ک ایشالا مثبت میشه ..
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    شنبه 30 آذر 1392 - 19:54
    yani bazam ajale kardam?
  • مامانی s
    مامانی s
    ی سوال بپرسم البته ببخشیدا
  • مامانی s
    مامانی s
    اره بازم باید صبر کنی عسیسم.
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 30 آذر 1392 - 19:56
    من تو این روزا ک در حال اقدامیم و حتی ماه های قبلی بعد از نزدیکی من هر چند ساعتی ک دراز میکشیدم و بعدش ک بلند میشم اون مایع منی میریزه بیرون نمیدونم باید چکار کنم؟؟؟
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 30 آذر 1392 - 19:56
    هستی یا رفتییییییییییییییییییییییییییی؟؟
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    شنبه 30 آذر 1392 - 19:57
    hastam golam
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    شنبه 30 آذر 1392 - 19:58
    azizam tabiyie eshkal nadare faghat ta mitoni pahato bala begir balesh bezar zire zanoohat
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    شنبه 30 آذر 1392 - 19:59
    khodayaaaaaaaaaaaaaaaaa akhe chera hamash baby chekaye man
    mishe
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 30 آذر 1392 - 19:59
    مپلا ببخشیدا همین دیروز من 4 ساعت ب همین شیوه شما دراز کشیده بودم اما وقتی بلند شدم افکر کنم همش ریخت بیرون!
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    شنبه 30 آذر 1392 - 20:00
    سلام ميبخشيد سرزده وارد شدم مامان ايليا! جوابتون تو تاپيك خودتون( كسانى كه چند ماهه...) دادم مطالعه كنيد;
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • مامانی s
    مامانی s
    واسه شما هم اینجوریههههه؟
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    eshkal nadare azizam khob male hame mirize
  • مامانی s
    مامانی s
    شنبه 30 آذر 1392 - 20:02
    سلام اتفاقا نظرتو خوندم اما میخوام ببینم واسه همه همین طوریه!!!
    راستی ممنون از لطفت.
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    شنبه 30 آذر 1392 - 20:02
    male manam hamintoriye mirize biroon
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    شنبه 30 آذر 1392 - 20:03
    مادر سه فرزند گفته:
    سلام ميبخشيد سرزده وارد شدم مامان ايليا! جوابتون تو تاپيك خودتون( كسانى كه چند ماهه...) دادم مطالعه كنيد;
    shoma nini dari?

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی