Loading...

• مامان ني ني
    مامان ني ني
    جمعه 6 دی 1392 - 06:42

ليست وسايل سيسموني (18651 بازدید)

سلام دوستان عزيزم
    ديگه كم كم بايد شروع كنم به خريد براي ني ني عزيزم
    ولي نميدونم دقيقا چه چيزايي توي سيسموني هست...
    ليست و تعدادش و از اين حرفا
    با سرچ تو اينترنت هم چيزي دستگيرم نشد
    اگه ميشه تجربياتتون رو در اختيارم بذارين
  • کیانا
    کیانا
    یکشنبه 15 دی 1392 - 02:28
    همیشه یادت می کردم. که بدونم حالت چطوره؟نه فردا یا پس فردا مشخص میشه اگه خدا بخواد. وبلاگ بیرون دارم . ولی نه مخصوص نی نی همه تو ش هست
    سایت من
  • ابجی بیتا
    ابجی بیتا
    یکشنبه 15 دی 1392 - 02:29
    دوستاان من سلام من بیتام هر شب بعد ساعت ده شب من به تالار گفت و باید از اول درستش کنمگو فمیام دوست جونا وبلاگ منو داداشیم مثل ولاگ حلما جان شده
  • مامان ني ني
    مامان ني ني
    یکشنبه 15 دی 1392 - 02:29
    ممنون عزيزم...
    لطف داري..
    بنظرم يكي هم اينجا بساز مخصوص ني ني و از همين حالا احوالاتتو بنويس كه براش خيلي خاطره ميشه
  • کیانا
    کیانا
    یکشنبه 15 دی 1392 - 02:30
    حتما. مراقب خودتو نی نی گلت باش عزیزم . من برم بای
    سایت من
  • مامان ني ني
    مامان ني ني
    یکشنبه 15 دی 1392 - 02:31
    خدانگهدار خودت و ني ني باشه
    منم رفتم
    باي
  • مامان امیر حسین
    مامان امیر حسین
    یکشنبه 15 دی 1392 - 07:41
    سلام کسی هست؟
    ...خدایا خودت مواظب فرشته کوچولویی که سپردیش دستمون باش...
  • مامان امیر حسین
    مامان امیر حسین
    یکشنبه 15 دی 1392 - 07:49
    منم میخوام از تجربه هام بگم:من زیر دکمه و جلو دکمه خیلی به کارم اومد..راجع به کالسکه هم برای مسیرهای نزدیک مثل پارک و هواخوری فکر کنم خوب باشه البته من که فامیل های شوهرم بهم نزدیکن خیلی به کارم میاد..راستی من سرهم جورابدار اصلا استفاده نکردم چون خیلی زود کوچیک میشه ..البته بستگی به سلیقه داره..کریر هم که عالیه...گهوارش هم که تو مواقع بیتابی عالیه..فکر میکنم برای خرید بهار و جمهوری خوب باشه ولی جمهوری مناسبتره..امیدوارم مفید حرفیده باشم..
    ...خدایا خودت مواظب فرشته کوچولویی که سپردیش دستمون باش...
  • مامان ني ني
    مامان ني ني
    یکشنبه 15 دی 1392 - 17:59
    سلام مامان اميرحسين
    خيلي ممنون از تجربيات مفيد
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    یکشنبه 15 دی 1392 - 19:00
    سلام مامانی ما ماشین شخصی داریم ولی تو تهران که طرح ترافیک هست کالسکه بیشتر به کار میاد تا ماشین! من که گاهی دخترم رو میرسونم مدرسه کالسکه برام مفید بوده. اما برا دوتا دخترم کالسکه نداشتم و گاهی خیلی اذیت میشدم.
    با لباس زیر دکمه هم موافقم. اما سرهمی شاید یکی دوبار بیشتر به کارت نیاد. مگر اینکه خیلی گشاد باشه. یا از نوعی که جلوش دو ردیف دکمه داره بهتره، اونایی که یه ردیف جلوش باز میشه به قسمت پوشک فشار وارد میکنه و خوب نیست.
    پماد کالاندولا خیلی خوبه و به کار میاد. اما پودر نه! من پوشک مای بی بی استفاده میکنم و راضی ام.
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • یاس بانو
    یاس بانو
    یکشنبه 15 دی 1392 - 19:25
    مامان نی نی چه خوب که اینجارو ساختی... بعدا که ما هم نی نی دار شدیم از این تجربیات استفاده میکنیم
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    یکشنبه 15 دی 1392 - 20:20
    cheghadr zood gozasht engar hamin dirooz bood ke maman nini omad khabare bardarisho dad..azizam ishalla be salamati ninie nazet be donya biyad vase mam doa kon
    خدایا شکرت که عسل نازمو بهم دادی
  • مامان ني ني
    مامان ني ني
    جمعه 20 دی 1392 - 17:33
    خيلي ممنون مامان گلهاي بهشتي
    توضيحات مفيد و كارا
    منتظر نظرات جديد دوستان باتجربه هستم..
  • یاس بانو
    یاس بانو
    جمعه 20 دی 1392 - 20:17
    مامانها بیاید از تجربیاتتون بگید... لــطـــــــــفــــاً
  • مامان ني ني
    مامان ني ني
    شنبه 21 دی 1392 - 22:24
    به نظرتون سرويس خواب نوزاد بهتره يا نوجوان...
    خودم احساس ميكنم نوجوان بهتره... چون بچه تا دوسالگي كه پيش خودمون ميخوابه بعدشم تخت نوزاد كوچيك ميشه براش...
    نهايتش آدم يه تخت ديوارخ دار برزنتي هم ميخره...
    نظرتون چيه؟
  • یاس بانو
    یاس بانو
    یکشنبه 22 دی 1392 - 00:13
    نوجوان بخر مامان نی نی، خیلی بهتره... به قول خودت تا بچه عادت کنه جدا بخوابه واسش کوچیک میشه... نوجوان بخر که چند سالی استفاده کنه ، بعدش که بزرگ شد با سلیقه ی خودش عوضش کنین.
    اسم انتخابیدی واسش؟ شکمت بزرگ شده؟ :)
  • یاس بانو
    یاس بانو
    یکشنبه 22 دی 1392 - 00:16
    زن داداشم نوجوان گرفته بود الان که برادرزاده ام 4 سالشه هنوز لج میکنه و رو تختش نمیخوابه!
    خواهرزاده ام هم آبان نی نی ش بدنیا اومد اونم نوجوان گرفت.
  • مامان ني ني
    مامان ني ني
    یکشنبه 22 دی 1392 - 20:05
    ممنون عزيزم
    شكمم يه كم بزرگ شده..!!
    اسمو هم تقريبا انتخاب كرديم... هنوز صد در صد نشده: حُسنا
    نظرتون چيه؟
  • یاس بانو
    یاس بانو
    یکشنبه 22 دی 1392 - 23:28
    قشنگه... معنی خوبی هم داره :)
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    دوشنبه 23 دی 1392 - 03:44
    به نظر منم نوجوان بهتره، راستى براى فصل سرد كلاههايى كه شال سر خودشون دارن از چند جهت بهترن؛ معمولا بچه ها از كلا بدشون مياد و از سرشون ميكشن اما وقتي شالشو ببندى نميتونه بكشه و تسليم ميشه، اين كلا سر و گردن و گوش رو با هم ميپوشونه، يه لبه هم داره كه برميگرده بالا و وقتى بزرگتر شد ميتونى برگردونى پايين تا بزرگتر بشه.
    حسنى مونث حسن و اسم زيبايىه اما اينطورى نوشته ميشه: حسنى . انشالله بسلامتى بدنيا بياد :* :x
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • مامان ني ني
    مامان ني ني
    دوشنبه 30 دی 1392 - 22:15
    مادر سه فرزند گفته:
    به نظر منم نوجوان بهتره، راستى براى فصل سرد كلاههايى كه شال سر خودشون دارن از چند جهت بهترن؛ معمولا بچه ها از كلا بدشون مياد و از سرشون ميكشن اما وقتي شالشو ببندى نميتونه بكشه و تسليم ميشه، اين كلا سر و گردن و گوش رو با هم ميپوشونه، يه لبه هم داره كه برميگرده بالا و وقتى بزرگتر شد ميتونى برگردونى پايين تا بزرگتر بشه.
    حسنى مونث حسن و اسم زيبايىه اما اينطورى نوشته ميشه: حسنى . انشالله بسلامتى بدنيا بياد kiss.gif love.gif
    سلام عزيزم ممنون از توصيه هات....
    در مورد اسم هم طرز نوشتنش رو بلدم ولي يك دوستي داشتم كه اسمش حسنی بود و بچه ها مسخره ميكردن و صداش ميكردن "حَسَني" به خاطر همين همسرم درصورتي راضي ميشه كه حسنا رو با الف بنويسيم...

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی