Loading...

• نازنین
    نازنین
    جمعه 16 خرداد 1393 - 19:51

هرکسی بارداره یا تو اقدام یا دلش میخواد نی نی داشته باشه بیاد (84013 بازدید)

سلام هرکی دوست داره بیاد باهم باشیم :d
    خدایا این بار نی نی مو نگه دار یه دنیا ازت ممنونم
  • بانوی پاییز           (مهسا)
    بانوی پاییز (مهسا)
    یکشنبه 29 تیر 1393 - 16:52
    انشاا... که تا ماه بعد اماده شه :))
    ♡...خدایا ممنونم که این هدیه ارزشمندو بهم دادی به دوستان خوبم تو این تاپیک نی نی خوشگل و سالم و صالح بده...♡
  • مريم مامان
    مريم مامان
    یکشنبه 29 تیر 1393 - 16:53
    انشالله
    خدايا به خاطر هديه زيبايت ممنونم
    بانوی پاییز (مهسا)
    دختر مگه تو به مادرشوهرت گفتی تو اقدامی ؟
    ♡...خدایا ممنونم که این هدیه ارزشمندو بهم دادی به دوستان خوبم تو این تاپیک نی نی خوشگل و سالم و صالح بده...♡
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    :)
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 29 تیر 1393 - 16:54
    نه نگفتم ولی بهش گفتم قصدا دارم ولی در مورد اقدام هنوز نگفتم چطور مگه ؟
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
    بانوی پاییز (مهسا)
    یکشنبه 29 تیر 1393 - 16:55
    چون درباره امادگی رحم گفته بود فکر کردم گفتی .... من موندم اگه باردار شدم خودم بگم یا شوشو
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 29 تیر 1393 - 16:56
    من با مادر شوهرم خیلیییییی راحتم خیلی خانومه خیلی دوستش دارم حتی خصوصی ترین مسائل روهم باهاش در میون میذارم
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 29 تیر 1393 - 16:58
    چند روز ی هست کار خونه داریم واسه بچه ایندمون داریم اتاق میزنیم بنده خدا جاریم پدر شوهرم و مادر شوهرم از صبح کمکم دادن دیروزم با کمک جاریم تمام موکتا رو شستیم خدا خیرشون بده خیلی خوبن
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 29 تیر 1393 - 16:58
    چرا مهسا
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 29 تیر 1393 - 16:59
    تمام خونه ها رو واسم مامان دستمال کشیده بخدا این چند روز شرمندشون شدم خدا از بزرگی کمشون نکنه .
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 29 تیر 1393 - 17:03
    خب خیلی از خانوادها اینطوری هستن ولی درست نیست .
    خدا رو شکر ما خیلی با هم خوبیم هفته پیش جاریمم اسباب کشی داشت همه رفتیم کمکش کل خونه رو واسه تمیز کردیم تمام وسایلشو چیدیم مادر شوهرمم خونشو واسش چند روز پیش گردگیری کردیم حالا نوبت خونه من رسیده چند رو ز همه مشغولیم
    بانوی پاییز (مهسا)
    یکشنبه 29 تیر 1393 - 17:04
    خیلی خوبه ..... سعی کن این روندو حفظ کنی
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 29 تیر 1393 - 17:05
    بله انشالله که پایدار میمونه توی این سه سال که مشکلی پیش نیامده .
    این جاری من مریم گلی کجا رفت باز نتش قطع شده
  • مريم مامان
    مريم مامان
    یکشنبه 29 تیر 1393 - 17:06
    هستم شوهرم يه لحظه اومده بود مجبور شدم برم
  • مريم مامان
    مريم مامان
    یکشنبه 29 تیر 1393 - 17:08
    من خانواده شوهرم خوبن ولي واسه خودشونم تنبلن چه برسه به من،مادر شوهرم هميشه ميگه من تنبلم دخترامم اينجوري شدن،باز مادر شوهرم اگه بياد ببينه كار دارم حتما كمك ميكنه ،من اكثرا بهشون كمك ميكنم
    بانوی پاییز (مهسا)
    یکشنبه 29 تیر 1393 - 17:08
    من دیگه برم ..... روز خوبی داشته باشید ...... @};- . خداحافظ
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 29 تیر 1393 - 17:09
    خدا نگهدارت
  • مريم مامان
    مريم مامان
    خدا حافظ مهسا جون مواظب خودت باش عزيزم
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    مریم شوهرت هم ولایتی خودمون
  • مريم مامان
    مريم مامان
    یکشنبه 29 تیر 1393 - 17:10
    چه خبر داري نسرين جون؟دلم واسه شهرمون تنگ شده

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی