Loading...

• +1
    ساینا
    ساینا
    شنبه 17 آبان 1393 - 19:04

اگه نی نی میخوای بیا تو (237712 بازدید)

اونایی که میخوان این ماه باردار بشن بیان توووووووووو :x
    هیچ جمله ای جز مادر دردم را دوا نمی کند این رافراموش کرده ام که خود نیز مادرم
  • Mamane ayande
    Mamane ayande
    دوشنبه 1 خرداد 1396 - 09:00
    سلام دوستان کسی هست؟
  • زینب
    زینب
    دوشنبه 1 خرداد 1396 - 09:02
    سلام من هستم
    23ساله یه دخمل ناز دارم به اسم زینب کوچولو
  • کیان کوچولو
    کیان کوچولو
    جمعه 2 تیر 1396 - 11:34
    سلام ب همگی.من عضو جدید نی نی پیجم.هرچی تلاش میکنم تو نی نی سایت عضوشم نمیشه میدونید چررررا
  • کیان کوچولو
    کیان کوچولو
    شنبه 3 تیر 1396 - 00:29
    من میخوام واسه بارداری اقدام کنم چون بیممونم تامین اجتماعی مجبورم برم بیمارستان میلاد واسه زایمان.کسی اونجا تجربه زایمان داشته.کدوم دکتر زنانش خوبه؟؟؟
  • mitra
    mitra
    سه شنبه 30 آبان 1396 - 23:24
    آتلیه تخصصی بارداری ، نوزاد و کودک طُرّه
    -دارای دکورهای متنوع به سبک مدرن و اروپایی
    - دارای کادر بانو و حرفه ای ، صبور و عاشق کودکان
    - دارای 40 دکور متفاوت و خاص
    -بالاترین کیفیت در منطقه
    - بزرگترین و مجهزترین آتلیه غرب تهران
    ورودی : رایگان
    عکس 13در18 : 15.000 تومان
    عکس 16در21 : 17.000 تومان
    عکس 20در 30: 20.000 تومان
    عکس 30 در 40 : 35.000 تومان
    - امکان حضور کل اعضای خانواده در عکس
    - ارایه کلیه فایل عکسهای چاپ شده به صورت رایگان
    - دارای چندین لباس مخصوص بارداری
    - تهیه کلیبپ روز تولد ، روز به دنیا آمدن و مراسمهای مهم کودک دلبند شما
    آماده پذیرایی از فرشتگان کوچک شما با تعین وقت قبلی
    هر روز هفته حتی روزهای تعطیل
    09128633775
    66935260
  • لگال اپلای
    لگال اپلای
    سه شنبه 1 اسفند 1396 - 00:56

معرفی کشور لهستان
    معرفی کشور لهستان
    زندگی در لهستان دارای مزایای بسیاری میباشد . در پاسخ بسیاری از افراد که میگویند زندگی در لهستان چگونه است بایستی گفت زندگی در این کشور ارزان و مقرون به صرفه است و برای بسیاری از افراد که به دنبال زندگی راحت هستند میتواند انتخاب ایده آلی باشد . شهر های کشور لهستان از لحاظ جمعیتی دارای تراکم بالایی هستند وبه همین دلیل افرادمیتوان مطابق با سبک زندگی و انتخاب خود محل زنگدیشان را تعیین کنند.پایین بودن هزینه زندگی در این کشورها در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی زندگی در لهستان را برای خیلی از متقاضیان مهاجرت به اروپا در جزء اولویت های انتخابشان میگذارد.
    زبان رسمی کشور لهستان
    زبان رسمی مردم کشور لهستان ، لهستانی میباشد. زبان لهستان ازجمله زبان های هندو اروپایی به شمار می آید وزیر شاخه زبان های اسلاوی است. بسیاری از مردم در کشور لهستان بسیار به زبان خود متعهد هستند . به طوری که بیشتر افراد مخصوصا کسانی که مسن تر هستند به یادگیری زبا ن ساده انگلیسی علاقه ای ندارند.
    دولت برای تحصیل در لهستان و دانشجویان مقطع دکتری تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته است وبا توجه به در نظر گرفتن توجه این کشور به بحث تحصیل ، به دانشجویان در پرداخت مخارج تحصیلشان کمک میکند . تحصیل دکتری در لهستان به دو صورت امکان پذیر میباشد 1- تحصیل به صورت بورسیه شدن که خود دانشگاه هزینه های تحصیل را پرداخت میکند 2- شرایط تحصیلی که دانشجو خود مخارج مربوط به تحصیلش را پرداخت میکند .در کشور لهستان به افرادی که به صورت بورسیه تحصیل میکنند حقوقی معادل دو هزار دلار در ماه پرداخت میشود.
    وضعیت آموزش در لهستان
    کشور لهستان به دلیل کیفیت بالای آموزشی در همه مقاطع و ارزان بودن هزینه های تحصیل در لهستان و هزینه های زندگی و امکان کسب بورسیه برای تحصیل همیشه یکی از انتخاب های افرادیست که قصد مهاجرت تحصیلی رادارند.البته نا گفته نماند که مهاجرت تحصیلی یکی از راهای اخذ اقامت در لهستان میباشد که دانشجو پس از مهاجرت میتواند نسبت به اخذ تابعیت در این کشور اقدام نماید . در لهستان به دلیل اینکه زبان تدریس واموزش در اکثر دانشگاه ها انگلیسی میباشد داشتن مدرک معتبر بین المللی زبان از شرایط اولیه مهاجرت تحصیلی به لهستان است .
  • سدنا
    سدنا
    یکشنبه 13 اسفند 1396 - 02:23
    سلام
    دوستان گل کسی برای بارداری قرص پونیکا رو امتحان کرده؟جواب میده؟؟
  • سدنا
    سدنا
    یکشنبه 13 اسفند 1396 - 02:24
    کسی نیست؟؟

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی