Loading...

• آیسان
    آیسان
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 07:08

نی نی نداری ولی دوس داری راه حلش پیش منه (7468 بازدید)

خانوم دکتر علامه
  • ایسان
    ایسان
    دوشنبه 3 آذر 1393 - 04:07
    حالا سعیده جان ببینم شما سنگ‌کلیه در از جون نداری؟
  • ایسان
    ایسان
    دوشنبه 3 آذر 1393 - 04:09
    کاشکی نارین جون طبیعی باشه ولی دکتر میگه مقعدت کوچیکه باید سزارین کنی اما من مایلم طبیعی باشه به دکتر گفتم اما هردفعه منو میترسونه حالا نمیدونم طبیعی یا سزارین کنم به نظر شما؟
  • نارین
    نارین
    دوشنبه 3 آذر 1393 - 04:12
    والا من که از طبیعی میترسم ..سزارینم خطرناکه ....اپیدورالو میپسندم
    شکر..................
  • یلدا29
    یلدا29
    دوشنبه 3 آذر 1393 - 04:14
    نارین جون اپیدورال چیه عزیزم؟
    بارالهی! ایمان دارم به زودی فرزندی به من عطا می کنی تا ثابت کنی بیش از حد تصورم دوستم داری ومن یک عمر سپاسگزار این لطف بزرگت در حق خودم خواهم بود
  • نارین
    نارین
    دوشنبه 3 آذر 1393 - 04:15
    زایمانه بدون درد...............از کمرت یه آمپول میزنن...درد زایمان طبیعی رو نمیفهمی
    شکر..................
  • نارین
    نارین
    دوشنبه 3 آذر 1393 - 04:15
    ولی گرونه؟
    شکر..................
  • یلدا29
    یلدا29
    دوشنبه 3 آذر 1393 - 04:17
    چندمثلا؟
    بارالهی! ایمان دارم به زودی فرزندی به من عطا می کنی تا ثابت کنی بیش از حد تصورم دوستم داری ومن یک عمر سپاسگزار این لطف بزرگت در حق خودم خواهم بود
  • یلدا29
    یلدا29
    دوشنبه 3 آذر 1393 - 04:17
    آمپول برای کمر ضرر نداره نارین جون؟
  • saaide
    saaide
    دوشنبه 3 آذر 1393 - 04:18
    وای راست میگی ایسان.تازه الان احساس میکنم یه چیزی زیر دلم مثله نبض میزنه.نن ماه دومه اقدامم.دوسه روزه درد دارم ولی یه نقطه خاص نبود امروز متمرکز شده.
    خدایا .....
  • نارین
    نارین
    دوشنبه 3 آذر 1393 - 04:20
    نه تا جایی که من میدونم نداره چون آمپول سزارین به پرده ی نخاع آسیب میزنه ولی این نه!!!!!!!!!!کلا روشیه برای اینکه خانوما از ترسه دردش نرن سزارین!!!!!!!!!!!
    شکر..................
  • saaide
    saaide
    دوشنبه 3 آذر 1393 - 04:21
    من توی دانشگاه هم اتاقیم سنگ کلیه داشت.اصلا دردش با درد من قابل مقایسه نیست.ایشالا که نی نی باشه.
    خدایا .....
  • یلدا29
    یلدا29
    دوشنبه 3 آذر 1393 - 04:22
    نارین جون مطالب مربوط به اپیدورال رو خوندم عوارضش زیاد که
  • یلدا29
    یلدا29
    دوشنبه 3 آذر 1393 - 04:22
    مطالبش رو از اینجا خوندم
    http://koodakan.akairan.com/koodak/zaieman1/23618.html
  • saaide
    saaide
    دوشنبه 3 آذر 1393 - 04:24
    ایسان میشه یکم از علائم نی نی و سنگ کلیه بگی.
    خدایا .....
  • ایسان
    ایسان
    دوشنبه 3 آذر 1393 - 04:26
    وقتی نی نی دار میشی‌ سرگیجه میگیری و حالت تهوع اما سنگ کلیه اینجوریه که یکروز در میون دل درد بگیری
  • نارین
    نارین
    دوشنبه 3 آذر 1393 - 04:27
    خوب یلدا جون هر درمانی به علاوه ی بهبودی عوارضی هم داره .ولی هر چقد باشه به پای سزارین نمیرسه از اون بهتره ..خیلی بهتره...
    شکر..................
  • نارین
    نارین
    دوشنبه 3 آذر 1393 - 04:28
    یه قرصه ساده ی سردرد بلافاصله دردو قطع میکنه ولی ما فقط خوب شدنمونو میبینیم ...عوارضشو نه
    شکر..................
  • saaide
    saaide
    من حالت تهوع ندارم ولی یکم سرگیجه دارم.دم غروب یه لحظه احساس کردم سرگیجه دارم.ولی خلق و خوم عوض شده الان خوشحالم ولی یه لحظه بعد با یکی کب میندازم.
    خدایا .....
  • یلدا29
    یلدا29
    بهترین کار زایمان طبیعی. درسته سخته اما حداقل یکی دوساعت بعدش همه چیز تموم شده و مشکلی نداری
  • saaide
    saaide
    دوشنبه 3 آذر 1393 - 04:29
    منظورم کل انداختن و درگیر شدنه.
    خدایا .....

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی