Loading...

• مهسا
    مهسا
    چهارشنبه 3 دی 1393 - 23:43

اقدام برای بارداری (1841 بازدید)

من و همسرم چندین بار تلاش کردیم برای بارداری و هر باری که این کار و انجام دادیم ولی پس از هر بار مقداری زیادی از منی از من خارج شده و بیرون میریزه می خواستم ببینم ایا مشکلی وجود دارد یا همه خانمها همینطورن اگه مشکلی باید چیکارکنم ؟
    بهترین حالت نزدیکی برای اینکه دخول عمیق انجام بشه چطوره ؟ البته ببخشید
    تا مایع منی سریع از بدنم دفع نشه.
    ميخواستم بدونم چند بار بايد رابطه داشته باشم كه باردار بشم
    تو رو خدا راهنمايي كنيد كه چيكار كنم؟
  • محبوبه
    محبوبه
    پنجشنبه 4 دی 1393 - 07:18
    سلام عزیزم همه این جورین این یه امر طبیعیه اگه پریت منظمه مثلا28روزه به نظر من دقیق از روزای10.12.14.16.18استفاده کن یا حتی اگه هر دوتون سالمین میتونی از شب 10تا18هر شب اقدام کنی اما به شرطی که در طول روز چیزای گرمی مثل نبات وزعفرون وتخم مرغ خام وعسل وحلوای بارداری و زنجبیل وانواع مغز بادام وگردو وپسته وفندق و....خیلی چیزای دیگه که طبیعطشون گرمه بخورین من که نتیجه گرفتم با همین روش امیدوارم تو هم به زودی خبر بارداری تو واسمون بیاری
    سایت من از لحظه اي كه مادر شدم نميتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! اي فرشته زميني ،اي مادر فداكارم .... بسيار دوستت دارم
  • مریم
    مریم
    پنجشنبه 4 دی 1393 - 20:19
    سلام عزیزماین مسئله ای که گفتی طبیعیه البته نکته ای که هست در تائید حرف محبوبه خانم هر کسی در دوران 28روزه ش یه زمان خاصی آماده اس. مثلا زن برادر من دو روز بعد از پاکی حامله شد. یه نکته ای که قبلا یه جا خوندم اینه که ظاهرا بیشترین آمادگی حاملگی موقعیه که ترشح واژن خیلی سفید میشه درست مثل منی و یه حالت تیکه ایه ایشالا که به زودی مامان بشی. راستی یادم رفت بگم منی شوهر بهتره غلیظ باشه یعنی قبل از حاملگی حد اقل یه 7 -8 روزی نزدیکی نداشته باشید.
    راستی اگه دوست داشتی به فروشگاه اینترنتی من سر بزن یه ماهیتابه دارم مخصوص نی نی خیلی خوشگله. اینم لینکش. حامله شدی خبر بده
    http://yamad.mizbanshop.com/product/434/%D9%85%D8%A7%D9%87%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9/
    سایت من من عاشق زندگیم هستم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی