Loading...

• پانیسا
    پانیسا
    پنجشنبه 4 دی 1393 - 17:10

new topic (988715 بازدید)

موضوع آزاد واسه همه دوستان
    فاالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    سه شنبه 5 اسفند 1393 - 09:48
    نه از اونا فقط یه دست گرفتم.دیگه نمیگیرم.میخوام براش سارافون از اون خوشملا بگیرم
    سایت من قشنگترین حس تو تمام حسایه دنیا حس مادرشدنه .خدایا به خاطره این لطفی که کردی به من ازت ممنونم.خدایا به اندازه ی تمام مهربونیات ازت ممنونم.
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    سه شنبه 5 اسفند 1393 - 09:48
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    سایت من قشنگترین حس تو تمام حسایه دنیا حس مادرشدنه .خدایا به خاطره این لطفی که کردی به من ازت ممنونم.خدایا به اندازه ی تمام مهربونیات ازت ممنونم.
  • عاطفه
    عاطفه
    سه شنبه 5 اسفند 1393 - 09:49
    ای جاااانم.بسلامتی انشالله
    ما کار خویش را به خدا واگذاشتیم، در دل به غیر تخم توکل نکاشتیم، چشم امید ماست به لطف خدا و بس، وز غیر او امید تمنا نداشتیم....
  • GHAZALEHN
    GHAZALEHN
    بچه ها من برم بخوابم شب خوش
    خدایا واقعا ازت ممنونم که بهترین لذت دنیا رو اجازه دادی تجربه کنم شکرت هزاران بار
  • ملیسا
    ملیسا
    سلام منم پیدام شد خخخخخخخخخ
    دلــگیـــر مباش . دلت که گیـر باشد ، رهـــــا نمی شوی ! خـداونـد ، بنده گــان ِ خود را ، با آنچه به آن « دل » بســته اند می آزمــاید !!
  • عاطفه
    عاطفه
    سه شنبه 5 اسفند 1393 - 09:50
    منم خوابم اومد.شب خوش
    ما کار خویش را به خدا واگذاشتیم، در دل به غیر تخم توکل نکاشتیم، چشم امید ماست به لطف خدا و بس، وز غیر او امید تمنا نداشتیم....
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    ممنون.انشاله یه روزی شماها هم واسه نی نیاتون بخرید
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    شب خوش غزاله و عاطفه
  • GHAZALEHN
    GHAZALEHN
    سه شنبه 5 اسفند 1393 - 09:51
    خوابم گرفت
    خدایا واقعا ازت ممنونم که بهترین لذت دنیا رو اجازه دادی تجربه کنم شکرت هزاران بار
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    سه شنبه 5 اسفند 1393 - 09:52
    ملیسا تو هم رفتی
  • ملیسا
    ملیسا
    سه شنبه 5 اسفند 1393 - 09:52
    نه اینجام دلم کبابه
    دلــگیـــر مباش . دلت که گیـر باشد ، رهـــــا نمی شوی ! خـداونـد ، بنده گــان ِ خود را ، با آنچه به آن « دل » بســته اند می آزمــاید !!
  • دختر مامان
    دختر مامان
    سه شنبه 5 اسفند 1393 - 09:58
    بچه ها ببخشید این حرفو میزنم. امیدوارم منطقی باسید و به دل نکیرید.
    اینحا کلی مادر هست من میخواستم بیام یهو چند خط و خوندم شوکه شدم. خیلی بد بودن . بزارید فضا سالم بمونه. کلا حالم گرفته شد . ازتون انتظار نداشتم
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    سه شنبه 5 اسفند 1393 - 09:59
    الان من درستش میکنم.خخخخخخخخخخخخخ
  • GHAZALEHN
    GHAZALEHN
    سه شنبه 5 اسفند 1393 - 09:59
    سلام مریم جان
  • GHAZALEHN
    GHAZALEHN
    سه شنبه 5 اسفند 1393 - 10:00
    خخخخخ ملیسا
  • ملیسا
    ملیسا
    سه شنبه 5 اسفند 1393 - 10:04
    خخخخخخخخ غزاله
  • ملیسا
    ملیسا
    سه شنبه 5 اسفند 1393 - 10:09
    کجایین بچه ها
  • GHAZALEHN
    GHAZALEHN
    سه شنبه 5 اسفند 1393 - 10:10
    کجا بیام گم شدم
  • هستی
    هستی
    سه شنبه 5 اسفند 1393 - 19:22
    خواهشا مکالمات دیشبو پاک کنین واقعا زشته درسته همو نمیبینیم اما یکی سر بزنه چی فک می کنه درموردتون ؟خواهش میکنم پاک کنین.
    میخواهم مادر شوم .....خدایا فقط همین ......
  • عاطفه
    عاطفه
    سه شنبه 5 اسفند 1393 - 19:24
    بچه ها منم ادم بی جنبه ای نیستم ولی دوس دارم اینجا حد و حدودا حفظ بشه.اینطوری راحت ترم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی