Loading...

• مامان علی
    مامان علی
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 21:37

آتلیه کودک خوب در تهران (653 بازدید)

من بچه ام یه سالش شده دنبال یه اتلیه کودک خوب در غرب تهرانم
  • عشقم النا و احسان
    عشقم النا و احسان
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 21:47
    عزیزم من جدیدا بچه هام بردم آتلیه شی لایت رفتم راضی بودم از کارشون اگر می خوای شمارش بهت بدم؟ :)
  • مامان علی
    مامان علی
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 21:51
    عزیزم من یکم هزینه اش برام مهمه و اینکه عکس های که میگیرن واقعا خوب باشه ، اگر صد در صد راضی بودین بهم شمارش بده
  • عشقم النا و احسان
    عشقم النا و احسان
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 21:54
    والا عزیز دلم من زیاد ادم وسواسی نیستم به خاطر اینکه هر چقدر حساس تری باشی بدتر میشه من شمارش میدم بهت خواستی زنگ بزن برو ببین بعد خواستی عکس هات بگیر
  • مامان علی
    مامان علی
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 21:57
    عزیزم من مادر شوهرم از این غده هاست که میز خاطره چیده عکس های کل نوه هاش گذاشته من عکس خوبی از بچم نداشتم بهش بدم به خاطر همین دلم می خواد یه سه چهار تا عکس شاخ بگیرم بهش بدم بزار رومیز خاطره های خونش این جاری من از این تازه به دوران رسیده هست که هی بچه هاش به رخ میکشه بچه منم لاغر سبزه است برام مهم که عکس بچم خوب بشه
  • عشقم النا و احسان
    عشقم النا و احسان
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 21:59
    وای درکت می کنم این جاری ها اصلا عقرب زیر فرش می موند به نظر این اتلیه برو بگو رو عکس ها حساسم البته خدای من از عکس های گرفتن راضی ام این شمارش 09122466240
  • مامان علی
    مامان علی
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 22:04
    این جاریا از صد عقرب زیر فرش هم بدترن ، مرسی عزیزم خیلی لطف کردی
  • عشقم النا و احسان
    عشقم النا و احسان
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 22:05
    عزیزم مهم خودتی و بچه ات بقیه رو بهشون اهمیت نده ، هر چی بی محل تر بیشتر میسوزن X( :))
  • مامان علی
    مامان علی
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 22:10
    خانمی مرسی که بهم کمک کردی ، ایشالا جاریم این شکلی بشه ~X( مطمئنم خیلی اتیش میگیره از بس حسود خانم گلی مغسیییییییییییی :*
  • عشقم النا و احسان
    عشقم النا و احسان
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 22:20
    فدات در کل بازم میگم خانواده شوهر زیاد محل ندی خودت اروم تری @};-

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی