Loading...

• azi69
    azi69
    یکشنبه 11 اسفند 1392 - 17:53

کارشناس محترم میشه کمک کنید؟؟ (2343 بازدید)

سلام وخسته نباشید خدمت کارشناس محترم من 23 ساله هستم 1ساله ازدواج کردم شوهرم هم 23 سالشه تیرماه یه سقط داشتم وتا آذر جلوگیری داشتم طبیعی 4ماهه اقدام کردم ولی باردار نشدم چکار کنم لطفا بگید؟ پرولاکتینم رفته بالا این ماه وشیر از سینه ام اومده و خودم هم رشد موهای زائد زیادی دارم در ران ها وسینه ها صورت و دست وپاها و این ماه ماه پریم کلا به هم ریخته قبلا منظم بوده.. روز سوم پری میخوام آز پرولاکتین وسونو عملکرد تخمدانها از نظر pcos بدم نظر شما چیه الان 24 پری هستم وآخرین بار 18 بهمن پریود شدم....
    شوهرم هم باید آز بده لطفا بگید؟ این ماه به شوهرم ویتامین eوفولیک اسید یکشب درمیون دادم
    خدایا مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایا شکرت . . . فقط 18به تولد باقی مونده
  • azi69
    azi69
    یکشنبه 11 اسفند 1392 - 18:12
    لطفا هرکس چنین مشکلی مشابه من داشته راهنمایی کنه
    خدایا مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایا شکرت . . . فقط 18به تولد باقی مونده
  • فاطمه مامان اهورا
    فاطمه مامان اهورا
    یکشنبه 11 اسفند 1392 - 20:30
    اینجا نی نی پیج هست یه سایت که پدر و مادرها برای بچه هاشون وبلاگ درست میکنن .سایت پزشکی که نیست شما این سوالات رو پرسیدین . در ضمن کارشناس پرشکی هم نداره
  • مامان ثمین
    مامان ثمین
    یکشنبه 11 اسفند 1392 - 20:54
    سلام مامان اهورا چرا دعواش میکنه؟اجی شاید ندونه .خب راهنماییش کن
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 11 اسفند 1392 - 23:15
    زی جون حتما باید از پرولاکتین بدی چون بچه خای اینجا بعضی هاشون پرولاکتینشون بالا بود همون ماه که دارو خوردن باردار شدن
    حتما حتما سونو هم بده...
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 11 اسفند 1392 - 23:21
    آزی جون ایشالا که این ماه مامان شدی منم روز 23 پری هستم...
    خیلی خوبه هم خودت و هم شوهرت باهم اسیدفولیک و ویتامین e بخورید
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 11 اسفند 1392 - 23:23
    هم خودت و هم شوهرتو خوووووووب تقویت کن شیر و موز و عسل و انواع مغز هاو خررررما و حلوا و حلوا شکری و پیاز حتما بخورید...
    سعی کن شوهرت صبحانه تخم مرغ رو با پیاز بخوره..
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 11 اسفند 1392 - 23:25
    ازی جون اگه بازم سوال داشتی بیا تو تایپیک <<<
    >> بپرس ازم..........................

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی