Loading...

• مامان يلدا جون
    مامان يلدا جون
    جمعه 11 بهمن 1392 - 08:18

ساعت خواب نی نی من خیلی کمه (10180 بازدید)

سلام،لطفا کمک کنید
    نی نی من چهل و پنج روزه است
    ساعت خوابش فکر می کنم خیلی کمه،تو طول روز اصلا نمیخوابه اگه هم که بخوابه یک یا دو ساعت
    شباهم با بدبختی می خوابه باید اینقدر رو پام تکونش بدم تا خوابش عمیق بشه،نمی دونم چیکار کنم
    به نظر شما طبیعیه کم خواب بودنش؟
    نی نی ها تو این سن چقدر باید بخوابن؟
  • مامان يلدا جون
    مامان يلدا جون
    جمعه 11 بهمن 1392 - 08:40
    کسی نیست؟
    کمک کنید لطفا نگرانم
  • فاطمه مامان اهورا
    فاطمه مامان اهورا
    جمعه 11 بهمن 1392 - 09:44
    سلام مامانی.چقدر بده که نی نی شما کم میخوابه.درک میکنم .اهورا هم کم میخوابید اولش نمیدونسم چرا بعد فهمبدم بخاطر کولیک و نفخ هست
  • فاطمه مامان اهورا
    فاطمه مامان اهورا
    جمعه 11 بهمن 1392 - 09:47
    بچه چون دل درد داره اصلا راحت نمیخوابه.دارو هم اثری نداشت ولی شما ببین نفخ داره یا نه.سرتون رو بذارین رو شکمش صدای معده اش رو میشنوین.یا به خودش میپیچه یا خوابش سبکه هی میپره
  • فاطمه مامان اهورا
    فاطمه مامان اهورا
    جمعه 11 بهمن 1392 - 09:49
    بهتربن راه اینه که باد شکمش رو بگیرید زیاد رو شکم بندازیدش-پستونک هم خیلی آرامش بخشه .من ندادم و کلی ضرر کردم.شاید باورتون نشه اهورا هنوزم نفخ داره.بعضی روزا کلافه میشم
  • فاطمه مامان اهورا
    فاطمه مامان اهورا
    جمعه 11 بهمن 1392 - 09:50
    نبات داغ و عرق تعتا هم خیلی خوبه-نمیخوابه امتحانی بهش بدید آرومش میکنه
  • مامان يلدا جون
    مامان يلدا جون
    جمعه 11 بهمن 1392 - 18:11
    مامانی یلدای من گریه نمی کنه فقط بیداره،میکنه به خاطر دل درد باشه؟
  • مامان يلدا جون
    مامان يلدا جون
    جمعه 11 بهمن 1392 - 18:32
    خودم فکر می کنم شاید سیرنمیشه که بیداره آخه شیرم کمه شبا تا نود سی سی شیرخشک نخوره نمیخوابه،تو روز فقط شیر خودم رو بهش میدم
  • مامان يلدا جون
    مامان يلدا جون
    جمعه 11 بهمن 1392 - 19:13
    هرکاری هم میکنم پستونک نمیگیره تف می کنه بیرون
  • مامان نازنین و طاها
    مامان نازنین و طاها
    جمعه 11 بهمن 1392 - 20:21
    سلام مامان یلدا جون . عزیزم ساعت خواب نی نی ها با هم فرق داره . مثلا پسر من اصلا نمیخوابید و بسیار گریه میکرد الانم که 6 سالشه هنوز هم نمیخوابه و شبها بای به زور بخوابونمش . اما دخترم از همون روز اول زایمان کلا بچه پرخوابی بود و واسه خوابش مشکلی نداشتم هنوز هم شبا میخوابه الانم 1و نم ساله است . عزیزم اصلا سخت نگیر و سعی کن با ارامش برخورد کنی و خونسرد باشی . همه بچه ها مثل هم نیستن . در مورد خوردن پستونک هم بگم اگر میتونی با قطره مولتیویتامین طعم دارش کن شاید گرفت . دختر منم پستونک نخورد اما شیشه رو بعد از یک سالگی گرفت .به هر حال فقط باید خونسرد باشی اکثر بچه ها بعد از 3 ماهگی خوابشون تنظیم میشه
    همسرم و فرزندانم همه زندگیم هستند . عاشقشونم .
  • مامان مینا
    مامان مینا
    شنبه 12 بهمن 1392 - 03:05
    مامان یلدا جون عزیز سلام می خواستم بهتون بگم نگران نباشید بچه ها تا سه ماهگی خوب نمی خوابند برای زیاد شدن شیر خودتون از میوه انبه زیاد بخورید شیر شما خیلی زیاد و خوش طعم می کنه و یلدا جون هم بدون شیر خشک سیر میشه تا می تونی به شیر خشک عادت نده یلدا جون رو ببوس .
    سایت من آرام جانم سارا
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    شنبه 12 بهمن 1392 - 03:39
    برای زیاد شدن شیر از داروخانه قطره شیر افزا بگیر واقعا بعد از 24 ساعت شیر رو زیاد میکنه من خودم اینکار رو کردم البته امیرارشا فقط یکی دو ماه شیر خورد
    پسرم.. بدون تو حتی سراغ نفس کشیدن هم نمی رم
  • مامان يلدا جون
    مامان يلدا جون
    شنبه 12 بهمن 1392 - 04:09
    قطره شیرازی گرفتم زیاد تاثیری نداشت
    قرصشم گرفتم عرق رازیانه هم میخورم ولی تاثیر چندانی نداره
  • فاطمه مامان اهورا
    فاطمه مامان اهورا
    شنبه 12 بهمن 1392 - 08:27
    مامانی اگه یلدا با شیرخشک میخوابه احتمال داره که بعضی وقتا گشنه باشه اما چون میگید گریه نمیکنه فک نکنم گرسنه باشه.شبا اگه با شیرخشک خوب میخوابه بنظر من بدید بهش تا خودتونم کمی استراحت کنین اعصابتون راحت بشه.شیرافزا هم که مهسا جون گفته تاثیر داره شما استفاده کنید نتیجه میده
  • فاطمه مامان اهورا
    فاطمه مامان اهورا
    شنبه 12 بهمن 1392 - 08:30
    من شنیدم دلستر هم شیر رو زیاد میکنه علاوه بر مایعات خیلی خیلی زیاد و شیر پاستوریزه.من خودم خیلی دلستر میخوردم.اوایل منم شیرم کم بود ولی خدارو شکر با رعایت این چیزا خیلی خوب شد
  • مامان يلدا جون
    مامان يلدا جون
    یکشنبه 13 بهمن 1392 - 03:40
    امروز بردمش دکتر واسه رفلاکس میگه چون زیاد میخوره بالا میاره،وزنش گفت خوبه یکم زیادم هست،واسه کولیکم گفت زیاد بغلش کن تو خونه دارو هم بهش داد
  • رهان
    رهان
    یکشنبه 13 بهمن 1392 - 05:40
    سلام مامانا.....میخ.استم ببینم کسی تا حالا در کلاس نابغه های کوچولو شرکت کرده؟؟؟؟
    سایت من رهان امید زندگی من

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی