Loading...

• +11
    مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    سه شنبه 22 اردیبهشت 1394 - 08:01

تاپیکه مخصوص قنده عسلی (642731 بازدید)

خوش اومدید به تاپیکه پرنسسم3098469034869834963740982_0.png
    سایت من قشنگترین حس تو تمام حسایه دنیا حس مادرشدنه .خدایا به خاطره این لطفی که کردی به من ازت ممنونم.خدایا به اندازه ی تمام مهربونیات ازت ممنونم.
  • ریحانه
    ریحانه
    سه شنبه 2 تیر 1394 - 02:40
    منم همینم دیگه. چون واسه شوشو درست میکنم میمونه واسه خودم هم
    کم خونی ندارم ولی مامانم هم اینجوری بوده مثل اونم تازه اون بدتر بوده آمپول هم میزده از حال میرفته
    سایت من خدایا مواظب دختر کوچولوم باش
  • کیمی جون
    کیمی جون
    سه شنبه 2 تیر 1394 - 02:41
    زود باشين بياين تو تاپيك كنجد من
    میگن با هر کی دوست بشی شکل و فرم اونو میگیری ! فکرشو کن اگه با خدا دوست بشي چه زيبا شكل ميگيري(خدايا شكرررررررت،خدا جونم همه رو حاجت روا كن)
  • زهرا(مامان محمد صدرا)
    زهرا(مامان محمد صدرا)
    وای پس جای من بودی چیکرمیکردی گشنه بودم ۴باربافاصله۱ساعت خون میگرفتن من ترسونیستم ولیتاپای غش رفتم
    خدای مهربونم تو فراتر از اونی هستی که تو فکر من می گنجه ممنونم از هدیه قشنگی که به من وهمسرم عطاکردی خیلی مهربونی خداجونم دوستت دارم خیلی زیاد
  • کیمی جون
    کیمی جون
    د يالاااااااااااااااا
    میگن با هر کی دوست بشی شکل و فرم اونو میگیری ! فکرشو کن اگه با خدا دوست بشي چه زيبا شكل ميگيري(خدايا شكرررررررت،خدا جونم همه رو حاجت روا كن)
  • مثل ماه
    مثل ماه
    الهییییییییی پس به نظرم برو سزارین بی هوشی کامل خخخخخخخخخ
  • ریحانه
    ریحانه
    سه شنبه 2 تیر 1394 - 02:42
    تازه پارسال غلظت خونم زیاد بود نمیدونم با چه عقلی رفتم اهدا خون. آخ آخ چشمت روز بد نبینه حس کردم دیگه مردم انقدر حالم بد بود . بهم سرم زدن کلی وقت هم خوابیده بودم/ انقدر حالم بد بود با اینکه خونه مامانم اینا بودیم شوشو بردم حموم چون خونی اینا بودم
  • مثل ماه
    مثل ماه
    اوهههههههههههه پس داشتی تاپیک میزدی ......
    اره دیگه بریم بسه دیگه زیادی نشستیم ور دل مرجان و دخترش
  • کیمی جون
    کیمی جون
    بياين اونور زود باشيد
  • ریحانه
    ریحانه
    تو خیلی قوی زهرا جون. من هر سری دو بار خون دادم بازم استرس داشتم غش کنم همش میگفتم من میتونم
  • کیمی جون
    کیمی جون
    سه شنبه 2 تیر 1394 - 02:43
    مرجان توعم بسته ديگه اين همه وقت تو تاپيكت بوديم
  • مثل ماه
    مثل ماه
    سه شنبه 2 تیر 1394 - 02:43
    بریم بچه ها تا کتک نخوردیم
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    پنجشنبه 18 تیر 1394 - 19:00
    سلام خوبین خوشین روبراهین
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    سه شنبه 23 تیر 1394 - 18:17
    سلاام کجاین دخترا
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    پنجشنبه 25 تیر 1394 - 16:17
    نسرین جون بچه ها تو تاپیک كنجد کوچولوهستن عزیزم بیا اونجا
    سایت من قشنگترین حس تو تمام حسایه دنیا حس مادرشدنه .خدایا به خاطره این لطفی که کردی به من ازت ممنونم.خدایا به اندازه ی تمام مهربونیات ازت ممنونم.

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی