Loading...

• شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:24

شرح ماجرای پیش آمده (10868 بازدید)

شرح ماجرای پیش آمده و رفع سوء تفاهمات ، آشنایی بیشتر و کمک به بازگشت آرامش به نی نی پیج و کمک به هم برای جلوگیری از حوادث مشابه
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    شنبه 7 بهمن 1391 - 08:09
    ما ایرانی ها مدعی تاریخ 10000 ساله هستیم ، تمام دنیا سال ها از روی تمدن ما کپی برداری می کردند اما حالا چی ؟
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    شنبه 7 بهمن 1391 - 08:10
    حالا شدیم ملت خاموش ، به عنوان مثال توجه کنید به تعداد بازدید کنندگان هر تایپیک و بعد تعداد پست ها ؟
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    شنبه 7 بهمن 1391 - 08:12
    به عنوان مثال مدت هاست دارند تلاش می کنند که دانشگاه ها را پسرونه دخترونه بکنند ، اما غافلند موافقین این طرخ از اینکه با جدایی جنسیت ، جلوی پیشرفت را می گیرند
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    شنبه 7 بهمن 1391 - 08:14
    مثلا در تایپیک :
    بعد از هر سختی آسایش است....به حقیقت که بعد از هر سختی آسایش است ....
    مردونه زنونش کردن ، غافل از اینکه با اسم کاربری زنونه ، میشه مرد بود
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    شنبه 7 بهمن 1391 - 08:17
    یکی از اهداف هر فرومی ( البته به نظر من ) مشق دموکراسی در زندگی مجازی است برای اجرا در زندگی واقعی
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    شنبه 7 بهمن 1391 - 08:55
    واقعا کسانی که دنبال و موافق بحث جدایی مردان از زنان در جامعه هستن ، دنبال چه اهدافین ؟
    سایت من
  • +10
    ادینه
    ادینه
    شنبه 7 بهمن 1391 - 20:33
    اقای شهرام مهم مرد بودن یا زن بودن نیست. مهم خاموش نبودنه
    بعد تو تاپیک فوق واقعا شما به عنوان یه مرد سختت نیست که بیای و تو یه جمعی که همه خانم هستن ؟ اخه صحبتهای ما خانما یا در مورد اشپزیه . یا بچه داری یا غیبت خانواده شوهر
    چه حرف مشترکی با یه اقا میتونه داشته باشه؟
    خوب واقعا اگه حرفی از خانواده خودت . یا یه اشپری جدید داری بیا .
    ولی اینکه یکی خاموش بیاد و حرفات رو بخونه اصلاااااااااااااااااا حس قشنگی نیست. چه اون مرد باشه چه زن.
    خود من هیچ وقت جای که جند تا مرد دارن با هم صحبت میکنم نمیرم . چون نه حرف مشترکی دارم نه حس خوبی.
  • شهرام
    شهرام
    دوشنبه 9 بهمن 1391 - 04:32
    سلام ، چه نقطه مشترکی بزرگتر از اینکه همه ما انسان هستیم و همه متولد از آدم و حوا ، بله ، من شیرینی پزی بلدم ، اگر این نقطه مشترکی است ؟
    سایت من
  • ادینه
    ادینه
    دوشنبه 9 بهمن 1391 - 09:11
    واقعا که شادی.
    بابا مگه نمگی دموکراسی؟
    خوب ما میخوایم ازاد باشیم.
    به حرف خودت عمل کن دیکه
  • +7
    نهال
    نهال
    دوشنبه 9 بهمن 1391 - 09:13
    اقای شهرام کسی به شما توهین نکردشما خیلی شلوغش کردید
    و ورود برا هرکس ازاده ولی هرجا نه دوست عزیز
    تو تاپیک ما بچه ها میخوان حرفای زنونه بزنن زیاد خوشایند نیست که یه مرد اونجا باشه مثل یه حریم خصوصی هست اونجا برای ما ...پس بهتره به حریم خصوصی هم احترام بذاریم
    براى همه خوب باش اون که فهمید همیشه کنارته و به یادت اون که نفهمید یه روز میفهمه که دیره و فقط دلش واسه همه خوبیات تنگ میشه
  • +11
    ناناز
    ناناز
    دوشنبه 9 بهمن 1391 - 09:14
    آقا شهرام می دونی عقاید و طریقه صحبت کردنتون آدم و یاد نوجوونهایی که تازه دانشجو شدن می ندازه....... کسایی که هنوز طعم زندگی رو نچشیدن و فقط شعار می دن
    لطفا با شعار دادن ذهن خودتون و بقیه رو درگیر نکنید....
    ما خانم هایی هستیم که دوست داریم با هم باشیم بدون حضور مردی...همین
    ضمنا خود من به شخصه صحبت کردن با هر مرد ناشناسی رو در محیط مجازی خیانت به همسر عزیزمممممم می دونم
    You can see my hard beating You can see it through my chest Said I am terrified But I am not leaving I know that i must pass this test So jus pul
  • +8
    شادی
    شادی
    دوشنبه 9 بهمن 1391 - 09:14
    شاید آشپزیت خوب باشهههههههههههههههه ولی جون به جونتم بکنن بازم مردی به اسم شهرام هستیییییییییی و تو اون تاپیک جان نبیددددددددددد عزیز دل برادرررررررررررررررررررررررررر
    ای بااببببببببببببببا به زور می خوای بیای اون تو چیکاررررررررررررررررررررر تو که آشپزی وبلدی حلوا درست کنییییییییییییییی پس لازم نیست بیای اونجا که داریم حلوای مادرشوهر جاری و کله پاچه پدروشهر و کز می دیم شرکت کنییییییییییییییییییییییییی
  • +8
    امپراتوریس
    امپراتوریس
    دوشنبه 9 بهمن 1391 - 09:16
    منم تمام دوستام رو تایید میکنمممممممممممممممممممممممممممم:d
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • +6
    بهار
    بهار
    دوشنبه 9 بهمن 1391 - 09:17
    آقا شهرام نظر منم همینایی که دوستان گفتن
    سایت من
  • +3
    فرفره
    فرفره
    دوشنبه 9 بهمن 1391 - 17:37
    من با قرار گرفتن اقايون و خانومها كنار هم براي بحث و گفتگو مشكل ندارم ولي بايد ديد جاش كجاست !!!...من خودم اگه ي جمع مردونه باشه خيلي معذب ميشم از اينكه بخوام تو بحثشون شركت كنم و مطمئنم اون اقايون هم مجبور ميشن بخاطر حضور من خيلي مراعات كنن و كلا فضا بهم ميريزه اميدوارم شما هم درك كنيد
  • +1
    شهرام
    شهرام
    دوشنبه 9 بهمن 1391 - 19:02
    متاسفانه اکثر دوستان از طرح این موضوع یه چیزه دیگه فهمیدن ! و این جای بسی تعجب دارد !!!!!!!!!!!!!!!
    موضوع حرق من در اون تایپیک این نبود که بیام و قاطی خانم ها حرف بزنم ، منظورم لحن صحبت برخی از دوستان است ، به نظر شما ، کاربری گل کیس ( خانم یا آقا ) باید بخاطر قرار دادن یک لینک معرفی فروم و وبلاگ آشپزی ، شروع به توهین بکنه ؟
    سایت من
  • +1
    شهرام
    شهرام
    دوشنبه 9 بهمن 1391 - 19:04
    اما پیام اخلاقی شما دوستان : آقا شهرام اگر می خوای وارد بحث خانم ها بشی ، باید با کاربری زنونه بیای
    ممنون از راهنمایی ها اما من به خودم افتخار می کنم که بیخود و بی جهت به کسی توهین نمی کنم و در ضمت انقدر جسارت دارم که با کاربری مردونه بیام نه مثل آدم های ترسو و بزدل پشت کاربری زنونه پنهان بشم
    سایت من
  • +1
    شهرام
    شهرام
    دوشنبه 9 بهمن 1391 - 19:05
    یا مثل " ندا " نامی در فروم " نی نی سایت " از خانم ها درخواست تصاویر بکنم و بعد ناگهان مرد بودنم را نشان بدهم
    سایت من
  • +1
    شهرام
    شهرام
    دوشنبه 9 بهمن 1391 - 20:38
    سایت من
  • +2
    شهرام
    شهرام
    دوشنبه 9 بهمن 1391 - 20:40
    یادش بخیر یه پرسنلی داشتیم تو مجموعه ای که حتی صدای آقایون هم میومد نماز نمی خوند ( خانمی بود ) اینم یه نمونه تبعیض بین آقایان و خانم ها
    سایت من

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی