Loading...

• +5
    شادی
    شادی
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 05:17

آقایییییییییییییییی زاهد رسیدگی کنید توهین های کاربر شهرام باعث شد دوست نازنینمون مارو ترک کنههههه با رفتن گل گیس مطمئن باشید ماهم اینجارو تحریم می کنیم (5547 بازدید)

آقایییییییییییییییییییییی زاهد سلاممممممممم
    خسته نباشید
    چرا باید در سایت ما حتی اجازه نداشته باشیم برای چند ساعتی که دور هم هستیم امنیت داشته باشیم
    درسته اینجارو خصوصی نکردید ولی حداقل یه کاری کنید ما امنیت داشته باشیمممممممممم ما خانوماها به کسی توهین نکردیم ولی این کاربر 0 شهرام) با زدن تاپیکای جنجالی باعث تشنج و داغون کردن اعصاب دوستای من شد طوری که یکی از بهترین دوستان ما به خاطر رفتار بد و زشت و زننده این آقا و تهدیدهای بی اساس این کاربر کلا از اینجا رفتن :
    سلااااام دوست جونام چطورید؟؟؟؟
    همتون خوبید خوشید؟
    بچه هااااا من واقعا دیگه کشش نت و محیطای مجازی رو ندارم از دعواها توهین ها تهدیدا یه مشت روانی و دیوونه که خاموشن از جو نی نی سایت از بیمارای نی نی پیج خسته شدم از اینکه هر کسی به خودش اجازه ی توهین و تهدید میده اطلاعات خصوصی ایمیلم رو برداره ایمیلای ناجور بده
    واقعا اعصاب خوردیای اینجا خیلی بیشتره با اینکه همتونو خیلی دوست دارم و خیلی روزای خوبی اینجا کنارتون داشتم اومدم از همه خداحافظی کنم
    چون میخوام به خانوم تهرانی ایمیل بدم که همه ی پستام پاک بشه و کاربریم منحل بشه
    ندا جووووووووووووونم شادی جووووووووووووووووووونم ادی جووووووووووووووووونم نازی جووووووووووووونم فرانک جوووووووونم همتون و به خدا می سپرم
    بوووووووووووووووووس برای همه ی دوستای نازنینم امیدوارم همیشه خوش و خوشبخت باشید
    ما همین جا می گوییم با رفتنننننننننننننننننننننننننننننن این کاربر ماهم اینجا رو ترک می کنیم
    با تشکر از شما و همکارانتان
  • فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 05:19
    شاااادی کی از اینجا رفت ؟
  • شادی
    شادی
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 05:20
    فری جون گل کیس رفتتتتتتتتتتتتتت پستشو گذاشتم
  • +2
    فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 05:22
    وااااااااااااااااااااااااه چرا اخه ؟ ااااااای بابا این جریان بدتر از بابای سینا که نیست هممون رو تهدید کرد
    گلییییییییییییییییییییی جونم برگرد پس عشقمون چی میشه :((
  • شادی
    شادی
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 05:23
    فری تاپیکاشو بستن امروز نبودی کلیییییییییییییییییییییییی حرفای ناجور زد و آخر سر هم گلی رو تهدید کرد که اطلاعات شخصی میلشو عمومی می کنه
  • فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 05:24
    عجب روانیهائی پیدا میشن !!!!!!!!!!!!!! خوب مثلا میخواد چه غلطی بکنه
  • شادی
    شادی
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 05:25
    نمی دونم کلی تهدید و حرفای الکییییییییی که هیچکدوم پایه اساس نداشت
    گلی رو تهدید کرد که نیم دونم کمیسیون می فرستمت و ال و بل
    یا
    می رم ایمیلتو عمومی اعلام می کنم
  • +2
    فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 05:27
    بره عمومی کنه چی میشه ؟ اینطوری که تهدید کرده گلی میتونست ازش به پلیس سایبری شکایت کنه البته جناب مدیر سایت راحت تر میتونن همچین کاری بکنن و با دنبال کردن اطلاعاتش دسترسی به همچین ادم روانی براشون راحت تره
  • آرام
    آرام
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 05:28
    سلام داستان چيه؟!!!!
  • شادی
    شادی
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 05:29
    فقط می دونم یه آدمی که مشکل دارهههههههههه
  • فرفره
    فرفره
    سلام ارام ..منم بی خبر بودم ولی گمونم بحث همین شهرام باز
  • شادی
    شادی
    سلام آرام جان خوبی ؟
  • آرام
    آرام
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 05:30
    من حسابي از قافله عقبم اصلا اين شهرام كي هست؟!!!!؟
    گلي چرا رفته ؟ خدايييييييييييييييييييييييييا گلييييييي برگرد
  • شادی
    شادی
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 05:32
    آرام جون اینجا رو بخون
    http://forum.ninipage.com/discussion/114644?page=4
  • +2
    آرام
    آرام
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 05:37
    كم كم بايد به همون دنياي شلوغ توي ني ني سايت برگرديم حداقل اونجا گم هستيم
  • (نازی)
    (نازی)
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 06:16
    ای بابا
    گلی جونمممممممممممممم برگرد
    هوایت که به سرم میزند،دیگر در هیچ هوایی نمی تونم نفس بکشم...
  • +1
    امپراتوریس
    امپراتوریس
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 07:13
    گل منگلی منننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن برگرد. بخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخدا گریم گرفففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففته :((اینجا چرا اینجوری شددددددددددددددددددددددددددددده
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • ناناز
    ناناز
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 07:26
    گلیییییییییییییییی تو برگرد آقای زاهد رسیدگی می کنند قبلا هم دو مورد بود که قطع دسترسی شدن
    You can see my hard beating You can see it through my chest Said I am terrified But I am not leaving I know that i must pass this test So jus pul
  • ناناز
    ناناز
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 07:33
    گلی خودت و ناراحت نکن...فقط هر پستی گذاشت تو از صفحه سریع عکس بگیر....تاره این پاک کنه حتمااااااا سرور سایت هست پستش
    You can see my hard beating You can see it through my chest Said I am terrified But I am not leaving I know that i must pass this test So jus pul
  • امپراتوریس
    امپراتوریس
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 07:34
    گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلی جونمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم :((
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • امپراتوریس
    امپراتوریس
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 07:35
    امیدوارم اقای زاهد در این مورد همکاری کنن با تو گلی جونم
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی