Loading...

• +5
    شادی
    شادی
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 05:17

آقایییییییییییییییی زاهد رسیدگی کنید توهین های کاربر شهرام باعث شد دوست نازنینمون مارو ترک کنههههه با رفتن گل گیس مطمئن باشید ماهم اینجارو تحریم می کنیم (5546 بازدید)

آقایییییییییییییییییییییی زاهد سلاممممممممم
    خسته نباشید
    چرا باید در سایت ما حتی اجازه نداشته باشیم برای چند ساعتی که دور هم هستیم امنیت داشته باشیم
    درسته اینجارو خصوصی نکردید ولی حداقل یه کاری کنید ما امنیت داشته باشیمممممممممم ما خانوماها به کسی توهین نکردیم ولی این کاربر 0 شهرام) با زدن تاپیکای جنجالی باعث تشنج و داغون کردن اعصاب دوستای من شد طوری که یکی از بهترین دوستان ما به خاطر رفتار بد و زشت و زننده این آقا و تهدیدهای بی اساس این کاربر کلا از اینجا رفتن :
    سلااااام دوست جونام چطورید؟؟؟؟
    همتون خوبید خوشید؟
    بچه هااااا من واقعا دیگه کشش نت و محیطای مجازی رو ندارم از دعواها توهین ها تهدیدا یه مشت روانی و دیوونه که خاموشن از جو نی نی سایت از بیمارای نی نی پیج خسته شدم از اینکه هر کسی به خودش اجازه ی توهین و تهدید میده اطلاعات خصوصی ایمیلم رو برداره ایمیلای ناجور بده
    واقعا اعصاب خوردیای اینجا خیلی بیشتره با اینکه همتونو خیلی دوست دارم و خیلی روزای خوبی اینجا کنارتون داشتم اومدم از همه خداحافظی کنم
    چون میخوام به خانوم تهرانی ایمیل بدم که همه ی پستام پاک بشه و کاربریم منحل بشه
    ندا جووووووووووووونم شادی جووووووووووووووووووونم ادی جووووووووووووووووونم نازی جووووووووووووونم فرانک جوووووووونم همتون و به خدا می سپرم
    بوووووووووووووووووس برای همه ی دوستای نازنینم امیدوارم همیشه خوش و خوشبخت باشید
    ما همین جا می گوییم با رفتنننننننننننننننننننننننننننننن این کاربر ماهم اینجا رو ترک می کنیم
    با تشکر از شما و همکارانتان

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی