Loading...

• ملوس
    ملوس
    دوشنبه 24 مهر 1391 - 02:56

یه سوال فنی !!!!!!!!!!!!! (3208 بازدید)

دوستان یه سوال فنی داشتم :
    شما شوهراتون بهتون کمک میکند توی کارای خونه ؟؟ یا حتی کارهای خودشونا مثل جمع کردن لباس یا سر جا گذاشتن وسایلی که بر میدارند رو انجام میدند ؟؟
    چی کار میکنید که این کارها رو بکنند ؟؟؟ یه کمک بکنید
  • فرفره
    فرفره
    دوشنبه 24 مهر 1391 - 03:53
    اییییییییییییییییی دست رو دلم نذار که خینههههههههههههههه شوور من عمرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا فقط وقتی هرش بگیره یه تکونی به خودش میده ............ کلا مبل براش نقش کمد لباس داره دیگه برو تا اخرش :d
  • شیرین خانومی
    شیرین خانومی
    دوشنبه 24 مهر 1391 - 03:54
    راستش مربوط میشه به خونواده ی یه مرد که اگه از بچگی بهش هیچ مسئولیتی ندن یا کاراشو مثلا مامانش انجام بده اونم اینطور عادت میکنه.
    به نظرم اصلا همش زیر سر مادرشووراس >:)
  • فرفره
    فرفره
    دوشنبه 24 مهر 1391 - 03:55
    شیرین جونی شوور من در سن 8 سالگی مادرش به رحمت ایزدی رفته
  • شیرین خانومی
    شیرین خانومی
    دوشنبه 24 مهر 1391 - 03:57
    خدارحمتشون کنه
    پس تقصیر خار شووره؟ :-?
  • فرفره
    فرفره
    دوشنبه 24 مهر 1391 - 04:00
    اره احتمالش زیاده ;)
  • شیرین خانومی
    شیرین خانومی
    دوشنبه 24 مهر 1391 - 04:02
    خوب خداروشکر مقصر کشف شد.بهر حال همش تقصیر قوم الظالمینه.ههههههههههههه
    البته استثنا هم داره بعضیا قوم الصالحین هستن خخخخخخخخخخخخخخخ
  • ملوس
    ملوس
    دوشنبه 24 مهر 1391 - 04:33
    من واقعا خسته شدم .
  • فرفره
    فرفره
    دوشنبه 24 مهر 1391 - 06:51
    :(( :(( من نیز خسته هستم ولی هیچ کار نمیشه کرد فکر کنید من بدبخت دو تا بچه از پس اینها برنمیام چه برسه همش دنبال شوور هم باشی .......هفته پیش رفتیم مسافرت دلم میخواست میشد همشو فیلم گرفت میذاشتم اینجا ببینید چه اوضاعی بود :((
  • ادینه
    ادینه
    دوشنبه 24 مهر 1391 - 07:13
    شوهر من تو خونه مامانش که بوده کلی کار میکرده . ولی اینجا دست به سیاه و سفید نمیزینه. در حد اینکه اگه یه نارنگی از یخچال برداره پوستش رو میریزه رو میززززززززززززززززززززز
  • ** ستاره **
    ** ستاره **
    دوشنبه 24 مهر 1391 - 07:16
    شوهر من از راه که میرسه جوراباشو میندازه یه گوشه.از حموم که میاد حولشو میندازه رو مبل.سشوار میکنه سشوارو جمع نمیکنه.کلیداشو پرت میکنه رو اوپن.هر چی فیش خرید داره میریزه رو اوپن.فقط لباساشو از چوب لباسی آویزون میکنه.با کلی غر زدن درجه ی اینا کمترشده.یه وقتایی همه چیش رو جمع میکنه یه وقتا نه.بعضی وقتا تهدید میکنم اگه دفعه ی بعد فلان چیز رو رو زمین ولو ببینم مستقیم میره تو اشغالی :d اونم چون میدونه من حرف بزنم عمل میکنم میترسه و دفعه ی بعد تکرار نمیکنه :))
  • ** ستاره **
    ** ستاره **
    دوشنبه 24 مهر 1391 - 07:21
    حتی بعد از خوردن غذا صندلی رو هول نمیده بره زیر میز.اونم من باید انجام بدم .هی هی.البته واسه من بیشتر تهدید جواب داده ;;)
  • امپراتوریس
    امپراتوریس
    دوشنبه 24 مهر 1391 - 07:32
    شوهر من هر هفته کل خونه ام رو تمیز میکنه اما تو بقیه روزای هفته دلم نمیاد ازش کاربکشم. خودش به من کمک میکنه و اصلا شلخته نسیت. درست برخلاف من :d
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • ملوس
    ملوس
    دوشنبه 24 مهر 1391 - 07:41
    نگ نگ جون قدر شوهر رو بدون .
  • ملوس
    ملوس
    دوشنبه 24 مهر 1391 - 07:43
    شوهر من هم مثل شوهر شماست ستاره خانوم . باورتون نمیشه اما تهدیدم جواب نمیده
  • امپراتوریس
    امپراتوریس
    دوشنبه 24 مهر 1391 - 07:46
    شوهر من خیییییییییییییییییییییییییییلی مهربونه
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • ناناز
    ناناز
    پنجشنبه 27 مهر 1391 - 09:29
    شوهر من وقتی مهمون دارم یا مهمون می خواد بیاد بلههههههه بسیار هم کمک می کنه..
    جارو هم اکثرا خودش می کشه
    ولی در بقیه مواقع........به هیچ وجهههههههه...حتی آب هم من باید بهش بدم.... البته خیلی خسته میشه....حق داره
    You can see my hard beating You can see it through my chest Said I am terrified But I am not leaving I know that i must pass this test So jus pul

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی