Loading...

• +6
    جانان
    جانان
    یکشنبه 13 اسفند 1391 - 03:44

آقای زاهد میشه چند لحظه وقتتون رو برای مشکلات سایت بذارید؟ (15522 بازدید)

آقای زااااااهد
    چرا براتون مهم نیست؟؟؟؟؟؟ آقای زاهد کاربری شهرام بهرام علی مامان بابایی آرش الهام 64 الهه اسرا کشمش
    پدر ما رو درآورد
    تهدید به هک کرد تهدید به دادگاه کشوندن کرد پیشنهادای بی شرمانه داد پیشنهاد صیغه داد توهین کرد اختلال ایجاد کرد بی احترامی کرد
    کل امنیت و محیط سایتتون رو برده زیر سوال من که رفتم ولی به خاطر دوستای مهربونم برگشتم الان میله ی عزیزم به خاطر مزخرفاتی که این آدم مریض به زبون آورد ما رو ترک کرد الانم داره با پیام های خصوصیش مزاحم شادی میشه دیگه باید چی کار کنه که آی پی آدرسش مسدود بشه یعنی انقدر ما کاربرا براتون بی اهمیتیم؟؟؟ هربار داره دوز بی احترامیهاش میره بالاتر و در عین ناباوری شما هیچ عکس العملی نشون نمیدید میشه شفاف سازی کنید که اگر ایشون حمایت شما رو دارن ما تکلیف خودمون رو بدونیم؟؟؟ داره تو این سایت کل شانیت و شخصیت ما به خاطر این کاربری نا به هنجار میره زیر سوال
  • شادی
    شادی
    یکشنبه 13 اسفند 1391 - 03:49
    آقایییییییییییییییییییییییییییی زاهد کجا هستیننننننننننننننننننننننننننننننننننن تا کی می خواید سکوت کنیدددددددددد
    دیگه حتی کوچکترین حرفامونو نمی تونیم بزنیمممممممممممممممممممم
    این آقا نسشته و داره فال گوش گوش می ده
  • شادی
    شادی
    یکشنبه 13 اسفند 1391 - 03:51
    ایننننننننننننننننننننن آقای به چه حقییییییییییییییییییییییییییییییی برای من میل خصوصی می ده
    اسراء
    باشه
    34 دقيقه پیش
    شادی
    نه ندیدممممممممممممممممم اگه عکس کاربریتی که برووووووووووووووووووو خیلی بچه ای هنوز دهنت بو شیر می ده
    35 دقيقه پیش
    اسراء
    جى بكم كه منو بشناسى؟؟؟
    35 دقيقه پیش
    اسراء
    صورتم رو كه ديدى؟؟!!
    36 دقيقه پیش
    اسراء
    جى بكم ؟؟؟؟
    36 دقيقه پیش
    شادی
    من کسی رو نشناسم باهاش دوست نمی شم
    37 دقيقه پیش
    اسراء
    الو ..... كسى هست جواب بده؟؟!!!
    39 دقيقه پیش
    اسراء
    منو به خاطر برو بازيام ببخش لطفا
    40 دقيقه پیش
    اسراء
    من تازه ثبت نام كردم هيج دوستى هم ندارم تو بامن دوست ميشى؟؟؟؟
    42 دقيقه پیش
    شادی
    من شمارو به جا نمیارم خودتو معرفی کن
    46 دقيقه پیش
    اسراء
    جرا جواب نميدى ؟؟؟ها!!! تو رو خدا جواب بده !.... منتظرم ها.....باشه!!؟؟؟؟
    1 ساعت پیش
    اسراء
    با هام دوست ميشى شادى جججججججووووووووننننننممممم
    1 ساعت پیش
  • +1
    نهال
    نهال
    یکشنبه 13 اسفند 1391 - 03:55
    آقای زاهد ایشون راست راست میاد پیشنهاد بی شرمانه به بچه ها میده واقعا اینقد یه ادم بی فرهنگ و تمدن
    براى همه خوب باش اون که فهمید همیشه کنارته و به یادت اون که نفهمید یه روز میفهمه که دیره و فقط دلش واسه همه خوبیات تنگ میشه
  • +3
    شادی
    شادی
    یکشنبه 13 اسفند 1391 - 03:56
    ایشونننننننننننننننننننننننننننننننننن به چه حقی میاد به دوست محترم ما که متاهل هستن پیشنهاد های غیر اخلاقی می ده و بعد هم می گه شاید تو خانواده اشون هم کسی داشته باشه
    این حرفااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا یعنی چی
    چرا پیگیرییییییییییییییییییییییییی نمی کنیدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
  • +6
    بهار
    بهار
    یکشنبه 13 اسفند 1391 - 03:56
    این آقا متوجه نیست همه ما متاهل هستیم و این کار زشتیه که اینقدر اصرار دارن به کارهای زشتشون
    متاسف شدم واقعا برای چنین فردی که به زور میخواد خودشو درمحیطی که پذیرای اون نیست جا بده
    سایت من
  • +3
    سینوش
    سینوش
    یکشنبه 13 اسفند 1391 - 03:57
    سلام
    واقعا شرمنده ام شادی جون که به خاطر من بهت توهین شد هنوز تو شوکم واقعا نمیدونم چرا مدیریت انقدر ضعیف عمل میکنن
    براشون ارامش وامنیت کاربرا اهمیت نداره این برام سوال شده
    از اسمان برای من طلا میبارد
  • نهال
    نهال
    یکشنبه 13 اسفند 1391 - 03:57
    آقای ارش خان یکم مرد باش یکم وجدان و غیرت داشته باش
    واقعا شما و امثال شما اسم مرد اریایی رو به گند میکشید
    ایران قدیم برا زن و ناموس اونم ناموس مردم حرمت و ارزش قائل بودن
    براى همه خوب باش اون که فهمید همیشه کنارته و به یادت اون که نفهمید یه روز میفهمه که دیره و فقط دلش واسه همه خوبیات تنگ میشه
  • سینوش
    سینوش
    یکشنبه 13 اسفند 1391 - 03:58
    من به خاطر دوستای مهربونم اینجام وگرنه قید نی نی پیجو زده بودم به دلیل محیط نا امنش
    از اسمان برای من طلا میبارد
  • اوری جون،(مامان علی طه)
    اوری جون،(مامان علی طه)
    یکشنبه 13 اسفند 1391 - 03:58
    X( X( X(
    آدمهاعادت کرده اندهمه چیزراآماده ازفروشگاه بخرند وچون هیچ فروشگاهی نیست که درآن دوست بفروشندآدمهامانده اندبی دوست تواگردوست میخواهی مرااهلی کن!
  • جانان
    جانان
    یکشنبه 13 اسفند 1391 - 03:59
    میله جوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونم وایسا تکلیفمونو معلوم کنیم
    این دیگه موضوع من نیست آقای زاهد باید بیاد و شفاف سازی کنه
  • +1
    فلرتیشیا
    فلرتیشیا
    یکشنبه 13 اسفند 1391 - 03:59
    اقای زاهد واقعا این ادم مریضه روانیه
    اگه نبود که این همه حرفی خاله زنکی ماها براش جالب نبود
    بخدا ما هممون برا خودمون گرفتاری و دردسر به اندازه کافی داریم و اگه میایم اینجا برا اینکه یه کم با دوستامون حرف بزنیم و درد دل کنیم
    ولی اگه بخواد اومدن اینجا برامون یه دردسر دیگه درست کنه من یکی که از طرف خودم میگم دیگه حاضر نیستم تا وضعیت این یارو پیگیری نشده بیام اینجا
    دستهایم را تا ابرها بالا برده ای و ابرها را تا چشمهایم پایین... عشق را در کجای دلم پنهان کرده ای که : هیچ دستی به آن نمیرسد !
  • +1
    جانان
    جانان
    یکشنبه 13 اسفند 1391 - 04:00
    آقای زاهد به من گفتن با ایشون در ارتباط هستن
    باید بیان جواب ما رو بدن که ایشون به چه حقی چنین حرفایی رو عنوان میکنه و ازهمه مهمتر چرا آقای زاهد عکس العمل نشون نمیده
    اوری جون،(مامان علی طه)
    یکشنبه 13 اسفند 1391 - 04:01
    سلما گفته:
    اقای زاهد واقعا این ادم مریضه روانیه
    اگه نبود که این همه حرفی خاله زنکی ماها براش جالب نبود
    بخدا ما هممون برا خودمون گرفتاری و دردسر به اندازه کافی داریم و اگه میایم اینجا برا اینکه یه کم با دوستامون حرف بزنیم و درد دل کنیم
    ولی اگه بخواد اومدن اینجا برامون یه دردسر دیگه درست کنه من یکی که از طرف خودم میگم دیگه حاضر نیستم تا وضعیت این یارو پیگیری نشده بیام اینجا
    احسنت!!!!احسنت!!!
    آدمهاعادت کرده اندهمه چیزراآماده ازفروشگاه بخرند وچون هیچ فروشگاهی نیست که درآن دوست بفروشندآدمهامانده اندبی دوست تواگردوست میخواهی مرااهلی کن!
  • فلرتیشیا
    فلرتیشیا
    یکشنبه 13 اسفند 1391 - 04:01
    بوس اوری جون :*
    دستهایم را تا ابرها بالا برده ای و ابرها را تا چشمهایم پایین... عشق را در کجای دلم پنهان کرده ای که : هیچ دستی به آن نمیرسد !
  • +2
    ادینه
    ادینه
    یکشنبه 13 اسفند 1391 - 04:03
    اقای زاهد هر چی گفتنی بود بچه ها گفتن. فقط مونده جواب شما. اگه احتمالا انقدر منافع مالی دارید با این اقا که حاضر نیستید کوچکترین پاسخی بدید
  • نهال
    نهال
    یکشنبه 13 اسفند 1391 - 04:03
    8->
  • +2
    شادی
    شادی
    یکشنبه 13 اسفند 1391 - 04:04
    وای میلهههههههههههههههههههههههههه جون خانومی تو نباید عذرخواهی کنیییییییییییییییییییییییییییییی من تا هستم و نفس می کشم پشت دوستام هستممممممممممممممممممم
    این مسئولین سایت هستن که باید جوابگو باشننننننننننننننننننننننننننن
    اوری جون،(مامان علی طه)
    بچه ها عمو پرویز رفته خونه تکونی
    خخخخخخخخ
  • +5
    جانان
    جانان
    سکوت آقای زاهد برام جالب تر از رفتارای اون آدم مریضه
  • نهال
    نهال
    :-/

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی