Loading...

• یکشنبه 11 فروردین 1392 - 20:55

برتری این فروم نسبت به فروم های همسایه !!! (1312 بازدید)

به نظرم این سایت ، برخلاف فروم های همسایه دارای احترام به جنسیت مخاطبینش هست
    یکی از سایت های همسایه که فقط خانم ها رو ثبت نام می کنه و اون یکی هم ، با اینکه آقایون رو ثبت نام می کنه ، ذره ائی احترام برای آقایون ، در اون دیده نمیشه .
    اما این سایت با زدن گزینه والدین در بالای صفحه ، نشون داده احترام برای جنسیت کاربران یغنی چه ... تو سایت های مشابه همسایه ، این تاپیک ها که آقایون اینجا چی کار می کنند ؟ یا پست هائی که ، حاوی مطالب اینکه ، شوهرمو بکشند 5 دقیقه تو این سایت نمیاد مطلب بخونه ، غملاً شخصیت مردان رو به زیر سئوال می برند و با شغور کاربران مرد ، بازی قرار میدهند
    شاید یک مردی بخواهد ، ببینه گزینه های بهتر نگه داشته شدن یک نوزاد ، بچه چیه . شاید یکی بخواهد ، از خانم ها در مورد مشکل همسرش و خلقیاتش بپرسه .... شاید موارد دیگه ....
    اما می بینیم فغالیت آقایون در سایت های مجاور به شکل زننده ائی ، القا شده و مدیریت اونجا ، 2 خطی مطلب نمی نویسند که آقایون هم اونجا احب نظر هستند و می تونند ، فغالیت کنند
    در ادامه ، تاپیک پیشنهاد هائی برای بهتر شدن فروم ، رو خواهیم زد و از همه می خواهیم تا توی اون هم شرکت کنند
  • +1
    پرویز زاهد
    پرویز زاهد
    دوشنبه 12 فروردین 1392 - 22:33
    درست نوشته اید . . . اینجا سایت والدین هست. بزودی بخش والدین پربارتر خواهد شد. با همکاری
    گروه تحریریه پورتال کودک بخش
    ویژه ای از مقالات مفید در حال نهیه است
    سایت من تلاش برای راه حل هایی جدید در کار و زندگی
  • دوشنبه 12 فروردین 1392 - 23:41
    سایت های دیگه ، گفته بغضی از کاربرهاشون شرم آور و مثل دید یک نژاد پرست با آقایون باهاشون برخورد می کنند .. واقغاً حیرت می کنم که آقایون ، چرا دست از اون سایت های کم بار که ادب در مورد آقایون در اون رغایت نمی شه ، دست از فغالیت بر نمی دارند .. واقغاً غناوین ، پست های بغضی از کاربران به شدت زشت و دیدگاه آپارتایدی دارند !!
  • +1
    خاطره
    خاطره
    سه شنبه 13 فروردین 1392 - 02:47
    سلام
    با وجود خوبیهای غیر قابل انکار سایتهای به قول شما همسایه ! باید بگم از نظر من یکی از بزرگترین معایبشون اینه که اون وظیفه ی اصلیشون خیلی کمرنگ شده. مثلا سایتی که برای بارداری است تبدیل شده به جایی که از هر 20 تا تاپیک ممکنه یکیش در مورد بارداری باشه و بقیش در مورد خیانت و مادر شوهر و فروش جنس دست دوم و ....
  • خاطره
    خاطره
    سه شنبه 13 فروردین 1392 - 02:51
    جناب زاهد خوشحال میشم بتونم در ترجمه مقالات همکاری داشته باشم. پیش از این چندتا مقاله رو گذاشتم اما اگر دقیقا بدونم چه موضوعی مد نظر تحریریه تون هست بهتر میتونم مقاله پیدا کنم.
  • پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 02:43
    باز هم از یک فروم دیگه اخراج شدم
    یکی به خانم آندرو بگه ، که منو بی غلت مدیریت اخراج کرده و پست هام و برداشته
    http://mamisite.com/forum/member/Andrew/
    حالا خوبه ، اونجا تاپیک باز نکردم.. ممنون می شم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی