Loading...

• +2
    غزل
    غزل
    پنجشنبه 22 فروردین 1392 - 23:05

کی از مادرشوهرش راضیه (13607 بازدید)

سلام امیدوارم استقبال کنید . کی از دست مادرشوهرش راضیه؟ :-@
    همسرم تمام زندگیه منه
  • كوچكولويه مامان
    كوچكولويه مامان
    یکشنبه 5 خرداد 1392 - 04:14
    سلام دوستای گلم کم هستند که مادر شوهر هایی که خوب باشند از قدیم گفتن به
    Code:
    جز قوم شوهر که ویرانگرند [/color]
    Code:
    بنی آدم اعضای یکدیگرند[/color]
    عزیزانم دوستتون دارم
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    سه شنبه 7 خرداد 1392 - 06:31
    سلام عزیزان من مادر شوهر خوبی دارم . نمی تونم بگم خوب چون اونقدر خوبه که فکر میکنم اگر مادر خودم زنده بود(خدا همه رفتگان رو رحمت کنه) اینقدر به من محبت نمی کرد.اما نمی دونم چرا شوهرم خوشش نمیاد مادرش زیاد خونه ما بیاد یا به کار ما کار داشته باشه مادر شوهرم اونقدر که برای من و بچه هام زحمت کشیده برا دختر خودش نکشیده همیشه براش دعا میکنم.
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • مامان و بابا
    مامان و بابا
    سه شنبه 7 خرداد 1392 - 18:24
    مادر شوهر من بعضی وقتا تیکه میندازه ولی بعضی وقتا هم اخلاقش خوبه.کلا بزرگترها اگه خوب باشن کوچیکترها هم یاد میگیرن. این طور نیست؟
  • مامان مهدی
    مامان مهدی
    سه شنبه 7 خرداد 1392 - 19:04
    کاملا همینطوره مادر شوهر منم دقیقا همینطوره بابا هرکی خوبی ببینه خوبی میکنه دیگه مادرشوهر خوب باشه عروس صد در صد خوبتره چون از سنگ که نیست .
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    چهارشنبه 8 خرداد 1392 - 00:24
    فکر می کنم اشکال خانومای عزیزی که از مادر شوهرشون کینه به دل می گیرن اینه که مادر شوهر رو مثل مادر خودشون نمی دونن . رفتاری که یک مادر شوهر میکنه ما باید اول از خودمون بپرسیم اگر مادر خودم هم اینکارو کرده بود من ناراحت میشدم؟ همینطور مادر شوهرا باید خودشونو جای مادر عرسشون بذارن ببینن اگر دختر خودشون هم بود این رفتارو باهاش می کردن؟ این یعنی درک متقابل که میتونه خیلی از مشکلاتو حل کنه اما قضاوت عجولانه همیشه باعث پیدایش کینه ها میشه آخه همه رفتارا و حرفای عروسا یا مادر شوهرا که از روی غرض نیست!!!
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی