Loading...

• یاسمنگلا
    یاسمنگلا
    دوشنبه 27 خرداد 1392 - 00:15

من تازه واردم (4446 بازدید)

با من دوست میشین؟آخه من تازه واردم
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    چهارشنبه 29 خرداد 1392 - 21:35
    6ماه که چیزی نیست میکشی عزیزم غصه نخور میشه بپرسم چند سالته
    پسرم.. بدون تو حتی سراغ نفس کشیدن هم نمی رم
  • nazaninyar
    nazaninyar
    چهارشنبه 29 خرداد 1392 - 21:36
    دکتر رفتم بهم کلومیفن داد ولی نشد میترسم زیاد دکتر برم هی قرص بدن بدتر بشه از این ماه دیگه نرفتم سپردم دست خدا
    من 8 ماهه عروسی کردم 5 ماهه نی نی میخوام این وبلاگم برای نی نی آینده امه میخوام بهش نشون بدم که وقتی بدنیا نیومده بود من به فکرش بودم شاغل هم هست
  • پری ناز
    پری ناز
    چهارشنبه 29 خرداد 1392 - 21:37
    سلام
    خوشبختي ما تو سه جمله خلاصه شده تجربه از ديروز، استفاده از امروز، اميد به فردا ولي با سه جمله ديگه زندگيمون رو تباه مي کنيم حسرت ديروز، اتلاف امروز، ترس از فردا
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    نمیدونم چی بگم. برای ما ناخواسته شد. یه دفعه دیدم حاملم
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    سلام آرتا جونم دلم برات تنگ شده بود
  • nazaninyar
    nazaninyar
    چهارشنبه 29 خرداد 1392 - 21:39
    31سالمه گلم
    من 8 ماهه عروسی کردم 5 ماهه نی نی میخوام این وبلاگم برای نی نی آینده امه میخوام بهش نشون بدم که وقتی بدنیا نیومده بود من به فکرش بودم شاغل هم هست
  • پری ناز
    پری ناز
    چهارشنبه 29 خرداد 1392 - 21:39
    سلام گلم.عزیزدل من امیرارشای خاله چطوره؟بچه ها من طبق ماسبات خودم 6هفته و6روزم باید میبودولی رفتم سونوگفت 5هفتهو 5روزم هستش لکم دارم سونوگفت قلب جنهنوز شکل نگرفته نگرانم
    خوشبختي ما تو سه جمله خلاصه شده تجربه از ديروز، استفاده از امروز، اميد به فردا ولي با سه جمله ديگه زندگيمون رو تباه مي کنيم حسرت ديروز، اتلاف امروز، ترس از فردا
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    چهارشنبه 29 خرداد 1392 - 21:40
    ایشاله که به همین زودی خبر بارداریت رو میدی
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    چهارشنبه 29 خرداد 1392 - 21:41
    خوبه مرسی مبارکه. قلب زیر 8هفته نشون نمیده منم واسه امیرارشا خیلی نگران بودم
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    چهارشنبه 29 خرداد 1392 - 21:42
    اگه لک داری فقط استراحت کن
  • nazaninyar
    nazaninyar
    چهارشنبه 29 خرداد 1392 - 21:43
    سلام ارتا جون خوبی؟ شما دوقلو دارید؟
  • پری ناز
    پری ناز
    چهارشنبه 29 خرداد 1392 - 21:44
    استرات یعنی فقطدرازکشیده باشی؟.نه نازنین جان یه قلوشم خدا باهزارنذرونیاز بم داد
  • nazaninyar
    nazaninyar
    چهارشنبه 29 خرداد 1392 - 21:45
    انشاالله مامان امیرآرشا خیلی دلم میخواد برام دعا کنید
  • پری ناز
    پری ناز
    چهارشنبه 29 خرداد 1392 - 21:45
    خیلی نگراننننننننم
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    چهارشنبه 29 خرداد 1392 - 21:46
    آره الته همش زیر نظر دکتر باش من تو 6 ماهگی یه سوسک از زیر پام رد شد دویدم و هول کردم لک دیدم اما خدا رو شکر اتفاق خاصی نیوفتاد
  • nazaninyar
    nazaninyar
    چهارشنبه 29 خرداد 1392 - 21:46
    خدا حفظش کنه پس حالا که مامان شدی برای منم دعا کن خدا دعای شمارو قبول میکنه
  • nazaninyar
    nazaninyar
    چهارشنبه 29 خرداد 1392 - 21:47
    من دلم میخواد دوقلو داشته باشم آخه سن من و شوهرم زیاده میخوام زود دوتا بچه داشته باشم خنده داره نه؟
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    چهارشنبه 29 خرداد 1392 - 21:49
    وای دوقلو خیلی سخته. من که تو یه دونش موندم
  • پری ناز
    پری ناز
    چهارشنبه 29 خرداد 1392 - 21:50
    به حق این ماه عزیزکه توام مامان میشی روزی 1000صلوات نذرعلی اصغرکن جوابتومیدده ازهمین امروزشروع کن من امتحان کردم عزیزم
  • پری ناز
    پری ناز
    چهارشنبه 29 خرداد 1392 - 21:51
    منم چون سنم زیادبددوس داشتم دوقلوداشته باشم نشد.خودم 30 وشوشو32 هستش

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی