Loading...

• مامان رز
    مامان رز
    یکشنبه 17 شهریور 1392 - 21:37

مشکلات مامان های شاغل (2121 بازدید)

سلام من این تاپیک رو ایجاد کردم تا با مامان هایی که مثل من شاغل هم هستند صحبت کنم تا بدین وسیله تبادل اطلاعات داشته باشیم
    از خودم شروع می کنم من یکی از مشکلاتم کمبود زمانه یعنی همیشه زمان کم دارم چون به نسبت خانم هایی که شاغل نیستند وقت آزاد نداریم باورتون میشه من اصلا نمی دونم روزهام چطوری سپری میشه نظر شما چیه بیایید باهم صحبت کنیم و از راهکارهای هم استفاده کنیم
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
  • غزل
    غزل
    یکشنبه 17 شهریور 1392 - 22:35
    مامانی منم یه مدتی سرکار میرفتم دیدم خیلی مشکله درست نمیتونستم به کارام برسم همینجور به علی واسه همین بعد از 6ماه بیخیال کار شدم واقعا بهتون حق میدم خیلی سخته هم مادر باشی هم شاغل ~X(
    همسرم تمام زندگیه منه
  • مامان رز
    مامان رز
    یکشنبه 17 شهریور 1392 - 23:14
    راستشو بخوای غزل جون من هم میخوام اینکار رو بکنم ولی می ترسم پشیمون شم علی رغم اینکه خیلی کارهام زیاده
  • مامان رز
    مامان رز
    یکشنبه 17 شهریور 1392 - 23:15
    یه دلیله دیگه ای هم که داره اینه که از کارم راضیم حالا در کنار مسائل حاشیه ای که گاهی اوقات داره
  • مامان یسنا
    مامان یسنا
    دوشنبه 18 شهریور 1392 - 18:07
    سلام مامان رز ،منهم قبل از به دنیا اومدن یسنا شاغل بودم و اتفاقا شغلم رو خیلی دوست داشتم،اما چون تو اطرافیانم دیده بودم که خانمهای شاغل چه مشکلاتی دارن و بیشتر از اونها بچه هاشون چقدر دچار مشکل میشن تصمیم گرفتم که بیخیال کار بشم و تمام وقتم رو گذاشتم برای یسنا و خدا رو شکر یسنا تا الان به مشکل جدی برنخورده منظورم از لحاظ مریضی و ...است...شاید تا دوسالگیه یسنا صبر کنم و بعد به فکر دوباره کار کردن بیفتم...
    سایت من
  • مامان رز
    مامان رز
    دوشنبه 18 شهریور 1392 - 18:55
    مامان یسنا جون حقیقتش رو بخواهی من زمانی اومدم که رز خانمی من 9 ماهش تموم شده بود برام سخته که الان اینجا رو از دست بدم و دوباره بعد از 10 ماه که رز خانمی دو ساله بشه دنبال کار بگردم خودشم با این شرایط جامعه ای که الان داریم و متاسفانه جذب نیروی زن به نسبت مردها کمتره جاهایی هم که جذب می کنند به اندازه آقایان حقوق نمیدهند ولی به طور کلی بصورت همزمان خیلی سخته البته اگه شاید مامانم رز بانو رو نگه نمی داشت من راحت تر قید کار کردنم رو می زدم
  • مامان مرسانا جوجو
    مامان مرسانا جوجو
    دوشنبه 18 شهریور 1392 - 23:51
    منم شاغلم اما هنوز سختیشو نچشیدم چون هنوز در مرخصی به سر میبرم اما مطمئنا روزهای سختی پیش رو دارم!
  • مامان آوینا جون
    مامان آوینا جون
    سه شنبه 19 شهریور 1392 - 01:24
    سلام مامانی جون.منم حق را به شما میدم آخه قبل از اینکه آوینام بدنیا بیادسرکارمیرفتم وتاهشت ماهگیش هم میرفتم هنوزسرکار اما به دلایلی که همه مامانهای شاغل دارن ومنم داشتم ازکارانصراف دادم علیرغم اینکه کارمو دوست داشتم و توی کار جاافتاده بودم البته قراردادی بوداماازحالواوضاع کارجامعه که بهترباخبریددیگه نرفتم.حالاکه دخترم بزرگترشده کارمناسب پیدانمیشه ولی ناراحت نیستم چون توی اون شرایط و فصل سرماکه آویناخیلی کوچک و ظریف بود پیشش موندم و بهش رسیدگی کردم چون مهد اصلا راضی کننده نبود بااینکه زیاد توی اون روزهامهدنرفت.بهرحال هرکاری حتا خانه داری سختیهای خودشو داره علاوه براون مادربودن و شاغل بودن کارهارو سخت تر میکنه...امامطمءن باشین ازپس تمام کارها برمیاین چون روزهای سختش تا یکسالگیه که تقریبا بشه بچه هارو مهد گذاشت.
    سایت من سرمایه زندگی مامان ,آوینا جون.....
  • مامان آوینا جون
    مامان آوینا جون
    سه شنبه 19 شهریور 1392 - 01:29
    مامانی جون مهربون و دوست داشتنی شماکه سختی ها روتحمل کردین توکل بر خدا ایشاالله تنظیم وقتتون هم درست میشه و دیگه وقت کم نمیارین.اگه کارتون ارزششو داره و کار خوب و آینده داریه مطمءن باشین بهترین تصمیم ادامه کار و تنظیم برنامه و وقت هستش.توکل به خدا.
    موفق و مؤید باشید عزیزم....
    سایت من سرمایه زندگی مامان ,آوینا جون.....
  • مامان مهیار کوچولو
    مامان مهیار کوچولو
    چهارشنبه 20 شهریور 1392 - 01:46
    =))
    پسرم همه زندگیمه...... خدا جونم مواظب این فرشته کوچولو باش...
  • مامان مهیار کوچولو
    مامان مهیار کوچولو
    چهارشنبه 20 شهریور 1392 - 02:10
    ببخشید دستم رفت روی پاسخ و ارسال شد و اون شکلک رو هم میخواستم پاک کنم که ارسال شد .
    خلاصه منم شاغلم اما هنوز تجربه نکردم اما تو مهر قراره تجربه کنم آخه تا مرداد مرخسیم تمام شده فقط شهریور بخاطر تعطیلات رسمی تعطیلم اون که آره سر مادرای شاغل تا خونه دار شلوغ تره منم قراره مهیار رو توی مهر بزارم پیش خالش یعنی فقط تا زمانی که سرکارم اما نگرانم که کم خوراک شه چون توی پنج ساعت اگر شیر نخوره گشنه میشه البته خالش بهش غذا میدن اما هیچ چی به شیر مادر نمیرزه راستی میگن مرخسی ها نه ماه شده اما باز بعضی ها میگن همون شش ماهه من که از آخر نفهمیدم.
    پسرم همه زندگیمه...... خدا جونم مواظب این فرشته کوچولو باش...
  • مامان یسنا
    مامان یسنا
    چهارشنبه 20 شهریور 1392 - 04:39
    باهات موافقم عزیزم تو جامعه ای که ما داریم زندگی میکنیم خیلی سخته که بتونی یه کار مناسب پیدا کنی بهت حق میدم وباز با این هم موافقم که اگه مامانهامون نبودن اوضاع خیلی سختتر میشد درهر حال برات ارزوی موفقیت میکنم ...باید به خدا توکل کرد این روزهای سخت هم میگذرن ;)
    سایت من
  • مامان رز
    مامان رز
    چهارشنبه 20 شهریور 1392 - 18:02
    مهیار جون مرخصی بعد از یه وقفه 9 ماهه شد ولی بعدش تازه آغاز حاشیه هاس چون بچه داری و زن هستی بیشتر توی چشمی ، و سر کوچکترین مساله ای زیر سوال می ری و حتی مساله ای که در شرکت ما هست به نوعی تلاش میکنند تا حتی حذف شیم به طور کلی قبل از بارداری اینقدر تو چشم نیستی که بعد تو چشم میری
    نگران گرسنگیش نباش اتفاقا بیشتر به غذا خوردن عادت می کنه و این برای رشدش خوبه بعد از اینکه اومدی مرتب و تند تند شیر بده تا اون خلا جبران شه
  • مامان رز
    مامان رز
    یکشنبه 24 شهریور 1392 - 23:03
    همه سختی های شاغل بودن یه طرف این حاشیه هاش یه طرف که عده ای از کاه کوه می سازن و به هر نحوی سعی در حذف کردن افراد دارند به نظر من سادیسم دارند

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی