Loading...

• +1
    مامانی s
    مامانی s
    جمعه 25 بهمن 1392 - 08:46

خدا جونم دیگه وقتشه ما هم مامان بشیم... (17769 بازدید)

خدایا خودت از دلم خبر داری....desismileys_4528.gif
    پس دیگه منتظرمون نذار و نی نی سالم و صالحی بهمون بده [-O<
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 02:49
    اره بخداااااااااااا میمیرم برااااااش خییلی دوسش دارم 2.5 ساله از ازدواجمون میگذره اما هرروز عاشقتر میشیم...
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 02:50
    koochooloohaye-naz-1-500x333.jpg
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 02:51
    اینم ب افتخار مامان فاطمه جون خوشگلم
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 02:51
    شوهرم اومد فعلا بابای..
  • یاس بانو
    یاس بانو
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 02:52
    خدارو شکر.... چند شب پیش داشتیم قبل خواب با شوشو میحرفیدیم حرف زن و شوهری پیش اومد بهش گفتم همه بد باشن اما شوهرت خوب باشه و پشت و پناهت خیلی ارزش داره. شوهر توی زندگی خیلی مهمه . همین طور هم زن خوب.... خدا رو شکر ما هم توی این یکسال و سه ماه هیچ مشکلی نداشتیم... و هنوز واسه هم تازگی داریم
  • یاس بانو
    یاس بانو
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 02:52
    برو عزیزم. جواب گرفتی بیا خبر بده
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 04:25
    خدارووووووووو شکررررررررررررررررررررررررررر شوهرم عشقم سالمههههههههههههههه سالمهههههههه خدارو شکر
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 04:29
    البته همیشه سالم و سرحال بوده خداروشکر..
    آزمایش قبلیش هم سلام و نرمال بود....
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 04:37
    ماشالا شوشوی سرحالم ماشالاااااااااااااااااااااااااا
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 04:39
    ان شاالله آز خودمم سالمم و قراره چهارشنبه هم سونو بدم...
    فعلا بابای :-h
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 04:44
    ayrang.jpg
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 04:46
    128fs1569125.jpg
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 04:46
    1304909034_akse-nini-cheshm01.jpg
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 04:47
    1304909036_akse-nini-cheshm04.jpg
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 04:47
    1304909040_akse-nini-cheshm03.jpg
  • +1
    مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 04:55
    نكات مهم وسفارشهای سرآشپزدرآشپزي
    اگر گوشت شما خيلی سفت و تازه است.روی همه قسمت های آن جوش شیرین بمالید ، بگذارید چند ساعت بماند ، سپس قبل از پختن به طور همیشگی بشویید .
    وقتی می خواهید گوشت را با زدن چکش یا کارد نرم کنید ، روی آن آرد بپاشید ، این کار از خارج شدن آب گوشت جلوگیری خواهد کرد .
    اگر هنگام پختن
    گوشت
    سفید ، مقدار بسیار کمی جوش شیرین در آب بریزید ، زودتر خواهد پخت.
    جلوگيري از وارفتن كوفته[/b]
    برای این که کوفته های شما در آب از هم نپاشد ، قدری آرد و تخم مرغ به آن بیفزایید و حرارت آتش را زیاد کنید .
    پخت مرغ
    در موقع

پختن مرغ

برای از بین بردن بوی زهم آن چند عدد هویج حلقه شده به آن اضافه کنید ، با این کار هم بوی مرغ از بین می رود و هم طعم بهتری پیدا می کند.
    آب پز كردن تخم مرغ
    در هنگام آب پز کردن تخم مرغ دقت کنید کمی آب لیمو در ظرف بریزید تا سیاه نشود .
    برداشتن تخم مرغ ها از شانه
    هنگام برداشتن تخم مرغ ها از شانه ، انگشتان خود را نم دار کنید . این کار از لغزیدن و افتادن تخم مرغ جلوگیری می کند.
    سالاد با طعمي بهتر
    برای آن که سالاد با طعم بهتری داشته باشد ، خیار را با پوست خرد کنید .

نگهداري هويج در يخچال
    قبل از گذاشتن هویج در یخچال ، سر
    هویج
    را ببرید . زیرا نـوک آن رطوبت هویج را گرفته ، خشک و پلاسیده می شود .

آبگوشت غلیظ و پر مایه
    برای آن که آبگوشت غلیظ و پر مایه تر شود و لعاب بهتری بدهد ، چند تکه نان داخل آن بیندازید.

كف سفیده تخم مرغ
    برای این که سفیده
    تخم مرغ
    زودتر کف کند ، قدری نمک به آن اضافه کنید ، سپس هم بزنید .
    بریدن زرده تخم مرغ[/b]
    برای بریدن زرده تخم مرغ که به طور معمول خرد می شود قبل از بریدن آن چاقو یا وسیله برش را در آب سرد فرو کنید ، سپس زرده را برش دهید .

ترك نخوردن سيب زميني قبل از پخت
    اگر خواستید سیب زمینی هنگام پختن ترک نخورد ، قبل از پختن قدری روغن روی آن بمالید .
    مصرف نان سبوس دار
    به جای نان سفید از نان های سبوس دار استفاده شود ، نان سبوس دار حاوی فیبر ، آهن و پتاسیم است .
    جايگزيني دوغ بجاي نوشابه
    به جای نوشابه های گازدار از دوغ و آب استفاده کنید . نوشابه های ایرانی نه تنها سبب چاقی مفرط می شود بلکه سیستم گوارشی را مختل کرده و ناراحتی های معده و در نهایت زخم معده را به دنبال خواهد داشت .
    به جای دسر های شیرین از میوه استفاده کنید .
    سر نرفتن شير
    برای آن که شیر سر نرود قطعه سنگی را به اندازه توپ تنیس شسته و در داخل ظرف شیر بیندازید .
    موز نرسيده
    موز را در حالتی که نرسیده داخل روزنامه گذاشته و دو ، سه روز خارج از یخچال نگهداری کنید.
    ماندگاري خيار
    برای بهتر ماندن خیار ، ابتدا آنها را شسته و خشک کنید و سپس داخل یک قابلمه در دار بگذارید.

راه چاره فلفل بيش از اندازه در غذا
    اگر فلفل بیش از اندازه به غذای تان زده اید و خیلی تند شده است ، چند دقیقه قبل از آن که غذا را از روی حرارت بردارید ، آب یک لیمو ترش تازه را در آن بریزید و خوب هم بزنید ، تندی غذا از بین خواهد رفت .
    سفيد و درخشان شدن گل كلم[/b]
    برای آن که گل کلم شما سفید و درخشان شود ، در هنگام پختن ، کمی شیر به اندازه یک پیمانه به آن اضافه کنید .
    جلوگيري از سوختن كره هنگام سرخ كردن[/b]
    وقتی غذایی را با کره سرخ می کنید یک قاشق مربا خوری روغن به آن اضافه کنید ، چرا که از سوختن آن جلوگیری می کند.
    نكاتي در پخت حبوبات
    هنگام پختن نخود ، لوبیا و سایر حبوبات ، هیچ گاه به آن نمک نزنید ، چرا که دیر خواهد پخت .

جلوگيري از چروك شدن سوسيس هنگام سرخ كردن

اگر سوسیس را پیش از سرخ کردن ، مدت پنج دقیقه در آب بجوشانید ، کمتر از حد معمول چروکیده و یا جمع خواهد شد و به هیچ عنوان ترک نخواهد خورد .
    زود جوش امدن اب سماور
    برای زود جوش آمدن آب سماور ، ابتدا آن را تا نیمه پر کنید و پس از گرم شدن بقیه آب را به آن اضافه کنید .
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 05:00
    اینم تنوع واسه خانومای گل............
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 06:04
    8->
  • یاس بانو
    یاس بانو
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 07:55
    سمانه جون خداروشکررررررررررررررررررررر ان شالله خودتم سالمی و تا عید خدا یه نی نی ناز میزاره توی دلت. :*
  • مامان مهدیار
    مامان مهدیار
    یکشنبه 27 بهمن 1392 - 19:41
    سلام به شما
    سایت من **فرشته کوچلوی من 26 هفته است تو دله مامانیشه**

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی