Loading...

• +8
    النا
    النا
    سه شنبه 29 بهمن 1392 - 20:58

بیاین با داروهای گیاهی باردار بشیم (768539 بازدید)

رساندن تجربیات به افرادی که میخوان با پیاز درمانی بارداربشن
    e0dxmpqm6ag19x7z94z.gif
    خدایا ممنونم که لطفتو شاملم کردی و به من نی نی دادی خودت مواظبش باش
  • النا
    النا
    سه شنبه 29 بهمن 1392 - 21:02
    ************تجـــــــــــــربيـــــــــــــــــــــــات دو ستاي گلم از پيـــــــــــازدرمــــــــــــــاني*****************
    1ـ مينا
    من حدود چند ماهي ميشد كه خونريزي كمي داشتم و پري هام فوق العاده نامنظم بود گاهي 5 روز بعد از اتمام پري دوباره چهار پنج روز لك بيني شروع ميشد و من حتي نميدونستم كي پري ميشم
    من زياد كامل پياز دركماني نكردم يعني ماه اول 15 روز خوردم ديگه نخوردم و چندماه نصفه خوردم ولي الان سه ماهه كه پري هام درسته 28 روز يه بار نشده ولي پري ميشم قبلا كه فقط لك بيني بود خونريزي كامل دارم و ميدونم كي پري ميشم بين 35 الي 38 روز تو اين 3 روز پري ميشم
    براي من كه خوب بوده عزيزم
    2 ـگل نسرين
    من ماه سوم چهارم پياز درمانيم....
    اين ماه هم كيت تخمكگذاريم دو خ پر رنگ افتاد و درست همون روزي كه كيتم دو خطه شد.... صبح كه از خواب بيدار شدم.... يه ترشح ژله اي كش دار داشتم..... كه اصلا باورم نمشد كه من تخمك داشتم.... اخه سه يا چهار سال بود از اين ترشحات خبري نبود....
    سلام دوست خوبم
    ممنونم عزيزم از تبريكت
    الهي همه كساني كه در ارزوي فرزند هستند به زودي اون روز رو تجربه كنن
    عزيزم
    من از روز اول پري شروع كردم به همراهش رازيانه و ويتاگنوس هم ميخوردم
    تا 15 روز
    چون منتظر بارداري بودم.....از روز 21 دوباره شروع نميكردم و مي ذاشتم تا پريود بشم.
    تو اين سه ماه تغييرات زيادي داشتم... و از كيت تخمك گذاري هم استفاده ميكردم و روزهايي كه خط كيتم پر رنگ ميشد پروژه داشتم و خدا رو هزار مرتبه شكر اين ماه مامان شدم.
    از خداي بزرگ مي خوام كه همه زوودي مامان بشن
    من كه خيلي منتظر موندم اما فداي سرم....
    فقط نااميد نشو براي من باردار شدن مثل معجزه بود
    3ـ ايرسا
    سلام دوستان.بالاخره منم با پيازدرماني بعد از تقريبا يك ونيم دوره نتيجه گرفتم و خدا راصدهزار مرتبه شكر باردار شدم.امروز هم رفتم توي هفته شش بارداريم.اسم منو هم به ليست نتيجه گرفته ها اضافه كنيد.بازم سر ميزنم وهر سوالي كه دوستان در اين زمينه داشتن باكمال ميل جواب ميدم.
    باتشكر ازهمه دوستان:مرسي رهاجون:مختصري از وضعيت منو مي خواستين بدونيد كه واستون ميگم.من سه ساله ازدواج كردم.از اول تو اقدام بودم.وضعيت اسپرم شوهرم بسيار نااميدكننده بود.خيلي خيلي ضعيف.خودمم تخمدونام يه كمي ضعيف بود.دوسال تمام درمان كردم.پنج بار آي يوآي ناموفق داشتم.لاپارا عكس رنگي ودهها نمونه آمپول وقرص ودر آخر تست آنتي مولرين هورمون دادم كه ذخيره تخمكم بشدت كم تشخيص داده شد. ... يكسال تمام بي خيال اين قضيه شدم يعني از پارسال آذرماه تا الان ديگه هيچ دارويي استفاده نكردم.تو سايت به اين كلوپ برخوردم گفتم يه امتحاني كنم ضرر نداره.از26 آبان كه پري شدم 15روز روزي دوبار ظهر وشب آب پياز خوردم هفت روز آنتراكت دادم.دوباره پنج روز خوردم.دوباره هفت روز آنتراكت بعدش15 روز بعدي شروع شد. هفت روز آنتراكت.ديگه خسته شدم ادامه ندادم.يه بارم وسط پيازدرمانيم 28 آذر پري شدم كه همون ديگه آخرين پريودم شد.وهفته گذشته روز31سيكلم بي بي چك زدم دوتا خط اومدو....................
    4ـ ـ آرتميس
    رها جونم من با قرص و آمپول پروژسترون سه چهار ماه يكبار پري ميشدم. دو ماه پياز درماني رو شروع كردم الان فكر ميكنم پري هام 36 روزه شده
    4ـ ساناز
    سلام ...اميدوارم شما هم از اين روش نتيجه بگيرين ...من باپياز درماني باردار شدم
    5ـ نسيم
    سلام دوستان خدا پدر هر كي ابن پياز درماني رو اختراع كرد بيامرزه من فقط با 15 روز استفاده ديشب رفتم از دادم مثبت شد انشالله روزي همه شما باشههههههههههههههههههههه
    6ـ ندا
    7ـ آيناز
    من تنبلي تخمدان داشتم و به زور قرص و امپول پري مي شدم........سه بار پياز درماني كردم كه اخرين بارش مهرماه امسال بود.............همه نوع قرص هم خورده بود كلوميفن...پروژسترون............تا اينكه اين ماه فضولي كردم و سرخود لتروزل خوردم و خداروشكر نتيجه گرفتم
    8ـ آرزو
    خواستم بگم منم از كسايي هستم كه از پياز درماني جواب گرفتم و الان اول ماه 8 ام... واسه همتون از ته دل دعا ميكنم كه همين ماه جواب بگيريد و ني ني كوشومولوتون زودي بياد تو دلتون.....راستش من كيست يا تنبلي تخمدان نداشتم ... تو آزمايشاتم هم همه چيز نرمال بود اما متاسفانه پري فوق العاده نامنظمي داشتم... و شايد باورتون نشه گاهي تا 3 ماه هم بدون دليل پري نميشدم... خلاصه اينكه فقط واسه اينكه پريم تنظيم بشه پياز درماني رو شروع كردم و همون اولش پري شدم... و بعد پري تو همون ماه يكي دو بار هم اقدام داشتم كه هنوز 15 روز دوم تموم نشده بود و دقيقا وقت پري دومم بود بيبي چك گذاشتم و ديدم كه دو خطه!! باورتون ميشه هنوزم كه هنوزه باورم نشده!!!
    9ـ مهسا 24/12/90
    سلام دوست جونا
    منو يادتون مياد. اين ماه اولين ماهي بود كه پياز درماني كردم و گفتم دكتر گفته ديگه طبيعي باردار نميشي و بايد ميكرو زيفت كني
    يادتون اومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من باردار شدم به لطف خدا اونم طبيعي
    خدايا شكرت
    اصلا نااميد نشيد من كه به اين پياز اعتقاد پيدا كردم
    حتما ادامه بدين
    10- مامان ليلي (جينگيل) 25/12/90
    سلام دوستاي گلم
    خوبيد خانوم ها
    ميخاستم يه خبري به شما بدم تا به پياز درماني اميدوارتر شيد
    به لطف خدا، امروز بيبي چكم مثبت شد ، هنوز آزمايش ندادم ، فردا ميرم دكتر
    من مشكلم پري نامرتب و كيست بود
    ماه پيش پياز درماني كردم ، ولي اين ماه نكردم ، تصميم داشتم ماه بعد شروع كنم ، كه امروز بيبي چكم مثبت شد
    11ـ تكي (15/1/1391)
    منم بياز درماني ميكردم .يه چهار ماهي بود كه استفاده كردم
    البته ماه قبل عكس رنگي گرفتم كه بي نتيجه بود چون بدنم ماده حاجب رو قبول نميكرد
    من تنبلي تخمدان داشتم پريودم قبلا خيلي نا منظم بود
    يكسالو نيم من بريود نشدم بعدش شش ماه كامل بريود بودم
    بريودام يكساله كه منظم شده
    روزي دوبار اب بياز ميخوردم صبح وعصر
    ...5 ساله كه ازدواج كردم 3 ساله منتظر بودم
    تا يكسال قبل دارو مصرف ميكردم ولي از اون به بعد حتي يه بارم دارويي نخوردم
    دوماه بيش ميخواستم اي يو اي كنم كه فهميدم كيست دارم
    با غذاي اب بز كيستمو بر طرف كردم
    دكترم بهم بيشنهاد داد كه قبل از اي يو اي بعدي يه بارم عكس رنگي بگيرم
    كه تواسفند روز 13 عكس رنگي گرفتم ولي بي نتيجه بود چون بدنم اون ماده رو قبول نميكرد وهمشو بيرون ميريختذ
    قرار بود هفته ديگه شنبه برم دوباره عكس رنگي بگيره كه ديگه به اون دردش نرسيد
    خدارو شكر
    كامل بوووووود
    12ـ مهرينا
    سلام بچه ها منم بعد از چند ماه كلنجار بالاخره پياز درماني رو از ماه قبل شروع كردم من از بعد از اقدام كه حدودا 2 سال ميشه پري هام يك ماه در ميون شده بود ولي ماه قبل كه پياز درماني رو شروع كردم اين ماه هم پري شدم در حالي كه اين ماه وقت پري شدنم نبود الان خيلي خوشحال هستم
  • مامانی s
    مامانی s
    سه شنبه 29 بهمن 1392 - 21:12
    النا پیاز درمانی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • النا
    النا
    سه شنبه 29 بهمن 1392 - 21:13
    ای ناقلا
  • النا
    النا
    سه شنبه 29 بهمن 1392 - 21:14
    این نسخه از ابداعات «پروفسور ابراهيم عدنان سراج اوغلو» است که آن را برای درمان یائسگی زودرس خانمها، میوم های کوچک و متوسط رحم، ترشّحات و عفونت های واژینال، بی نظمی های قاعدگی، کیست های تخمدانی و تخمدان های پلی کیستیک، بعضی از انواع نازایی و بسیاری دیگر از ناراحتی های زنانه موثّر می داند. او ادعّا می کند که بعد از طرح اين روش درماني، بسياري از افرادي كه به علت ناباروري بچه دار نمي شدند با استفاده از اين درمان توانستند از اين موهبت الهي برخوردار شوند.[/size]
    از آنجا که منطق این روش ساده درمانی را مناسب و موافق با طبّ سنّتی خودمان دیدم و از سویی بانوانی که با استفاده از این روش به نتایج مطلوبی رسیده اند کم نبوده اند، آن را برایتان نقل می کنم امّا بر اساس تجربيات خويش نكات و توضيحاتي به آن افزوده ام كه عملا آن را كاملتر و موثرتر از نسخه اصلي مي كند:[/size]
    روش تهیه و استفاده
    روزی دو بار، ده دقیقه قبل از ناهار و شام، باید این نوشیدنی را میل کنید. بنابراین حدود نیم ساعت قبل از ناهار و شام، درست کردن آن را شروع کنید:
    دو لیوان آب بدون کلر ( ۲۵۰ – ۳۰۰ میلی لیتر ) را بجوشانید. دو عدد پیاز متوسط زرد رنگ را پوست بگیرید.( فقط آخرین لایه پوست پیاز که خشک شده است را دور بریزید.) پیازها را به ۴ یا ۶ قسمت خرد کنید و داخل آب در حال جوش بیاندازید. چون با این کار، آب از جوش می افتد کمی صبر کنید تا دوباره جوش بیاید. پس از جوش آمدن دوباره، درب ظرف را ببندید تا ۵ دقیقه بجوشد و سپس شعله را خاموش کنید. صبر کنید تا محلول کمی ولرم شود و ۱۰ دقیقه قبل از ناهار آن را بنوشید. به همین ترتیب، ۱۰ دقیقه قبل از شام نیز نوشیدنی را به صورت تازه تهیه کرده و بنوشید.
    طول مدت درمان
    این درمان باید در سه ماه متوالی در قالب دوره های 15 روزه به این صورت انجام شود که از روز پنجم قاعدگی شروع شده تا ۱۵ روز ادامه پیدا کند
    [تذكّر مهم:الف- زنان يائسه يا زناني كه به دلايل ديگر پريود نمي شوند مي توانند به يكي از اين دو پيشنهاد عمل كنند:
    - در هر ماه، 15 روز درمان كرده 15 روز استراحت بدهند. البته بايد اين دوره ها منظم باشند و مثلا اگر
    دوره اول را از دهم آبان شروع كرديد و تا 25 آبان ادامه داديد، دوره هاي بعدي را هم از دهم آذر و دهم دي شروع كنيد. اگر در حين اين نحو درمان عادت شديد،
    دوره بعدي را
    از روز پنجم قاعدگي شروع كنيد. ولي اگر بعد از يك بار عادت باز دچار تاخير پريود شديد مي توانيد با رعايت همان فاصله 15 روزه از پايان دوره قبلي، دوره جديد را شروع كنيد. اگر در حين يك دوره درماني، پريود شديد(مثلا 7 روز بعد از شروع يك دوره از پيازدرماني عادت شديد) آن را يك دوره كامل حساب كنيد و دوره بعدي را از روز پنجم قاعدگي شروع كنيد.
    - درمان را سه ماهخ به صورت مداوم انجام دهيد. مجددا تذكر مي دهم كه در اين روش هم
    اگر در حين درمان عادت شديد،
    دوره بعدي را [/size]از روز پنجم قاعدگي شروع كنيد. ولي اگر بعد از يك بار عادت باز دچار تاخير پريود شديد مي توانيد با رعايت همان فاصله 15 روزه از پايان دوره قبلي، دوره جديد را شروع كنيد.
    اگر در حين يك دوره درماني، پريود شديد(مثلا 7 روز بعد از شروع يك دوره از پيازدرماني عادت شديد) آن را يك دوره كامل حساب كنيد و دوره بعدي را از روز پنجم قاعدگي شروع كنيد.
    ]ب- زناني كه پريودهاي كاملا نامنظم و غيرقابل پيش بيني دارند اگر حدّاكثر در طول يك دوره 40 روزه، يك بار عادت مي شوند(هرچند نامنظم)، به روش مقاله(شروع از روز پنجم قاعدگي) عمل كنند. ولي اگر فاصله عادت ها طولاني تر است مي توانند به شيوه بند الف عمل كنند.
  • مامانی s
    مامانی s
    سه شنبه 29 بهمن 1392 - 21:15
    واسه چی خوبه؟
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • النا
    النا
    سه شنبه 29 بهمن 1392 - 21:19
    باردارشدن گلم .ببین تو دستورش از روز 5 پری ولی ا فرادی که تجربه کردن از از روز اول پری شروع کردن به خوردن باردارشدن
  • النا
    النا
    سه شنبه 29 بهمن 1392 - 21:27
    1-به دلیل خطر سقط جنین، بانوان باردار نباید از این نسخه استفاده کنند. غیر از این مورد یا احیانا بانوانی که به علّت مشکلات معدی قادر به استفاده از این ترکیب نیستند تقریبا هیچ منعی برای درمان با این روش وجود ندارد.
    2-این دستور محدودیت سنی ندارد.
    3-در صورت امکان استفاده از آب چشمه، از آن استفاده کنید. گزینه دوّم، استفاده از آب چاه است. در صورتی که به هیچ کدام دسترسی ندارید آب لوله کشی را چند ساعت در ظرفی روباز نگهداری کنید تا کلر آن خارج شود.
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    سه شنبه 29 بهمن 1392 - 23:44
    salam elena joon man fekr nakonam betoonam bokhoramesh
    خدایا شکرت که عسل نازمو بهم دادی
  • النا
    النا
    سه شنبه 29 بهمن 1392 - 23:46
    ببین فقط کافیه بینیتو بگیری بعد کنار دست یک شکلات باشه بعد که گذاشتی تو دهنت دستو از روی بینیت بردار اصلا نمیفهمی مزه شو
  • النا
    النا
    سه شنبه 29 بهمن 1392 - 23:47
    بعد هم باید گرم بخوری نذار سرد بشه
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    سه شنبه 29 بهمن 1392 - 23:47
    age in mah nashod hatman vase mahe bad in karo mikonam
  • النا
    النا
    سه شنبه 29 بهمن 1392 - 23:49
    منمم همینطور پس اگه میخواستی شروع کنی حتما اینجا خبرشو بذار گلم
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    سه شنبه 29 بهمن 1392 - 23:50
    bashe azizam mersi az etelate mofidi ke gozashti
  • النا
    النا
    سه شنبه 29 بهمن 1392 - 23:51
    خواهش عزیزم
  • النا
    النا
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 00:03
    اگه پرولاکتینت بالاست نباید استفاده کنی.
  • مامانی s
    مامانی s
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 01:34
    النا جون من روز 11 م هستم و از امروز شروع کردم
  • النا
    النا
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 02:21
    ببین تا 10 بیشتر نخور چون میوفته تو روزای تخمک گذاری
  • (سدنا)
    (سدنا)
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 06:23
    سلام
    خدایاازت ممنونم که نی نی سالم و صحیح بهم دادی
  • النا
    النا