Loading...

• +8
    النا
    النا
    سه شنبه 29 بهمن 1392 - 20:58

بیاین با داروهای گیاهی باردار بشیم (768650 بازدید)

رساندن تجربیات به افرادی که میخوان با پیاز درمانی بارداربشن
    e0dxmpqm6ag19x7z94z.gif
    خدایا ممنونم که لطفتو شاملم کردی و به من نی نی دادی خودت مواظبش باش
  • ستاره
    ستاره
    جمعه 2 تیر 1396 - 02:41
    جوجه جون منم همين كارو كردم ده روز قهر كردم رفتم گفتم طلاق كه تازه اين شده قبلنا كه وحشتناك بود الانم نگرانيم كه نتونم بچه دار شم يا بچه سالم نشه زندگيم بدتر بريزه بهم بنظرت اين پياز درماني و عسل و هويج و انجير ..... اين چيزا فايده داره؟با دارو ،مواد غذايي
    يا من اسمه دوا و ذكره ه شفاء
  • جوجه کوچولو
    جوجه کوچولو
    جمعه 2 تیر 1396 - 02:47
    درد داشتی؟وای من حاملم خیلی از زایمان میترسم.
    ولی بمیرمم باید طبیعی بیارمش
    نی نی من
  • فانوس
    فانوس
    جمعه 2 تیر 1396 - 08:50
    منم امروز عکس رنگی رحم گرفتم گفت مشکلی نداری. آز شوهرمم نشونش دادم گفت مشکل از شوهرته انقده ناراحت شدم هم خودم هم شوهرم. ب من دارو نداد ولی شوهرم چرا. شوهرم جواب ءزمایششو داد ب دکتر. دیگه میگه یه ذره ضعیفی که البته رو بچه دارشدنتون تاثیر نداره مشکلی نیست حالا واقعا قاطی کردم
    خدا جونم دوستت دارم
  • جوجه کوچولو
    جوجه کوچولو
    جمعه 2 تیر 1396 - 10:17
    ای خدا.عیبی نداره فقط فانوس عرق کاسنی معجزه میکنه واسه مرد.روزی یه استکان عرق کاسنی بهش بده با خرما و گرمی خیلی تاثیر داره
    نی نی من
  • جوجه کوچولو
    جوجه کوچولو
    جمعه 2 تیر 1396 - 10:18
    من خیلیا رودیدم مردا مشکل داشتن با یه دوره مصرف عرق کاسنی نتیجه گرفتن
    نی نی من
  • فانوس
    فانوس
    جمعه 2 تیر 1396 - 22:27
    اول قبول نمیکرد خودم آزمایشو براش تفسیر کردم قبول کرد خوب شد اینارو یاد گرفتم
    خدا جونم دوستت دارم
  • فانوس
    فانوس
    جمعه 2 تیر 1396 - 22:30
    ستاره جون شما هم برو اول عکس رنگی رحم بگیر بعد شوهرتم آزمایش یده تا راحت بشی مثل من نشی یه ساله خودمو داغون کردم با قرص و چیزای دیگه.
    خدا جونم دوستت دارم
  • فانوس
    فانوس
    جمعه 2 تیر 1396 - 22:31
    من ترجیح میدادم خودم مشکل داشته باشم تا شوهرم دلم نمیخواد اصلا ناراحت ببینمش
    خدا جونم دوستت دارم
  • فانوس
    فانوس
    جمعه 2 تیر 1396 - 22:33
    جوجه کوچولو شوهرم خرنوب مصرف میکنه کاسنی هم یه مدت مصرف میکرد خودش دارو هاشم گرفتیم مصرف میکنه. نمیدونی چقدر گرونه
    خدا جونم دوستت دارم
  • جوجه کوچولو
    جوجه کوچولو
    جمعه 2 تیر 1396 - 22:48
    جدی؟من اصلا به دارو شیمیایی اعتقاد ندارم
    ولی ایشالا از خدا میخوام نتیجه بگیرین گلم.
    نی نی من
  • فانوس
    فانوس
    جمعه 2 تیر 1396 - 22:57
    ممنون انشالله
    خدا جونم دوستت دارم
  • فانوس
    فانوس
    یکشنبه 4 تیر 1396 - 21:32
    ستاره جون مکمل ویتامین ث و آهن و اسید فولیک و ویتانین ب 12 مصرف کن خارجیشو 12هزاره.خورنشم راحته چون جوشانه.میوه زیاد مصرف کن.ورزش کن بهداشتتم رعایت کن.غم و غصه هم ممنوع.بزار 2,3 ماه دیگه اقدام کن.شیرینی جاتو حذف کن. یه دارو یی هست خیلی گرونه هم خودت هم شوهرت میتونین مصرف کنین ولی گرونه عالیه همه چی توش هست.mix natural.اون یکی هم جینسینگه.تو اینترنت سرچ کنی میفهمی چی توش هست 3ماه مصرف کن قول میدم این دفعه بگیره البته با رعایت
    خدا جونم دوستت دارم
  • ستاره
    ستاره
    چهارشنبه 7 تیر 1396 - 05:09
    فانوس جان ممنون پس اين پياز درماني اين چيزا كه گفتم چيه؟جوجه درد داشتم؟!مرگو جلو چشام ديدم وحشتناك بود سقط بدتر از زايمانه طبيعيه
  • فانوس
    فانوس
    چهارشنبه 7 تیر 1396 - 06:57
    پیاز درمانی بیشتر برای پریودای نامنظمه. اگه منظمه بهتره استفاده نکنی و همونایی ر و که گفتم استفاده کنی هویج و انجیر خشکم خوبه. چون حامله میشی فقط خودتو تقویت کن
    خدا جونم دوستت دارم
  • فانوس
    فانوس
    چهارشنبه 7 تیر 1396 - 07:00
    چون ممکنه تاثیر معکوس داشته باشه مثل من
    خدا جونم دوستت دارم
  • ستاره
    ستاره
    چهارشنبه 7 تیر 1396 - 20:19
    پريودي من ممكن ٢تا ٤روز تغيير داشته باشه خيلي دقت نكردم به اين مي گن بي نظمي؟
  • ستاره
    ستاره
    چهارشنبه 7 تیر 1396 - 20:21
    اما اين ترشحات شفاف كش مانند رو موقع تخمك گذاري الان ٤،٥سالي ميشه ديگه ندارم
  • فانوس
    فانوس
    چهارشنبه 7 تیر 1396 - 22:17
    2 تا 4 روز مشکلی نداره.اگه میخوای پیاز درمانی رو انجام بده ولی اگه دیدی ماه اول و دوم بهم ریخت ادامه نده
    خدا جونم دوستت دارم
  • فانوس
    فانوس
    چهارشنبه 7 تیر 1396 - 23:04
    منم فرق بین ترشحات تخمک گذاری و عفونتو نمیدونم زیاد تو این چیزا کمی مشکل دارم ولی روزای تخمک گذاری تقریبا میدونم ترشحات دارم البته کمی دقت کردم. از کیت تخمک گذاری استفاده کن.شاید داری خودت نمیدونی
    خدا جونم دوستت دارم
  • جوجه کوچولو
    جوجه کوچولو
    پنجشنبه 8 تیر 1396 - 09:50
    ستاره میدونی چرا؟ چون سقط بچه نارسه دردش هزار برابره ولی زایمان بچه کامل شده همزمان خودشم تلاش میکنه که بیرون بیاد.از زایمان طبیعی میترسم ولی بلز بچم رو با طبیعی نیارم
    نی نی من

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی