Loading...

• +8
    النا
    النا
    سه شنبه 29 بهمن 1392 - 20:58

بیاین با داروهای گیاهی باردار بشیم (770178 بازدید)

رساندن تجربیات به افرادی که میخوان با پیاز درمانی بارداربشن
    e0dxmpqm6ag19x7z94z.gif
    خدایا ممنونم که لطفتو شاملم کردی و به من نی نی دادی خودت مواظبش باش
  • نی نی
    نی نی
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 19:41
    پس عید میای مشهد انشاالله بیا اینجا تا من ببینمت
  • النا
    النا
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 19:42
    حتما میام ببین قبلش بهت میگم که شماره همو داشته باشیم که بدونی که کی میام
  • نی نی
    نی نی
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 19:43
    باشه فدات شم
  • النا
    النا
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 19:43
    شبنم خرید عید کردی لباس
  • نی نی
    نی نی
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 19:45
    نه بابا باید برم دنبال لباس گشاد که اندازم بشه اخه عید میشم 5ماهه شکمم بزرگ میشه الانم خیلی بزرگ شده مانتوهای قبلا اندازم نمیشه
  • نی نی
    نی نی
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 19:46
    وای النا عکسی که گذاشتم نگاه کن چه قدر ناز بچه
  • مامانی s
    مامانی s
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 19:46
    من الان باید برم سونو واسه اندازه فولیکول واسم خییییییلیییی دعا کنید
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • jigilii
    jigilii
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 19:47
    من اومدم
  • نی نی
    نی نی
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 19:48
    خوش اومدی عسیسم
  • نی نی
    نی نی
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 19:50
    النا کجاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟جیگیلی رفتین
  • النا
    النا
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 19:51
    از نخستین روز عادت ماهانه زن و شوهر بایستی روزانه مقداری خرما و چند بار جوشانده‏ی ریشه‏ی کاسنی میل نمایند در روزهای انعقاد نطفه که معمولا از روز یازدهم تا هجدهم متغیر است بایستی پدر خرمای زیاد و غذاهای گرم مثل پسته، بادام، فندق، مویز و نارگیل میل نماید و مادر بایستی یکی دو بار جوشانده کاسنی خورده و محیط خون و رحم خود را قلیایی کند.
    شستشو با قلیاییات‏
    عده‏ای دستور می‏دهند که برای قلیایی کردن محیط رحم بهتر است یک ساعت قبل از آمیزش رحم را با محلول ده درصد جوش شیرین شستشو دهند
    طبق آزمایشهایی که در این مدت شده است محلولات قلیایی نطفه را کشته و از ایجاد جنین جلوگیری می‏کنند و بنظر ما اگر هم نطفه منعقد شود آنرا ضعیف کرده و ممکن است نوزاد ناقص شود پس بهترین رویه قلیایی کردن خون بوسیله خوردن میوه‏هایی که هنر آنها قلیایی کردن است می‏باشد این میوه‏ها عبارتند از انگور، توت فرنگی، تمشک، زرشک، مرکبات و میوه‏های ترش و برای احتیاط نیز می‏توان یک قاشق چایخوری جوش شیرین خورده و اگر بخواهند از خارج محیط را قلیایی کنند بنظر من کافی است که یک قاشق جوش شیرین در یک استکان آب جوش حل کرده یک پنبه به آن آغشته کرده بردارند و بلافاصله آنرا در بیاورند و پس از یک ساعت آمیزش را انجام دهند.
  • jigilii
    jigilii
    ~X( سرعت پایینه عصبی شدم
  • النا
    النا
    حوه آمیزش برای دختردار شدن :
    * آمیزش در وضعیت پهلو به پهلو باشد و عمیق نباشد.
    * زن نباید در آمیزش، قبل از مرد به اوج لذت جنسی (ارگاسم) برسد.
    * آمیزش باید دو یا سه روز قبل از تخمک گذاری باشد.
    اقدامات قبل و بعد از آمیزش برای دختر شدن :
    زن باید بعد از آمیزش، در لگن آب و سرکه (یک قاشق غذا خوری سرکه سفید در یک لیتر آب) به مدت 15 دقیقه بنشیند و یا آب و سرکه را با دوش واژینال داخل مهبل تزریق کند ( بعد از آمیزش، دوش واژینال 2 بار انجام شود).
    * برخی نویسندگان معتقد هستند که اگر دختر می‌خواهید قبل از آمیزش دو قاشق غذاخوری سرکه در یک شیشه آب ریخته، بنوشید یا خود را بشویید.
    نحوه آمیزش برای پسردار شدن :
    * آمیزش باید در وضعیت خمیده بر روی سینه و شکم و عمیق باشد.
    * در آمیزش باید خانم قبل از آقا به اوج لذت جنسی برسد.
    * آمیزش باید همزمان با روز تخمک گذاری باشد.
    اقدامات قبل و بعد از آمیزش برای پسر شدن :
    لگن آب و جوش شیرین (دو قاشق غذاخوری جوش شیرین در یک لیوان آب حل و سپس در لگن حاوی یک لیتر آب ریخته شود) قبل و بعد از آمیزش استفاده کند
  • jigilii
    jigilii
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 19:53
    موضوعات جالبیه ولی پیاز درمانی خیلی سخته من اصلا پیاز دوست ندارم
  • نی نی
    نی نی
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 19:54
    وای نیلوفر من عاشق پیازم از بس قبل حاملگی میخوردم مامانم میگفت انقدر نخور 3قلو میاری. اخه پیاز تخمک فعال میکنه
  • النا
    النا
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 19:54
    سلام به همه خ.ش اومدید
  • النا
    النا
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 19:55
    سمانه جون چند پری شده؟
  • jigilii
    jigilii
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 19:55
    گیاهان دارویی مفید برای باردار شدن و دوران حاملگی
    برگ گزنه : برگ گیاه گزنه قرص ویتامینی طبیعی است. بوسیله گیاه شناسان چندین کشور کشف و تایید شده ، چای گزنه یک چای مغذی و خوش طعم برای زنان است خواه باردار باشند یا نه.
    4.jpg
    بسیاری از خانم ها از کمبود آهن و خون در دوران بارداری رنج می برند. این می توانند باعث خستگی شما شود و سطوح اکسیژن شما را پایین بیارود و به سلول های بدن و بافت های او صدمه برساند. اما این راهکار توسط ماماها توصیه می شود که از ریشه این علف معمول استفاده کنید تا آهن بهتر جذب شو و در طول دوران بارداری به مشکلی برخورد نکنید. چای ترشک ، تنتور یا کپسول مانند یک رگولاتر خفیف روده عمل می کند. و چای برگ گزنه یا آهن طبیعی در کپسول ها یا قرص ها به حوض زرد تجهیز می کند.
    yellow_dock_root.jpg
    میزان مصرف : برای درست کردن چای ، یک قاشق چایخوری از بریده و الک شده گیاه را در هر فنجان آب به مدت 20 دقیقه دم کنید. می توانید روزانه یک فنجان یا 2 تا 3 فنجان از آن را بنوشید.
    56.jpg
    با اینکه گیاهان مشخصی در طول دوران بارداری مفید و مثمر ثمرتشخیص داده شده اند و می توانند از حالت تهوع جلوگیری کنند یا به یک زایمان راحت کمک کنند اما این گیاهان بهتر است در دوران بارداری استفاده نشوند:
    آلوئه ورا، گلپ،ر رازیانه، انقوره ، زرشک، ریحان، بادرنجبویه، گل گاو زبان، خشخاش کالیفرنیا، کافور، پوست مقدس، فلوس، روغن کرچک، کرفس، زنجبیل شامی، افدرا، شنبلیله، داروهای گل مینا، زوفا، گیاه درخت عرعر، شیرین بیان، برگ توتون هندی ، ریشه انگور، مرزنجوش، جعفری، پونه، ریشه ذات الجنب، شبدر قرمز، رزماری، سیج وحشی نیلی، افسنطین، بومادران، آلوئه ورا، ریحان،
  • jigilii
    jigilii
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 19:57
    خوش به حالت من اصلا نمیتونم بخورم تو غذا ببینم جدا میکنم خودم غذا درست کردنی رنده میکنم نبینم
  • النا
    النا
    چهارشنبه 30 بهمن 1392 - 19:57
    ببین 2روز بخوری عادی میشه گفتم بینیتو بگیر بعدکه خوردی شکلاتو بذار تو دهنت بعد بینیتو ولش کن

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی