Loading...

• +9
    مامانی s
    مامانی s
    سه شنبه 20 اسفند 1392 - 21:17

مجمع خانوم های گل و شااااااااااااد...... (95520 بازدید)

استرس پر............JC_goody.gif
    ورود افراد دپرس و غمگین اکیدا ممنوع...
    اکیپ خانوم های شااااااااااااااااااااااااااد
    بیایم از خاطرات شیرین زندگیمون باهم حرف بزنیم
    2uge4p4.gif2uge4p4.gif2uge4p4.gif2uge4p4.gif2uge4p4.gif1261378357_8.gif

بیاین منتظریما
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامانی s
    مامانی s
    پنجشنبه 7 فروردین 1393 - 05:31
    %D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%84-%DA%AF%D9%88%DB%8C%D8%B4-%D9%88-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1-%D9%BE%D8%B3%D8%B1-1.jpg
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامانی s
    مامانی s
    پنجشنبه 7 فروردین 1393 - 05:35
    fu2274.jpg
  • ریحانه
    ریحانه
    جمعه 8 فروردین 1393 - 02:13
    سلام دوستان گل و گلاب. کسی نمیاد؟
    سایت من خدایا مواظب دختر کوچولوم باش
  • ریحانه
    ریحانه
    شنبه 9 فروردین 1393 - 16:04
    سلام خانوم های مهربون. میشه یکیتون بیاید و زودتر ج من رو بدین؟! من امروز صبح ميخواستم غسل کنم که دست به ناف ام زدم درد گرفت. بعدم میخندم هم درد میگیره یا حتی وقتی میشینم جوری که دلم تحت فشار باشه نافم درد میگیره. این از چی میتونه باشه؟ امروز روز 25 یا 26 پری ام. البته غیر این چند روزه سرم الکی درد میگیره و حالم یه جورایی بد میشه
  • بابایی من
    بابایی من
    یکشنبه 10 فروردین 1393 - 07:55
    سلام عزیزم مطمءنی باردار نیستی چک بی بی زدی
    زندگی با تو زیباست بدون تو نمیخواهمش.
  • دوست خوب
    دوست خوب
    یکشنبه 10 فروردین 1393 - 11:36
    سلام مامانا .من تازه عضو شدم.خیلی پایم که استرسو پر بدیم و فقط بخندیم.ایول
    من و خدا،شما همه.خدا جون دوست دارم.
  • دوست خوب
    دوست خوب
    یکشنبه 10 فروردین 1393 - 11:54
    سلام رایحه جون.شما اگه هنوز نافقت درد داره.احتمال داره که دور نافت آب جم شده یا عفونت کرده.حتما یک دکتر داخلی برو. :-B
    من و خدا،شما همه.خدا جون دوست دارم.
  • ریحانه
    ریحانه
    دوشنبه 11 فروردین 1393 - 02:10
    سلام دوستان. من هنوزم نافم درد میکنه. مادر جون من مامانم پزشک عمومیه معاینه ام کرده میگه عفونت اینا نیست. اینکه آدم حس کنه ناف از داخل کشیده میشه از علائم بارداریه؟! من باید 16 ام پری بشم. همیشه یه هفته قبل از رسیدنش زیر دلم شروع به تیر کشیدن و درد میکنه ولی الان خبری نیست! آز خون بتا کی جواب درست میده؟
  • لیموشیرین
    لیموشیرین
    دوشنبه 11 فروردین 1393 - 02:17
    سلام رایحه جون.اگه اینطورباشه که خوشبختیت داره کامل میشه =d>
    هیچوقت امید کسی را ازاونگیرید.شایدامیدتنهادارایی اوباشد.
  • محمد رضا
    محمد رضا
    دوشنبه 11 فروردین 1393 - 02:53
    سلام بچه ها یه عالمه دلم براتون تنگ شده .......
    عیدتون مبارک
    دوستای جدید اومده تو جمعمون ...
    سمانه جونم تو خوبی دلم برات تنگ شده
    خدایا ممنونم بخاطر فرشته کوچلوم
  • مامان...
    مامان...
    دوشنبه 11 فروردین 1393 - 03:05
    Salaaaaam be hame mamana
  • مامان...
    مامان...
    دوشنبه 11 فروردین 1393 - 03:06

پیرمردی ضعیف و رنجور تصمیم گرفت با پسر و عروس و نوه ی چهارساله اش زندگی کند.دستان پیرمرد میلرزید چشمانش تار شده بود و گام هایش مردد و لرزان بود.اعضای خانواده هر شب برای خوردن شام دور هم جمع می شدند اما دستان لرزان پدربزرگ و ضعف چشمانش خوردن غذا را برایش مشکل می ساخت.نخود فرنگی ها از توی قاشقش قل می خوردند و روی زمین می ریختند.یا وقتی لیوان را می گرفت شیر از داخل آن به روی میز می ریخت.پسر و عروسش از آن همه ریخت و پاش کلافه شدند.پسر گفت باید فکری برای پدربزرگ کرد.به قدر کافی ریختن شیر و غذا خوردن پر سروصدا و ریختن غذا بر روی زمین را تحمل کرده ام.پس زن و شوهر برای پیر مرد در گوشه ای از اتاق میز کوچکی قرار دادند.در آنجا پیر مرد به تنهایی غذایش را می خورد.در حالی که سایر اعضای خانواده سر میز از غذایشان لذت می بردند و از آنجا که پیرمرد یکی دو ظرف را شکسته بود حالا در کاسه ای چوبی به او غذا می دادند.گهگاه آنها که چشمشان به پیرمرد می افتاد و متوجه می شدند همچنان که در تنهایی غذا می خورد چشمانش پر از اشک است. اما تنها چیزی که این پسر و عروس به زبان می آوردند تذکرهای تند و گزنده بود که موقع افتادن چنگال یا ریختن غذا به او می دادند.اما کودک ۴ساله شان در سکوت شاهد تمام آن رفتارها بود. یک شب قبل از شام مرد جوان پسرش را سرگرم بازی با تکه های چوبی دید که روی زمین ریخته بود.پس با مهربانی از اوپرسید:پسرم داری چی می سازی؟پسرک هم با ملایمت جواب داد:یک کاسه ی چوبی کوچک. تا وقتی بزرگ شدم با اون به تو و مامان غذا بدم.و بعد لبخندی زد و به کارش ادامه داد.
  • مامان...
    مامان...
    دوشنبه 11 فروردین 1393 - 03:09
    سلام مهسا جون بچه ها مامان... دختر عمویی منه که تازه عضو شده
  • ریحانه
    ریحانه
    دوشنبه 11 فروردین 1393 - 05:09
    لیموشیرین گفته:
    سلام رایحه جون.اگه اینطورباشه که خوشبختیت داره کامل میشه clap.gif
    خدا از دهنت بشنوه عزیزم. کسی اینجوری بوده؟!
  • مامان ترمه
    مامان ترمه
    دوشنبه 11 فروردین 1393 - 05:30
    سلام کسی هست؟
    سایت من خدایا به خاطر وجود ترمه عزیزمون ازت سپاسگزاریم. الهی شکرت ...
  • ریحانه
    ریحانه
    دوشنبه 11 فروردین 1393 - 10:37
    سلام. دوستان کسی بوده که درد ناف توی ماه اول بارداری داشته؟! یعنی درد ناف از علائم بارداری اش بوده باشه؟
  • لیموشیرین
    لیموشیرین
    دوشنبه 11 فروردین 1393 - 17:02
    آره عزیزم.خودمن نافم که دردمیکرددردهای دیگه شبیه دردپری داشتم اصلا فکرش هم نمیکردم که باردام وقتی آزمایش دادم کلی غافلگیرشدم.راستی چرایه تست بارداری نمیری؟اگه رفتی جواب مثبت بودخبربده خوشحال میشیم
  • لیموشیرین
    لیموشیرین
    دوشنبه 11 فروردین 1393 - 17:04
    رایحه جون ساعت چند اینجایی؟
  • ریحانه
    ریحانه
    دوشنبه 11 فروردین 1393 - 19:23
    سلام عزیزم. واقعا؟! الان زود نیست؟ من امروز رفتم آز خون دادم جوابش رو گرفتم بهت میگم. دقیق و نمیدونم کی میام آخه.
  • لیموشیرین
    لیموشیرین
    دوشنبه 11 فروردین 1393 - 19:31
    سلام.آره راست میگم.برای آزمایش خون بایدحداقل ده روز ازوقت پری گذشته باشه یعنی عقب افتاده باشه.

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی