Loading...

• +1
    ارلا جونم
    ارلا جونم
    یکشنبه 12 مرداد 1393 - 21:12

سلام مامانا (8039 بازدید)

سلام مامانا بیاییم باهم دوست شیم من تازه واردم امیدوارم دوستای خوبی باشیم برای هم :*

برچسب ها:
    خــــــــــــدايا مرا زين خود پرستي ها رها كن چنان انديشه اي بر من عطا كن كه تقديري كه از آن نا گزيرم توانم جبر و قهرش را پذيرم و با عزمي چنان پي
  • sahar jon
    sahar jon
    دوشنبه 13 مرداد 1393 - 00:44
    خدایادیگه چه جوری بکنیم تانی نی بیادتودلمون
    خدایا....ممنون ازهدیه ات....خودت کمک کن سالم وصالح باشه....
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    دوشنبه 13 مرداد 1393 - 00:44
    زینب جون بتام 131.1خوبه یا بد؟
  • مامان نی نی هام
    مامان نی نی هام
    دوشنبه 13 مرداد 1393 - 00:45
    روز چند پری آز دادی المیرا؟
    خدایا فقططططط شکرت همین 1+1=3
  • ارلا جونم
    ارلا جونم
    دوشنبه 13 مرداد 1393 - 00:45
    انشاالله میشی
    خــــــــــــدايا مرا زين خود پرستي ها رها كن چنان انديشه اي بر من عطا كن كه تقديري كه از آن نا گزيرم توانم جبر و قهرش را پذيرم و با عزمي چنان پي
  • sahar jon
    sahar jon
    دوشنبه 13 مرداد 1393 - 00:46
    مرسی ارلا جون توچی بارداری یا مثل مادرتلاشی
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    ببین 15تیر پری شروع شد.منم 11مرداد آز دادم
  • ارلا جونم
    ارلا جونم
    :* امیدوارم هرکی نی نی میخواد خدا یه فندوق کوچولو توی دلش بذاره تا طعم مادرشدنو بچشن :)
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    ارلا جان شما نی نی داری؟
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    دوشنبه 13 مرداد 1393 - 00:47
    اوییی ارلا دل ادم ضعف میره با این دعات الهی آآآآآآآآآمین
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • ارلا جونم
    ارلا جونم
    دوشنبه 13 مرداد 1393 - 00:47
    :d من مجردم هنوز :d
  • مامان نی نی هام
    مامان نی نی هام
    دوشنبه 13 مرداد 1393 - 00:48
    یعنی قبل موعد پری آز دادی.آره عددش خیلی ام نرماله.
    چت بود اینقد زود آز دادی؟آز رو باید یه هفته بعد تاخیر داد!!!!!!!
    من اصلا آز ندادم خخخخ
  • sahar jon
    sahar jon
    امین ارلا جون
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    جدی؟ببخشید فکر کردم ازدواج کردی.انشاالله یه روز این اتفاقا واسه تو هم میفته
  • ارلا جونم
    ارلا جونم
    عبداللّه بن عباس روايت كند از رسول خدا صلى اللّه عليه و آله كه فرمودند جبرئيل گفت : يا رسول اللّه صلى اللّه عليه و آله بدان خدايى كه تو را براستى به خلق فرستاد اگر كسى را فرزند نباشد اين دعا را بنويسد و بشويد و بخورد از آب آن حق تعالى اولاد صالح به او كرامت فرمايد و هر كه درد اندام باشد و بلغم و ناسور يا درد و بوى بد دهان و زكام و درد قولنج و درد سر و زهر مار و عقرب ، اين دعا او را نگاه دارد و به مراد خود برسد (ان شاء اللّه ).
    بسم اللّه الرحمن الرحيم
    اعوذ بكلمات اللّه التامات كلها من شر كل شيطان و من شر السامه و من كل عين لامه و ان يكاد الذين كفروا ليزلقونك بابصارهم لما سمعو الذكر و يقولون انه لمجنون و ما هو الا ذكر للعالمين كيعص حمعسق اها شراهت اذونى اصاوث آل شداى بحق لا اله الا اللّه محمد رسول اللّه بسم اللّه الشافى بسم اللّه الكافى بسم اللّه المعافى بسم اللّه الذى لايضر مع اسمه شى ء فى الارض و لا فى السماء و هو السميع العليم ان يشاء يسكن فيظللن رواكد على ظهره ان فى ذلك لايات لكل صبار شكور انهم يكيدون كيدا و اكيد كيدا فمهل الكافرين امهلهم رويدا الريح و اللّه ورائهم محيط بل هو قرآن مجيد فى لوح محفوظ بسم اللّه الرحمن الرحيم قل اعوذ برب الفلق من شر ما خلق و من شر غاسق اذا وقب و من شر النفاثات فى العقد و من شر حاسد اذا حسد بسم اللّه الرحمن الرحيم قل اعوذ برب الناس ملك الناس اله الناس من شر الوسواس الخناس الذى يوسوس فى صدور الناس من الجنه و الناس يريد اللّه ان يخفف عنكم و خلق الانسان ضيعفا و صل على محمد و آله اجمعين الان خفف اللّه عنكم و علم ان فيكم ضعفا و صل على نبينا محمد و آله اجمعين ذلك تخفيف من ربكم و رحمه و صلى اللّه على خير خلقه محمد و آله اجمعين .
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    دوشنبه 13 مرداد 1393 - 00:49
    بی بی زدم مثبت بود رفتم دکتر گفت هنوز خیلی زوده واسه سونو فرستادم آزمایش
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    دوشنبه 13 مرداد 1393 - 00:49
    ارلا شیطون من فکر کردم ازدواج کردی پس اول دعا میکنیم ازدواج کنی
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • sahar jon
    sahar jon
    دوشنبه 13 مرداد 1393 - 00:50
    اره ارلا جون انشاا.. زودترازدواج کنی یه شوهرخوب نصیبت بشه
  • مامان نی نی هام
    مامان نی نی هام
    سونو که دو هفته دیگه برو.تازه اگه طاقت میاری یه کم دیرتر برو که با سونو قلب یکی بشه.
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    زینب دو هفته دیگه باید برم سونو.هنوز4هفتمه
  • ارلا جونم
    ارلا جونم
    دوشنبه 13 مرداد 1393 - 00:51
    انشاالله ;)

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی