Loading...

• مريم مامان
    مريم مامان
    چهارشنبه 12 شهریور 1393 - 17:59

خدايا شكرت من مامان شدم (15090 بازدید)

انشالله همه ي ني ني پيجي هاي عزيزم هر چه زودتر مامان بشن
    خدايا به خاطر هديه زيبايت ، دختر نازم ممنونم
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:26
    هیچی مریم هیچی ندارم فقط ترشح سفید دارم اونم کم
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:27
    نه كار نميكنم.ولي ميدوني تو سايت ميام يكم دردم يادم ميره بيكارم بيشتر حسش ميكنم.ولي خب كارهام مونده.مطمئنم مادر شوهرم بفهمه يكم كمكم ميكنه.
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:29
    اره مطئن باش کمکت میکنه قربونت سعی کن اگه اونجا راحتی هر موقع خسته بودی بری پیشش
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:29
    منم از بعد اقدام ترشح سفيد كم دارم.الانم دارم.واسه بعضيا زياده ولي واسه من كمه.الكي اميدوارت نميكنم.ولي تو هم مواظب خودت باش .نميدوني كه تا منتظري ممكنه باردار باشي مثل من كه فكرشم نميكردم.به خودت برس.نسرين جون هيچي اشتها ندارم به زور ميخورم.ببخشيدا خيلي نفخ دارم
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:31
    نميتونم برم چون بايد كلي پله بالا پايين برم.امروزم مهمون دارن.دايي شوهرم راهه دوره دارن ناهار ميان اينجا.از يكشنبه بعد آز انشالله بگيم هوامو داره.چند روز پيش ميگفت خدا دوسم نداره به حاجتم نرسيدم خيلي دلم ميخواست عيد 94 ني ني داشته باشين.بدونه خيلي خوشحال ميشه
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:34
    اره عزیز دلم خیلی خیلی خوشحال میشه بیشتر از همیشه دوستت خواهند داشت
    مواظبت کن از خودت
    من این ماه هیچ علائمی ندارم ولی بقول تو چون توی اقدام هر ماه احتمال بارداری رومیدم و مواظبم
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:34
    اره عزیز دلم خیلی خیلی خوشحال میشه بیشتر از همیشه دوستت خواهند داشت
    مواظبت کن از خودت
    من این ماه هیچ علائمی ندارم ولی بقول تو چون توی اقدام هر ماه احتمال بارداری رومیدم و مواظبم
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:35
    مریم بنظرت بارداریت مربوط به اون قرصها لتروزل بود؟
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:40
    من قبل خوردن قرض جلوگيري از بارداري رفته بودم سونوي فوليكولي و چند باري هم كيت تخمك گذاري گذاشته بودم.وضعيتم عالي بود.دكترم ميگفت سريع باردار ميشي.ولي بعد اون قرصها اين ماه ماه ششمم بود.و ميگن بعد 6ماه اثر قرص كامل از بين ميره.ولي خب چون به بدن من نساخته بود دكترم گفت من به يك تحريك تخمداني نياز دارم.و لتروزول اين تحريك رو ايجاد كرد و تخمدانم به وضع عاديش برگشت.واسه خيليها جواب داده.اثرش هم تا چند روز بعد مصرفش بيشتر تو بدنت نميمونه تا تخمك گذاري.و قرص بي خطريه.تازه يك فوليكول غالب ايجاد ميكنه .ميدوني كه فوليكول سالمتر يعني جنين سالمتر.و احتمال سقط پايين مياد..اكثرا كسايي كه لكه بيني دارن تخمك ضعيفي دارن.من الان اصلا لكه بيني ندارم اين خيلي خوبه.خداروشكر
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:42
    از روزي كه فهميدم دارم خاطرات اين روزها رو مينويسم
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:43
    نسرين جون دعام كن همه چي خوب پيش بره
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:44
    انشالله خوبپیش میره ایشالله به حق پاکی دل خودت خدا کمکت میده
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:44
    قربونت برم عزيزم.الهي آمين.انشالله زودي اين روزها رو تجربه كني عزيزم.كارت چطوره سرت خلوت تر شد؟
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:45
    اره بهتر شده
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:46
    اصلا نميتونم ديگه شلوار بپوشم.همش دامن ميپوشم ميبرم بالاتر از نافم كمرشو چون دلمو اذيت ميكنه
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:47
    جدی اخی عزیزم
    مریم من بی بی چک گرفتم امروز بزنم؟
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:49
    چند تا ايراانيشو ميخريدي كه هر وقت دوست داري بذاري.ايرانيهاش 750تومانه.زوده ولي من تو ني ني سايت خوندم خيليها اين موقع هم گذاشتن كمرنگ نشون داده.ولي اگه منفي شد ناراحت نشو چون خيلي زوده.ممكنه تا پريت مثبت نشه.من امتحان نكردم.چون من يهويي 27 پري گذاشتم
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:50
    صبح گرفتم 500 تومن ارزون
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:51
    راستي من يه علائم ديگه هم داشتم كه هيشكي تو اين سايت نداشت پرسيدم.ولي رفتم تو سايت هاي ديگه جزء علائم بارداري بود.از روز 20پري يه خط خيلي كمرنگ قهوه اي زير نافم تا پايين افتاده بود.
  • مريم مامان
    مريم مامان
    پنجشنبه 13 شهریور 1393 - 18:51
    خب پس بذار اشكال نداره

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی