Loading...

• نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 4 آبان 1393 - 16:35

حس و حال امروزت رو بگو ... (59659 بازدید)

سلام دوستان عزیز،
    روزتون بخیروخوشی
    www.roozgozar.com-2093.gif
    دخترای گل از حس و حال امروزتون بنویسید
    happy-spring-smiley-emoticon.giffunup.ir-icon-motaharek-4.gifmusic_cute_drummer_01.gifs7841.gifsad-crying-smiley-face.gifcute-sad-smiley-emoticon.gifcrybaby.gifwww.pichak.net-268.gifclap.gifill.gifangry.gifrotate2.gifspying2.gifheart_eyes.gifcrazy.gifraspberry.gifbreak_pc2.gifweight_lifting.gif[img]http://www.msnhiddenemoticons.com/Library/extra_large/large_mix/default/angry3.GIF[/img]headphones2.gif

crying-and-sniffling.giftv.gifvictory.gifcancan.gif434000rbplqjg5c7.gif15.gifwww.roozgozar.com-1391.gif29.gif70.gifpaper_throw.gif80.gifschool1.gif05.gif51.gif08.gif 07.gif34.gif76.gif38.gif39.gif
    26087135876610647031.jpeg
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 4 آبان 1393 - 16:48
    سلام حس حال امروز من خوبه ارومم ولی یخورده بغض دارم اونم بخاطر اینکه مامانم رفته اهواز ولی بی خبر به من نگفته من انتظار داشتم بهم بگه ولی در هر صورت خدا پشت و پناهش ...
    در کل خوبم happy-spring-smiley-emoticon.gif
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 4 آبان 1393 - 16:59
    70.gif
  • فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    یکشنبه 4 آبان 1393 - 17:13
    سلام نسرين جون ، من امروز حس ميكنم علايم پريودي از راه رسيد و اين ماه هم از بارداري خبري نيست كه نيست. :((
    رب هب لي من لدنك ذرية طيبه إنك سميع الدعاء خدايا خودت به ما فرزنداني پاك و صالح عطا كن كه قطعا شنونده ى دعا هستي.
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 4 آبان 1393 - 17:30
    جدی الهی فاطمه صبح موقع نماز صبح اونقدر گریه کردم گفتم خدایا پریود این دفعه نیاد .....
    فاطمه نورا علایم پریودی رو هر ماه اگه باردارم باشی داری این دلیل نمیهش باردار نیستی شاید بحق بزرگی خدا به کرامت اما حسین باردار باشی عزیز دلم
    cute-sad-smiley-emoticon.gif
    به هر حال هر چی خیر هر چی خیر
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    یکشنبه 4 آبان 1393 - 20:02
    سلام من امروز توپه پوپم عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
    سایت من قشنگترین حس تو تمام حسایه دنیا حس مادرشدنه .خدایا به خاطره این لطفی که کردی به من ازت ممنونم.خدایا به اندازه ی تمام مهربونیات ازت ممنونم.
  • بهار
    بهار
    یکشنبه 4 آبان 1393 - 20:46
    منم امروز خوبم
  • دختر مامان
    دختر مامان
    یکشنبه 4 آبان 1393 - 21:10
    منم امروز خوبم... با اینکه کلی کار ریخته سرم ولی آرومه آروممممم
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    دوشنبه 5 آبان 1393 - 19:18
    paper_throw.gif
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    دوشنبه 5 آبان 1393 - 19:18
    حوصله ندارم
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    دوشنبه 5 آبان 1393 - 19:19
    mary410.pnghappy-spring-smiley-emoticon.gifتقدیم به مریم برای عرض ارادت تا حالا با هم گفتگویی نداشتیم
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    دوشنبه 5 آبان 1393 - 19:32
    این گلا تقدیم به همتون.پس شاد باشید و بخندیدhappy-spring-smiley-emoticon.gif
  • سارا(مامان دوقلوها)
    سارا(مامان دوقلوها)
    سه شنبه 6 آبان 1393 - 01:15
    تاپیک جدید مبارک نسرین جووونم.
    من که امروز خداروشکر خوب و خوبم فقط این درسای دانشگاه و کارای ناتموم خونه داره منو کلافه میکنه.
    ولی ناشکری نمیکنم و خداروشکرمیکنم بخاطر این همه خوبیهاش.
    خداوند بهترین نگهدارنده است و او مهربان ترین مهربانان است
  • محبوبه
    محبوبه
    سه شنبه 6 آبان 1393 - 01:32
    سلام نسرین تبریک گلم منم امروز خوبم ولی حسابی تو خونه کاردارم الانم توارایشگاهمم وشبم که برم نمیتونم به کارام برسم وای نمیدونم کی این کارای خونه تموم میشه
    سایت من از لحظه اي كه مادر شدم نميتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! اي فرشته زميني ،اي مادر فداكارم .... بسيار دوستت دارم
  • فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    سه شنبه 6 آبان 1393 - 01:37
    سلام نسرين جون ، منم خدا رو شكر امروز خوبم ولي اگه از فكر بچه بيام بيرون خيلي سرحالتر ميشم .
    رب هب لي من لدنك ذرية طيبه إنك سميع الدعاء خدايا خودت به ما فرزنداني پاك و صالح عطا كن كه قطعا شنونده ى دعا هستي.
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    سه شنبه 6 آبان 1393 - 03:03
    434000rbplqjg5c7.gif
    سایت من قشنگترین حس تو تمام حسایه دنیا حس مادرشدنه .خدایا به خاطره این لطفی که کردی به من ازت ممنونم.خدایا به اندازه ی تمام مهربونیات ازت ممنونم.
  • بهار
    بهار
    سه شنبه 6 آبان 1393 - 04:01
    منم امروز خوب بودم اما یه کو چولو بی دلیل بی حوصله ام
  • دختر مامان
    دختر مامان
    سه شنبه 6 آبان 1393 - 06:03
    نسرین بانو گفته:
    mary410.pnghappy-spring-smiley-emoticon.gifتقدیم به مریم برای عرض ارادت تا حالا با هم گفتگویی نداشتیم
    مرسی عزیزم... من دوراتور میشناسمت، تازه ما همسایه هم هستیم کرمانشاه و لرستانو میگم
    امیدوارم همیشه خوب ه خوب باشی و زوده زود مامان شی
  • بهار
    بهار
    سه شنبه 6 آبان 1393 - 16:52
    امروز حا ل ندارم حلا شاید تا ظهر خوب بشم اگر با حوصله شدم میام میگم دوستای خوبم
  • بهار
    بهار
    سه شنبه 6 آبان 1393 - 16:56
    :|
  • حدیث
    حدیث
    چهارشنبه 7 آبان 1393 - 17:32
    @};- @};- @};- @};-
    این گلها تقدیم دوستای عزیزم که از قوتی باهاشون آشنا شدم اگرچه تو دنیای مجازیه اما خیلی از تنهایی در اومدم
    دوستتون دارم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی