Loading...

• آرام
    آرام
    سه شنبه 18 مهر 1391 - 19:49

بهترین تجربه های اصفهانی (2705 بازدید)

سلام منم تاپیک زدم
  • آرام
    آرام
    سه شنبه 18 مهر 1391 - 19:51
    سلام هر کسی تجربه خوبی داره بهتره اینجا در اختیار دوستان بگذاره...
    بهترین رستوران،کافی شاپ،آرایشگاه،فروشگاه،پزشک، و هر چیزی که به ذهنتون می رسه
  • ناناز
    ناناز
    سه شنبه 18 مهر 1391 - 21:16
    تاپیک خوبی آرام... خودت شروع کن از نقاط دیدنی خوب بنویس که ما ها تا حالا نیومدیم بتونیم استفاده کنیم...
    You can see my hard beating You can see it through my chest Said I am terrified But I am not leaving I know that i must pass this test So jus pul
  • آرام
    آرام
    سه شنبه 18 مهر 1391 - 22:54
    من یکی از رستوران های که دوست دارم رستوران هتل شاه عباس. گرون هست اما ارزش داره هر چند به تازگی مدیریتش انگار تغییر کرده و پرسنل یکجوری شدن.
    رستوران شب نشین هم خوبه اما برای روزای توی هفته و عیر مناسبتا که شلوغ نباشه.
    دندان پزشکم من کار دکتر دخیل علیان رو دوست دارم معطلی پشت در مطب نداره و خیلی هم توی کار سریعه آدم رو خسته نمی کنه و تشخیص خوبی هم داره و اگه تخصصش نباشه شما رو معرفی می کنی به پزشکی که کارتون رو انجام بده اینم شماره اشه.6686531
    آتلیه عکس هم مستانه رو دوست دارم. این برای خانم هایی که دوست ندارند هر کس و ناکسی عکسشونو روتوش کنه و دست نا محرما باشه. خودشون خیلی محتاط و مقید هستند. مستانه خیابان اردیبهشت2342180. کارشمونم جالبه
  • بهار
    بهار
    چهارشنبه 19 مهر 1391 - 04:27
    آرام جون تو هم همشهری منی
    واییییییییییییییی بیا بغلم >:d<
    شب نشین رو منم دوست دارم
    دکتر گوارشم مهران رقاع هست
    دکتر دندون پزسکم واسه عصب کشی دکتر امین الضربیانه که متخصص این کاره فقط و بقیه اشو پیش مقدادی انجام میدم
    واسه ابروهام میرم پیش خانم ریاحی تو شیخ مفید البته ابروهای من پهنه
    واسه لباس مزون آوینا تو مهرداد تازگیا رفتم لباساش بدک نبود
    آتلیه هم پیش مدرن تو شیخ بهایی رفتم واسه پسرم آلبوم درست کرد من پسندیدم
    سایت من
  • بهار
    بهار
    چهارشنبه 19 مهر 1391 - 04:33
    اگه اومدین اصفهان میدون نقش جهان رو ببینید
    بعدشم هتل عباسی رو ببینید
    بعد رستوران زاگرس و تله کابین سواری هم برین
    زاینده رود خشک رو ببینید
    ناژوان پارک خوبیه
    باغ پرندگان و باغ گلها هم داره
    بولینگ کوه صفه و پردیس رو برید
    پینت بال هم داره ولی من نرفتم خخخخخخخخخخ میگن باحاله
    سایت من
  • ناناز
    ناناز
    پنجشنبه 20 مهر 1391 - 01:49
    ای بار اولین فرصت سفر پیش بیاد ... میام اصفهان.. ایرانی باشی و اصفهان و ندیده باشی؟؟!!
    You can see my hard beating You can see it through my chest Said I am terrified But I am not leaving I know that i must pass this test So jus pul
  • آرام
    آرام
    پنجشنبه 20 مهر 1391 - 06:03
    یکی از جاهای دیدنی اصفهان مدرسه چهارباغه این مدرسه چون در حال حاضر حوزه علمیه است نمی شه بازدید کرد اما هر از گاهی درش رو باز می کنند. حیاط و صحن زیبای داره یکی از مادی های اصفهان از وسط حیاط رد می شه اما دیگه هیچ وقت آب نمی شه(رودخانه خشکه) کلا جای پر از انرژی دوست داری ساعت ها بشینی و چشما رو ببندی من خیلی اینجا رو دوست دارم. این مدرسه کنار بازار هنر و کتابخانه وهتل عباسی قرار داره. در واقع تمام این مجموعه یکی از شاهکارهای شاه عباس است
  • آرام
    آرام
    شنبه 22 مهر 1391 - 00:31
    سلام دیدم انگار همه خیلی دلشون می خواد بیان اصفهانم رو ببینن. گفتم از همه دوستان دعوت کنم بیاین به شهر مون. بلاخره یک نون و ماستی به قول جمال زاده هست دور هم بخوریم. جا هم که خدا رو شکر هوا هنوز خوبه می تونید توی پارک چادر بزنید
    حالا بماند که پشت سر ما می گید خسیس ولی من تاحالا ندیدم یک تهرونی یا شهرای دیگه من رو برا همون پارک سر خیابونشونم دعوت کنه؟!!!
    خلاصه من در خدمتم یک وقت تعارف نکنید هر چی خواستید هر کاری داشتید بگین تا راهنمایی کنم
    :d

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی