Loading...

• امپراتوریس
    امپراتوریس
    چهارشنبه 8 آذر 1391 - 03:24

من دییییییییییییییییییییییگه رفتم (12390 بازدید)

دوست جونام من فردا میرم تهران تا شنبه هفته دیگه نیستم. هر بدی از من دیدین ببخشین و از خوبیام یاد کنین. :d
    همتون رو خیییییییییییییییییییییییییلی دوست دارم و دلم براتون خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی تنگ میشههههههههههههههههههههههههههه :((
    امیدوارم وقتی که برگشتم همتون خبرای خوش از خودتون بهم بدین. ملیح با دست پر از یزد اومده باشه. ناناز عزیزم و شیرین جون و ادی جونم خبر حاملگی شون رو بهم بدن و همچنین رقیه جون.
    فریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی جیگرم با ماهان و مازیار نازش و بههههههههههههههههههههههههههههار نازم با کامیار جیگر و نانااااااااااااااااااااااااا مهربونم با سینای خوشگلش همیشه لبشون خندون باشهههههههههههههههههههههه.
    الهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه جونم هم با النای نازم همیشه خوش و شنگول و شاد باشن. kiss.gif
    سانازززززززززززززززززززززززززز جونم دیگه دوغ دوغ رو اذیت نکنههههههههههههههه [-X
    اراممممممممممممممممم جونم تو کاراش موفق باشهههههههههههههههه
    نازیلللللللللللللللللللللللللللللللا جیگرمم با شوشوش روزای پر از عشقی رو سپری کنه
    ملوس نازنینم و اندییییییییییییییییییییییا جونم ونهههههههههههههههال عسلم سالم و خوش باشن
    شادیییییییییییییییییییییییی عزیزم هرچه سریعتر حالش خوب شه و دیگه غصه تو دل مهربونش نباشه و با سپهر عزیزش همیشه بخندهههههههههههههههههه
    تلماه جونمممممممممممممممممممممممم خوشحال و سرحال باشهههههههههههههه
    وووووووووووووووووووو بقیه دوستام که الان حضور ذهن ندارم اسمشون رو سالم و شاد باشن.
    دوستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت جونام باهاتون شب وروزای خوبی داشتم. مرسی به حرفام گوش دادین و با خنده هام خندیدین و برای غصه هام دلداریم دادین. همتون رو دوست دارمممممممممممممم :* :x
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • تی تی جون
    تی تی جون
    چهارشنبه 8 آذر 1391 - 05:00
    سلام فریییییییییییییییییییییییییی خوبی عزیزم بیابخلم >:d<
    یلام اندیا خوبی عزیزم :x
    موضوع جلسه چیه :-w
  • آرام
    آرام
    چهارشنبه 8 آذر 1391 - 05:58
    سلام نگینم بری خیلی جات خالی . بدون تو اینجا صفا ندارههههههههههههههههههههههههههههههههه. اما خوب برو حسابی با مامان و خواهر کیف کن و بعد برگرد برامون تعریف کن.اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا می خوام گریه کنم......
    قبل از عمل بیا اینجا یک سری بزن نری دیگه پیدات نشه...
  • امپراتوریس
    امپراتوریس
    شنبه 18 آذر 1391 - 05:41
    من اومددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددم دوست جوناااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا >:d<
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی