Loading...

• فرفره
    فرفره
    سه شنبه 16 آبان 1391 - 20:11

مشکلات ما خانومها با شوهرامون و راه حل موضوع(کاملا غیر حرفه ای ) (8199 بازدید)

سلام از اونجائی که اکثر کاربرهای سایت خانوم هستیم بیایم اینجا از مشکلاتی که با شوهرامون داریم صحبت کنیم و بهم راه حل بدیم................
    من از خودم شروع میکنم بزرگترین مشکل من با شوهرم تنبلی و بی مسولیت بودنش تو خونست یعنی تو این هفت سال هیچ راه درمانی هم نداشته گریههههههههههههههههههههههههههههه
    یعنی پسر 6 سالم خیلی مرتب تر از باباشه
  • فرفره
    فرفره
    سه شنبه 16 آبان 1391 - 20:12
    در ضمن اقایون هم میتونن هم نظر بدن و هم مشکلاشتونو با همسراشون بگن تا با هم بحث کنیم
  • شیرین خانومی
    شیرین خانومی
    سه شنبه 16 آبان 1391 - 21:54
    فریبا جونم تاپیک خیلی خوبی زدی
    مرسی عزیزم
  • فرفره
    فرفره
    سه شنبه 16 آبان 1391 - 22:47
    قربونت شیرین جونم .............ولی گمونم خدا رو شکر هیچکس هیچ مشکلی با همسرش نداره 8-}
  • امپراتوریس
    امپراتوریس
    چهارشنبه 17 آبان 1391 - 02:07
    ففففففففففففففففففففففففففففففففففری هیچ راه حلی نداره باید بسوزی و بسازی. این یک راه حل البته از نوع کاملا حرفه ای
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • امپراتوریس
    امپراتوریس
    چهارشنبه 17 آبان 1391 - 02:09
    من فعلا یادم نیست چه مشکلی دارم. اما مشکل دارم اما نمیدونم چیه
    اههههههههههههههههههههههههههههههان مشکل من بی پولی است گلریزان برام بگیرید :d
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • امپراتوریس
    امپراتوریس
    چهارشنبه 17 آبان 1391 - 02:12
    یه مشکل دیگه یادم اومد
    از وقتی دوباره رفته دانشگاه بد اخلاق شده [-(
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • +1
    آرام
    آرام
    چهارشنبه 17 آبان 1391 - 04:09
    مشکل من با شوهرم اینه که همیشه همه چیز رو به بعدا واگذار می کنه!!!!
    این بعدا هم معمولا هیچ وقت نمی یاد :d
  • تی تی جون
    تی تی جون
    چهارشنبه 17 آبان 1391 - 04:16
    اگه اژدهای دو سر باهام همکاری کنه وبیاد شوشو رو ببره همه مشکلاتم حل میشه68745365609273943345.gif
  • اوری جون،(مامان علی طه)
    اوری جون،(مامان علی طه)
    چهارشنبه 17 آبان 1391 - 04:16
    یالله کسی هست؟
    آدمهاعادت کرده اندهمه چیزراآماده ازفروشگاه بخرند وچون هیچ فروشگاهی نیست که درآن دوست بفروشندآدمهامانده اندبی دوست تواگردوست میخواهی مرااهلی کن!
    اوری جون،(مامان علی طه)
    چهارشنبه 17 آبان 1391 - 04:27
    مسخره!!!
    خخخخخخخخخخخ
    چرا هروقت من میام اینو میگی؟ :d
    آدمهاعادت کرده اندهمه چیزراآماده ازفروشگاه بخرند وچون هیچ فروشگاهی نیست که درآن دوست بفروشندآدمهامانده اندبی دوست تواگردوست میخواهی مرااهلی کن!
    اوری جون،(مامان علی طه)
    چهارشنبه 17 آبان 1391 - 04:30
    کجا رفتی پس؟
    رفتی چادر سر کنی؟ :))
  • ادینه
    ادینه
    چهارشنبه 17 آبان 1391 - 05:48
    سلام
    فریبا منم مشکل تو رو دارم. ارزو به دلم موند که یه بار لباساش رو اویزون کنه. همیشه ولووو رو تخت. خدا رحم کرده اتاق جدا داره و من درش رو همیشه میبندم وگرنه دیسک کمر گرفته بودم تا الان.
    یه مشکل هم که هست اینه به هیچ کس نه نمیتونه بگه. نمیدونید چقدر از این اخلاقش سواستفاده میکنن ولی نمیفهمه. دیوونه شدم
  • (خواننده خاموش بی ادب فضولی بسه)
    (خواننده خاموش بی ادب فضولی بسه)
    چهارشنبه 17 آبان 1391 - 23:09
    /:-)
    *.*الهی نظرت برنگردد*.*
  • ناناز
    ناناز
    چهارشنبه 17 آبان 1391 - 23:50
    من مشکل فریبا و ادی رو دارم....حتی در کشویی که باز می شه دیگه بسته نمی شه
    یک مشکل دیگه هم دارم.... خیلی خودشششششششششش و دوست داره و خودبرتر بینی داره..........خودش رو از خدا هم بیشتر دوست داره.................. :((
    You can see my hard beating You can see it through my chest Said I am terrified But I am not leaving I know that i must pass this test So jus pul
  • فرفره
    فرفره
    پنجشنبه 18 آبان 1391 - 02:08
    ادی و ناناز بیاین یه ایده توپ بدین حالشونو بگیریم :d
  • ادینه
    ادینه
    پنجشنبه 18 آبان 1391 - 04:17
    فریبا تازه دیشب که بهش شکایت کردم که چرا خونه انقدر نامرتبه برکشته میگه خوب تو خونه رو تمیز نمیکنی :o
    به خدا امروز از کی داشتم خونه تمیز میکردم حالا دوست دارم که 20 دقیقه بعد از ورودش به خونه بیاید ببینید که چی شده
  • ناناز
    ناناز
    پنجشنبه 18 آبان 1391 - 04:59
    وای من هیچچچچچچچچچچچ راهی بهش جواب نمی ده... شب ها می ره رو تراس سیگار می کشه... بعد همیشه این گرم کن لعنتی رو می ندازه رو مبل... تازه یک طرف کیف لپ تاپ می ندازه... یک طرف کلید .... یک طرف شلوارش.... خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
    تازه بدتر از همه بعد اصلاح مثلا دستشویی رو می شوهر... به درد عمه اش فقط می خوره
    You can see my hard beating You can see it through my chest Said I am terrified But I am not leaving I know that i must pass this test So jus pul
  • فرفره
    فرفره
    پنجشنبه 18 آبان 1391 - 08:08
    ناناز من با مورد اخری بدجور مشکل دارم w.c رو میگم واااااااااااااااااااااااااای خدایا دلم میخواد وکشمش :d
  • تلما
    تلما
    سه شنبه 7 آذر 1391 - 23:00
    منم به همین درد گرفتارم..............*adi* گفته:
    سلام
    فریبا منم مشکل تو رو دارم. ارزو به دلم موند که یه بار لباساش رو اویزون کنه. همیشه ولووو رو تخت. خدا رحم کرده اتاق جدا داره و من درش رو همیشه میبندم وگرنه دیسک کمر گرفته بودم تا الان.
    یه مشکل هم که هست اینه به هیچ کس نه نمیتونه بگه. نمیدونید چقدر از این اخلاقش سواستفاده میکنن ولی نمیفهمه. دیوونه شدم
  • فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 8 آذر 1391 - 23:37
    میبینم همه هم درد در اومدیم :(( :(( بقول نگی مجبوریم بسوزیمو بسازیم
    نگی جونم امیدوارم مامانت از بلاد کفر برات کلی مایه تیله خارجگونی اورده باشه دیگه نیاز به گلریزون نداشته باشی :d

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی