Loading...

• +6
    مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    دوشنبه 16 فروردین 1395 - 00:30

مامانایه بهاری (626153 بازدید)

انشاله بهار امسال همه منتظرا نی نی دار بشن
    سایت من قشنگترین حس تو تمام حسایه دنیا حس مادرشدنه .خدایا به خاطره این لطفی که کردی به من ازت ممنونم.خدایا به اندازه ی تمام مهربونیات ازت ممنونم.
  • بهار
    بهار
    پنجشنبه 8 مهر 1395 - 21:07
    منم قیمه
  • هانیه
    هانیه
    پنجشنبه 8 مهر 1395 - 21:08
    دوستان من رفتم بای بای
    الهی ! من نه آنم؛كه ز فیض نگهت چشم بپوشم، نه تو آنی كه گدا را ننوازی به نگاهی ؛ در اگرباز نگردد ، نروم باز به جایی؛ پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    پنجشنبه 8 مهر 1395 - 21:09
    نوش جونتون من برم دیگه ناهار بخوریم یه چرت بزنیم وسایلامو جمع کنم شو بیاد بریم.فعلا بای.بوسسسسسسس
    سایت من قشنگترین حس تو تمام حسایه دنیا حس مادرشدنه .خدایا به خاطره این لطفی که کردی به من ازت ممنونم.خدایا به اندازه ی تمام مهربونیات ازت ممنونم.
  • بهار
    بهار
    پنجشنبه 8 مهر 1395 - 21:10
    باشه به سلامت بچه ها
  • بهار
    بهار
    پنجشنبه 8 مهر 1395 - 21:11
    :-h
  • مامان ندا
    مامان ندا
    شنبه 10 مهر 1395 - 11:05
    سلااااااااااام عشقولیای خودم...وای خدای من تپش قلب گرفتم چشام پر اشک شده خسیلی خوشحالم که دارم براتون پیام میزارم
    خیلی دلم برای تک تکتون تنگ شده..اسم کدومتونو بیارم...هستی جووون.بهارم ...مرجانم...الناز هانیه حلما مریم نارین مساوی......همه
    سایت من عاشقتم خدا که هیچ کاریت بدون حکمت و مصلحت نیست و ممنونم بخاطر تمام چیزهایی که دادی و ندادی
  • مامان ندا
    مامان ندا
    شنبه 10 مهر 1395 - 11:08
    شرمنده ام که رفتم و ازم خبری نشد ولی خدایی اصلا حال روحی خوبی نداشتم .....هنوز نی نی ندارم کلا اقدامی انجام ندادم رفتم ابن سینا ادامه ندادم نمیدونم مصلحت خدا در چیه ولی هر چیه خیره حتمااااااا
    سایت من عاشقتم خدا که هیچ کاریت بدون حکمت و مصلحت نیست و ممنونم بخاطر تمام چیزهایی که دادی و ندادی
  • مامان ندا
    مامان ندا
    شنبه 10 مهر 1395 - 11:10
    ان شاالله از این به بعد میام سر میزنم.ولی روحیه ام با قبل فرق کرده خیلی آروم و صبور شدم خیلی زوم نکردم روی بچه دار شدن.....راستی درسم هم تموم شد شاید برای فوق بخونم....
  • مامان ندا
    مامان ندا
    شنبه 10 مهر 1395 - 11:13
    واای خدای من نمیدونم از کجا و چی بگم....ولی کلا اصلا روزای خوبی پشت سر نزاشتم ولی شکرررر الان خوبم ...بچه ها قدر این لحظاتتونو بدونید خیلی شاد باشید گور بابای مشکلات :->
  • مامان ندا
    مامان ندا
    شنبه 10 مهر 1395 - 11:16
    ان شاالله خدا به حق این ماه عزیز که در پیش داریم خودش حاجت همه بچه هارو بده من حقیر هم همینطور...
    وااای راستی دلم برای نیکای عزیزم خیلی تنگ شده کاش برگردیم به پارسال ماه رمضون و بهم قول بدیم اینجارو هیچوقت ترک نکنیم
  • مامان ندا
    مامان ندا
    شنبه 10 مهر 1395 - 11:16
    دوووووستون دارم هواااارتا :x
  • هستی
    هستی
    شنبه 10 مهر 1395 - 19:29
    عزیزم کجا بودی بلا دلم هزار راه رفت بخدا خیلیوسراغتومیگرفتم ولی کسی خبری نداشت ازت عزیزمممم
    خدایا به اندازه بی کرانه هایت شکر ...خدایا سپاس که اجازه دادی ذره ای از بهشت زیر پایم باشد.....
  • هستی
    هستی
    یکشنبه 11 مهر 1395 - 06:33
    نبود کسی؟
    خدایا به اندازه بی کرانه هایت شکر ...خدایا سپاس که اجازه دادی ذره ای از بهشت زیر پایم باشد.....
  • مامان ندا
    مامان ندا
    یکشنبه 11 مهر 1395 - 08:45
    فدات هستی جونم درگیر زندگیم.جیگر خاله رو ببوس خیلی نازه خدا براتون حفظش کنه
  • مامان ندا
    مامان ندا
    یکشنبه 11 مهر 1395 - 08:50
    مررررجان شمارمو برات گذاشتم ادم کن تلگرام
  • پانیسا
    پانیسا
    یکشنبه 11 مهر 1395 - 19:24
    سلام
  • پانیسا
    پانیسا
    یکشنبه 11 مهر 1395 - 19:28
    بیاید X(
  • پانیسا
    پانیسا
    یکشنبه 11 مهر 1395 - 19:32
    8-> :-?
  • پانیسا
    پانیسا
    یکشنبه 11 مهر 1395 - 19:34
    مرجان*مامان عسل جون گفته:
    انشاله بهار امسال همه منتظرا نی نی دار بشن
    آمین =d>
  • هستی
    هستی
    یکشنبه 11 مهر 1395 - 20:51
    سلام ندا مرجان نت نداره بزار برا من ببرمت

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی