Loading... • گلرخ
  گلرخ
  چهارشنبه 4 اسفند 1395 - 17:30

  چگونه صفحه اول گوگل باشیم؟ (1714 بازدید)


  در ایران قرار گرفتن سایت در صفحه اول بیش از اندازه مهم است و همه مدیرات سایت ها اهتمام ویژه ای دارند تا سایت خودشان را به صفحه اول گوگل برسانند. در این بین پرسش مهم آن است که چگونه می توان به صفحه اول گوگل راه یافت. در این نوشته تلاش می کنیم نکته هایی را برای رسیدن به صفحه اول گوگل و قرار گرفتن در رتبه های نخست صفحه اول برایتان بازگو کنیم.
  اولین نکته داشتن یک سایت مناسب و طراحی سایت خوب است
  سایت شما اصلی ترین وسیله ای می باشد که قادر است شما را در این مسیر یاری کند همه چیز از یک طراحی سایت خوب و مناسب شروع می شود. اگر شما سایت مناسبی برای خودتان تدارک ندیده باشید انتظار رتبه گیری از گوگل از طرف شما کاری بیهوده و وقت تلف کردن است. سایت مناسب به سایتی گفته می شود که ویژگی های زیر در آن رعایت شده باشد.حالا سوال اینجاست:

  چگونه صفحه اول گوگل باشیم؟

  1 . دارای قالب مناسبی باشد به این معنی که چگالی html صفحه های آن در مقایسه با مطلبی که در آن گذاشته می شود پایین باشد.
  2 . ساختار مناسبی از لحاظ لینکهای داخلی میان صفحه های شما پدید بیاید.
  3 . از روشهایی مانند برچسب گذاری و نوار راهبردی بهره گرفته شده باشد.
  4 . نشانی دهی اینترنتی صفحه ها مناسب باشد.
  5 . سرعت بارگذاری صفحه های سایت سریع صورت گیرد.
  6 . دردسرهای امنیتی نداشته باشد.
  7 . گرافیک مناسب و خیلی سبکی را دارا باشد و حجم صفحه های سایت به علت قالب سایت بیشتر نشود.
  8 . سایت شما طوری طراحی شود که Google به آسانی قادر باشد صفحه ها و مطلب های تان را بیابد و آنها را ایندکس کند.
  پس در نخستین گام بایست یک امکان مناسب و مفید برای این کار بیابید. در صورتی که اطلاعات نخصصی درباره انواع مختلف سایت و تفاوت های آن ندارید سعی کنید از یک مشاور بی طرف و آگاه در این عرصه مشاوره بگیرید تا بهترین شیوه را برای طراحی سایت تان برگزینید.
  Google-Index-To-Boost-Up-Web-Traffic.jpg
  دوم نکته آنالیز کاربران سایت شما و رقیب ها هستند
  در دومین مرحله بایست بفهمید که کاربران سایت تان اغلب در جستجوی کدام واژه ها وارد سایت شما می شوند در واقع خواسته آنها همان واژه ای است که آنها را به سمت سایت شما کشانده است.
  این واژه های کلیدی را بیابید. با ارزیابی ابزارهایی که می توانید برای آنها ارائه دهید و ابزارهای سایت های مشابه می توانید به داده های بسیار ارزشمندی برسید و ساختار محتوا و معماری سایت تان را بر این مبنا طراحی نمایید.
  دانستن خواسته های کاربران نه تنها اثر مستقیمی در جای گرفتن سایت تان در صفحه اول گوگل دارد بلکه در گام های بعدی یعنی تبدیل بازدیدکنندگان سایت به مشتری هم نقش مهمی را ایفا می کند. پس هماره تلاش نمایید خواسته های کاربران تان را بفهمید و درصدد رفع کردن آنها باشید.
  google-https.jpg
  سوم اینکه برای طراحی سایت تان واژه های کلیدی مناسبی انتخاب کنید
  انتخاب واژه های کلیدی موضوع خیلی مهمی می باشد که انتخاب واژه های کلیدی مناسب نقش مستقیمی در به موفقیت رسیدن سایت شما در پیش موتور جستجوی گوگل دارد. به طور مختصر به اصل های زیر درباره واژه های کلیدی توجه کنید.
  اول – واژه های کلیدی را به منزله واژه کلیدی مناسبی انتخاب کنید که مستقیما با خدمات سایت تان در ارتباط باشد.
  دوم – واژه های کلیدی را انتخاب کنید که سرچ بالایی را داشته باشند و از طرفی رقیب های کمتری در آن واژه دارید و در عین حال رقیب های تان در آن واژه چندان خوب عمل نکرده باشند.
  سوم – به هیچ نحوی از شیوه های اسپم و سیاه برای افزایش چگالی واژه های کلیدی تان بهره نبرید. مثلا از تکرار بی مورد واژه کلیدی در قسمت های گوناگون سایت تان بپرهیزید.
  چهارم – از وسایل آمارگیر مناسب برای ارزیابی واژه های کلیدی بهره ببرید.
  پنجم – واژه های کلیدی مناسب تان را با وسایلی نظیر رتبه تراکر ارزیابی کنید و وضعیت خودتان و رقیب های تان را آنالیز نمایید.
  ششم – به فکر تولید محتوای مناسب و مفید باشید.
  در محتوای سایت تان هماره داده های سودمندی قرار دهید تا پرسشها و نیازهای کاربران سایت رفع گردد. به هیچ نحوی داده های تان را از سایر سایت ها کپی نکنید و هماره خودتان مطالب سایت تان را تولید کنید.
  پنجمین نکته اینکه بهینه سازی سایت خارجی را مهم بدانید
  منظور از
  سئو سایت
  خارجی شامل هر کاری می شود که بر روی سایت در محیط بیرون از سایت صورت می گیرد، فعالیت در سایت های مختلف و لینک گذاری، فعالیت در شبکه های اجتماعی، بازاریابی ویدئویی و غیره نمونه هایی از اینگونه فعالیت ها می باشند.
  شما با نشر دادن مطلب های سایت تان قادر خواهید بود کاربران بیشتری را به سوی سایت خودتان جذب نمایید و از سویی دیگر به صفحه اول گوگل و بقیه موتورهای جستجو خواهید فهماند که سایت تان دارای محتوای سودمندی می باشد که کاربران مختلف به آن علاقه مند هستند و آنها را انتشار می دهند.
  علامت ها و هشدارهای به وجود آمده در شبکه های اجتماعی و رفتارهای کاربر اثر خیلی خوبی بر روی رنگینگ سایت تان در نزد گوگل و جای گرفتن در صفحه نخست گوگل خواهد داشت.
  همواره به خاطر داشته باشید که محتوای شما هنگامی ارزشمند می شود که مشاهده شود، امکانات بسیاری وجود دارند که می توانید بوسیله آنها متنها و محتوای خودتان را انتشار بدهید.
  googleception.png
  ششمین نکته اینکه از امکانات به روز بهره ببرید و الگوریتم های تازه را پی بگیرید
  امکانات بسیاری در جهت
  سئو
  هستند که می توانند آمار آنالیزی خوبی به شما ارائه کند. هماره تلاش کنید از این امکانات بهترین بهره را ببرید و خود را با الگوریتم های تازه گوگل تطبیق بدهید. دو فاکتور وجود دارند که همواره در حال عوض شدن هستند.
  1 . الگوریتم های گوگل
  2 . وضعیت سایت های رقیب شما
  پس شما نمی توانید در جا بزنیدبه این خاطر که رقیبای شما جلو خواهند زد.
  هفتمین نکته اینکه از مشاوران متخصص بهره ببرید.
  به خاطر داشته باشید که بهینه سازی سایت یک علم فنی می باشد و همانطور که مریض به خاطر بیماری به دکتر مراجعه می کند شما نیز باید برای رفع مشکلات تان از افراد آگاه و ماهر در زمینه کاریتان استفاده کنید و از متخصصان و مشاوران خوب در جهت بهبود وضعیت سایت تان در گوگل استفاده کنید.
  در ضمن بهینه سازی سایت و سئو سایت یک علم ثابت نیست و هماره در حال به روز شدن می باشد پس با برقراری ارتباط با افراد متخصص در این عرصه داده های به روزتری را کسب کنید. حالا بهتر می توانید تصور کنید که چگونه صفحه اول گوگل باشیم؟
  سایت من ما شرکت تخصصی سئو وبهینه سازی سایت در تهران هستیم که به صورت حرفه ای در کلید واژه های رقابتی و مهم به مشتریان خود خدمات بازاریابی ارائه می دهیم
 • محسن
  محسن
  چهارشنبه 8 شهریور 1396 - 20:11
  ممنون
  اطلاعات خوب و جامعی در این زمینه ارائه کردین
  ما هم روی وب سایتمون خیلی تاکید داریم چون مشتریامون اکثراً خانم های باردار هستن که از ما روغن کنجد طبیعی و ارگانیک خرید می کنن
  سایت من فروش دستگاه روغن گیری پرس سرد جهت تولید روغن کنجد مناسب برای سلامت زنان باردار و کودکان
 • سپهر صادق زاده
  سپهر صادق زاده
  جمعه 10 شهریور 1396 - 06:43
  ممنون از اطلاعات خوبی که ارائه دادین.
  سایت ما در زمینه کولر و تصفیه هوا فعالیت می کنه. می خواستم بدونم چطور می تونم روی سایتمون سئو انجام بدم تا در لیست جستجو گوگل جایگاه ویژه ای بدست بیاره؟
  سایت من پدری هستم که سازنده انواع کولر و تصفیه هوا هست و در تهران زندگی می کنم
 • سمابانو
  سمابانو
  سه شنبه 14 اسفند 1397 - 14:59
  امروزه با ورود دیجیتال مارکتینگ به عنوان یکی از موثرترین روش های بازاریابی، بسیاری از صاحبان کسب و کارها سعی در استفاده هر چه بیشتر این بازاریابی در تبلیغ برند خود دارند. برای ورود به بازاریابی آنلاین، قدم اول داشتن سایتی مناسب و صفحات فرود جذاب به منظور معرفی کسب و کارها در فضای مجازی می باشد . طراحی سایت در اصفهان گامی اساسی در بازاریابی آنلاین محسوب شده و می تواند در معرفی خدمات و محصولات برندها به بازار هدف نقشی کلیدی ایفا نماید. این روش بازاریابی با صرف هزینه ای هدفمند، می تواند مخاطبان خاصی را مورد هدف قرار دهد و از این رو بازدهی بالاتری نسبت به روش های دیگر بازاریابی دارد. به منظور افزایش بازدید سایت، روش های مختلفی امروزه مورد استفاده قرار می گیرد که از مهم ترین آن سئو اصفهان و تبلیغ در گوگل می باشد. این روش ها به کسب و کارها کمک می نماید که در نتایج موتورهای جستجو بیشتر دیده شوند. اما صاحبان کسب و کارها باید این موضوع را مد نظر قرار دهند که در معرض دید بودن برند آن ها تنها راه جذب مخاطبان بیشتر نخواهد بود. نوع طراحی سایت اصفهان و صفحات فرود نیز نقشی کلیدی در جذب بیشتر مخاطبان بازی می کند. اگر صفحات فرود دارای طراحی جذاب و گیرا و همچنین کاربردی نباشند، مخاطب با وجود ورود به صفحات فرود، به سرعت از آن زده خواهند شد و برند شما را نادیده خواهند گرفت. کسب و کارها برای بالا بردن بازدید صفحات فرود خود باید سعی کنند که این صفحات دارای رنگ بندی جذاب و دسترسی های آسان برای مشتریان باشند. همچنین محتویات این صفحات باید کامل و مختصر باشند تا کاربر بتواند بیشترین استفاده را از آن ببرند. همان طور که می دانید صفحات فرود برای کسب و کارها به منظور معرفی سریع و جامع خدمات ساخته می شود. این صفحات همچنین می تواند به صورت مناسبتی برای تبلیغ برندها طراحی شوند. یک کسب و کار می تواند تعداد زیادی صفحه فرود داشته باشد که همین صفحات باعث بالا رفتن بازدهی تبلیغات خواهد شد. در تمامی این موارد، نکاتی باید در طراحی صفحه فرود رعایت گردد که در ادامه به تفصیل در مورد آن ها توضیح داده خواهد شد. با رعایت این نکات می توان این اطمینان را پیدا کرد که نرخ تبدیل مخاطبان به مشتری به صورت چشم گیری بالا خواهد رفت.
  نکاتی برای طراحی صفحات فرود
  – مطالب مفید
  امروزه مردم به دلیل محدودیت زمانی، ترجیح می دهند به راحتی اطلاعات مورد نظر خود را در کم ترین زمان ممکن کسب نمایند. همین ضیق وقت باعث شده که مردم دیگر حوصله گشتن به دنبال اهداف خود را نداشته و به دنبال راحت ترین راه برای پیدا کردن جواب سوالات خود هستند. ار این رو باید این نکته در طراحی صفحات فرود یا landing page نیز رعایت شود. در این طراحی سعی کنید از مطالب مفید و مختصر استفاده نمایید که تا حد معقولی نیازهای مخاطبان را برطرف نماید. توصیه می گردد که حتما برای مشخص کردن تیترها، آن ها را از متن اصلی متمایز نمایید و نکات مهم را با خط تیره یا بولت(Bullet) جدا نمایید.
  – استفاده از رنگ بندی های مکمل
  از دیگر نکاتی که در طراحی صفحات فرود از اهمیت بالایی برخوردار است، استفاده از رنگ بندی های مختلف در بخش های مختلف صفحات می باشد. این رنگ بندی ها باید در قسمت های مختلف از هم متمایز بوده و در عین حال به صورت مکمل یکدیگر باشند. سعی کنید در جاهایی که می خواهید نظر مشتری را به آن جلب نمایید از رنگ های تندتری استفاده نمایید. به عنوان مثال، برای ساخت فرم سایت با موضوع خرید گوشی شیائومی و تعمیرات شیائومی به منظور پرکردن توسط مشتری می توانید برای کلید ثبت از رنگ هایی که بیشتر در معرض دید هستند استفاده نمایید. این رنگ بندی در سایت علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا برای سایت شما، می تواند به راحتی به بالا بردن نرخ تبدیل شما کمک نماید.
  – قرار گیری مناسب لوگو
  هنگامی که مخاطبان نمایندگی شیائومی وارد صفحات فرود شما می گردند، باید بدانند با کدام کسب و کار و برند سر و کار دارند. به همین منظور باید لوگوی گارانتی تسک میران را در تمامی صفحات فرود درست و در جای مناسب قرار دهید. این لوگو باعث می گردد که در ذهن کاربر ماندگار شوید و مخاطبان برای آشنایی بیشتر با برند شما سعی در کاوش بیشتری خواهند کرد. لوگوی خود را سعی کنید با کیفیت بالا در صفحات فرود قرار داده و در طراحی آن از رنگ بندی های متناسب با رنگ صفحه فرود استفاده نمایید.
  – استفاده مناسب از تصاویر
  بسیاری از طراحان ، به اشتباه اقدام به استفاده از تصاویر زیاد در طراحی صفحات فرود خود می نمایند. این موضوع باعث حواس پرتی کاربران و دور شدن از موضوع اصلی خواهد شد. سعی کنید برای هر قسمت از تصاویر مرتبط و به تناسب استفاده نمایید. جنبه های بصری همان طور که می تواند باعث جذب کاربران گردد، می تواند به راحتی بازدهی بازدید را برای محصولات گوشی شیائومی redmi ، قیمت شیائومی mi band 3 قیمت شیائومی redmi note 5 pro قیمت گوشی mi 6x قیمت گوشی redmi 6 پایین آورد.
  – قالب بندی مناسب
  در آخر در نظر داشته باشید که صفحات فرود نیز باید دارای ساختاری مناسب باشند و به صورت دقیق سازمان دهی شوند. این ساختار بندی باید به گونه ای باشد که با یک نگاه بتوان تمامی بخش های صفحات فرود را تشخیص داد. برای داشتن ساختار بندی مناسب می توانید به عنوان مثال برای سایت خرید ساعت شیائومی و لوازم جانبی گوشی شیائومی بخش های مختلف را با نوشته های بولد یا تصاویر از هم جدا نمایید و به این ترتیب دسترسی به قسمت های مختلف را آسان نمایید.
  – پایداری
  به منظور آشنا کردن مخاطبان با ساختار صفحات فرود خود، بهتر است که زود به زود این ساختار را هم نریزید. این موضوع باعث می گردد که کاربران به مرور با بخش های مختلف صفحات فرود آشنا شده و دفعات بعد راحت تر به قسمت های مختلف دسترسی داشته باشند. اگر زود به زود این ساختار به هم بریزد، کاربر احساس گیجی کرده و به راحتی از برند شما زده خواهد شد. پایداری در ساختار می تواند نرخ تبدیل مخاطب به مشتری را برای شما افزایش داده و محبوبیت آن را به دلیل سهل الوصول بودن اهداف کاربران در دندانپزشکی بالا ببرد.
  سایت من
 • سمابانو
  سمابانو
  سه شنبه 14 اسفند 1397 - 15:06
  در صنعت ساختمان‌ سازی به جهت بیرونی یک ساختمان ، نما گفته می‌ شود. در طراحی معماری ساختمان ، نما مهم ‌ترین و اصلی ترین بخش به ‌شمار می رود زیرا نما چارچوب کار برای بقیه اجزای ساختمان را مشخص می‌ کند. تعداد زیادی از نما ها ارزش و قدمت تاریخی دارند و در کشور های گوناگون قوانین سخت گیرانه‌ ای در مورد موضوع تغییر نما وجود دارد که برخی از این قوانین هر گونه دگرگونی در نماهای تاریخی را ممنوع می ‌کند .از قدیم تا به امروز از آجر های زیادی برای آجر نما ی ساختمان ها استفاده می کنند که آجر قزاقی یکی از پر طرفدار ترین نوع آجر مورد استفاده در آجر نما ساختمان است . در ادمه به استفاده اجر قزاقی در نما خواهیم پرداخت.
  آجر نما های ساختمانی امروز
  در ساختمان‌ های جدید امروزی اعمال سلیقه در نما معنایی ندارد؛ ولی طراح و کسانی که کار های ساخت و فروش ساختمان انجام می دهند باید جواب گوی سبک ، مد و سلیقه ی روز مشتری و بازار باشند تا خرید ملک سریع تر واحد مسکونی در این یا آن ساختمان انجام بگیرد. بازار مسکن شرایطی را ایجاد کرده که معمار برای جلب رضایت دیگران و قبل رقابت ماندن، خود را مجبور به هنر نمایی و ابتکار می ‌بیند. یعنی مالک و بساز بفروش به دنبال خاص کردن ساختمان خود و جلب مشتری هستند. مشتری هم به دنبال واحد مسکونی می‌ گردد که وضعیت مالی و شخصیت وی را بیشتر از آنچه که واقعا هست، نشان دهد.
  آجر قزاقی چیست؟
  یکی از سنتی ترین آجر ها آجر قزاقی است که به صورت دستی تولید می ‌گردد . در ایران قدیم از خشت های دست ساز برای ساختمان سازی استفاده می‌ کردند. این خشت ها در مقابل نور مستقیم آفتاب خشک می شده و با پیشرفت علم، این آجرهای خشتی پخته می شد تا در برابر عوامل محیطی مقاوم تر شده و بتواند درجه فشار بیشتری را تحمل نماید. ساختمان های به جا مانده در ایران دارای قدمت بیش از هزاران سال است و در آن ها از آجر قزاقی دست ساز و آجرهای سنتی استفاده می شده، آجر قزاقی از جنبه ی مقاومت بسیار بالا می باشند.
  اجر قزاقی یکی از پر مصرف ترین نوع آجر محسوب می شود و بر اساس نوع مواد ، روش تولید نیز متفاوت است . آجر قزاقی یکی از محصولات تولیدی شرکت آجر است که در کنار انواع متنوعی از آجر مانند آجر نما ، آجر نسوز ، آجر بهمنی ، آجر ممتاز ، آجر سه گل ، آجر ۱۰ سوراخ ، آجر لفتون ، آجر قالب کوچیک ۵ ، آجر دوقلو ، آجر تونلی با بالاترین کیفیت تولید می شود . آجر سفال اصفهان با استاندارد های بروز دنیا و دستگاه های آجر اتوماتیک انواع زیادی از آجر 5/5 ممتاز ، آجر نما ، آجر سفال اصفهان و دیگر انواع آجر نسوز را در ابعاد و شكل ظاهری متنوع وارد بازار می نماید.
  از جمله مصالح ساختمانی مهم در ساختمان سازی و نمای ساختمان ، آجر ها می باشند. از انواع آجرهای مصرفی آجر بهمنی است. آجر بهمنی را می توان در چند منظور استفاده کرد. مثلا در نمای ساختمان و همچنین در دیوار چینی از آن ها استفاده می کنند.
  آجر بهمنی را معمولا در رنگ های گلبهی، قرمز و زرد تولید می کنند که رنگ زرد بیشترین کاربرد را دارد. آجر بهمنی از خاک رس تهیه می شود. این آجرها در دو نوع مختلف از سه و چهار طرف نما تولید می شوند . برای این که بهترین انتخاب را در آجر داشته باشید باید با کارخانه های پخش مصالح ساختمانی به عنوان نماینده اصلی آجر در اصفهان در ارتباط باشید.
  راحت ترین تعریف برای آجر این است که: آجر یک نوع سنگ مصنوعی است . این نوع سنگ از پختن خاک رس مرغوب تهیه می شود. این آجر با استخوان بندی اصلی بدست می آید و انتخاب ابعاد و رنگ آن بسته به سلیقه و نوع نیاز هایمان متغیر است. بخاطر قدمت طولانی معماری در ایران باستان تا به امروز، آجر ها هم در ساخت بناها پر مصرف بوده اند. می توان به بناهای باستانی که از دوران ساسانیان به جا مانده این حرف را تایید نمود. بناهای معروفی که شاید اسم ان ها به گوشتان رسیده باشد: مانند طاق کسری در شهر تیسفون (عراق کنونی).
  سایت من
 • سمابانو
  سمابانو
  سه شنبه 14 اسفند 1397 - 15:08
  کلینیک تاسیساتی نماینده رسمی و متخصص افتخار دارد کلیه خدمات
  تعمیر پکیج اصفهان
  خود را در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به همشهریان عزیز اصفهان ارائه نماید. هدف این مجموعه ایجاد ارتباط مطمئن و رضایت مندی مشتریان محترم می باشد. دماپویان همواره بر کار اصولی و خدمات حرفه ای تعمیر کولرگازی در اصفهان در زمینه تاسیسات ساختمانی و سیستم های گرمایش و تعمیر آبگرمکن در اصفهان و سرمایش و همچنین تهویه مطبوع اصرار داشته و مفتخر به انجام وظیفه در موارد . تعمیر پکیج در اصفهان سرویس پکیج در اصفهان مذکور می باشد.
  سالن زیبایی از محبوب ترین سالن های عروس در میان سالن های آرایشی اصفهان است که با تکیه بر تیم کار آزموده و مجرب و استفاده از آخرین تکنولوژی روز در حرفه خود تا به حال بهترین ها را به مشتریان خود ارائه داده است. سالن فوزیه مفتخر است تا با جدیدترین متدها در ارائه خدمات آرایش و
  میکاپ عروس اصفهان
  ، رنگ و لایت مو در اصفهان و میکروبلیدنگ اصفهان در خدمت شما عزیزان باشد . رضایت مشتریان از مهم ترین اهداف سالن زیبایی بوده که این امر با خدمات حرفه ای و استفاده از مواد مرغوب ، آموزش های مراقبتی برای شما عزیزان فراهم شده است.
  سالن با سابقه ای بلند مدت و درخشان در زمینه های شینیون و میکاپ عروس ، خدمات مو از جمله رنگ و لایت و تاتو پیشرفته و سایر خدمات به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی به شیوه ای متفاوت از سایرین آماده ارائه خدمات به شما زیبا دوستان می باشد.
  گروه تخصصی سفره عقد با کادری مجرب و متخصص در خدمات عقد و نامزدی با در اختیار داشتن زیباترین و شیک ترین تجهیزات طراحی و تزیین ضمن ارائه بهترین و مدرن ترین خدمات مراسم عقد و
  کرایه سفره عقد در اصفهان
  ، مفتخر است در زمینه دیگر خدمات از جمله طراحی ، اجرا و مشاوره مراسم عقد، بار شمع ، میز آرایی شام ، میز نامزدی در اصفهان ، کرایه سفره عقد در اصفهان گل آرایی و طراحی فضای سالن مراسم ، شبی فراموش نشدنی برای شما عزیزان ، زوج ها و مهمانان گرامی به ارمغان آورد.
  سایت من
 • سمابانو
  سمابانو
  سه شنبه 14 اسفند 1397 - 15:09
  اگر شما هم در فکر
  اقامت گرجستان
  و زندگی در گرجستان هستید ما در این مقاله به طور مفصل درباره گرجستان ، اقامت گرجستان و شرایط زندگی و روال کلی اخذ اقامت گرجستان را بررسی خواهیم کرد . تا انتهای مقاله با وان جورجیا همراه باشید. در ابتدا باید به این نکته توجه کنید که اقامت گرجستان با شهروندی گرجستان کاملا متفاوت است که در مقالات دیگر درباره شهروندی گرجستان توضیح داده شده است .
  گرجستان کشوری در منطقه قفقاز به دلیل پیشرفت هایی که داشته است توجه بسیاری از افراد سراسر دنیا را برا
  اقامت گرجستان
  به خود جلب کرده است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا گرجستان در حال حاضر به عنوان کشوری مناسب برای سرمایه گذاری و صادرات مورد توجه قرار گرفته است ؟ باید گفت اتحادیه اروپای و دولت های غربی به دلیل وضعیت استراتژیک منطقه ای گرجستان جهت فعالیت های اقتصادی و تجاری از این کشور پشتیبانی می کنند و همین دلیل بسیار محکمی برای تبدیل گرجستان به مکانی مناسب سرمایه گذاری و زندگی می باشد .
  تصمیم گیری برای اقامت گرجستان و پذیرفتن شرایط زندگی در گرجستان شاید به نظر آسان برسد اما این تصمیم بسیار مهم است و نیاز به دقت و بررسی و مطالعه زیادی دارد. اما نگران نباشید مطالعه موضوعاتی که در ادامه وان جورجیا آنها را مورد بررسی قرار خواهد داد ، راهنمای کاملی برای افرادی است که قصد اقامت گرجستان را دارند و می‌خواهند به این کشور سفر کنند.
  ۱-اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت
  ثبت شرکت در گرجستان یکی از رایج ترین راه های اخذ
  اقامت گرجستان
  است. بسیاری از افراد که برای
  ثبت شرکت در گرجستان
  اقدام می کنند بعد از ثبت شرکت می توانند درخواست اقامت گرجستان را ارائه دهند و اقامت گرجستان را دریافت کنند. پس از یک فعالیت شرکت ثبت شده در گرجستان ، اقامت یک ساله به فرد تعلق می گیرد و پس از فعالیت های بیشتر و طولانی تر شرکت فرد می تواند اقامت ۵ ساله گرجستان را دریافت کند . اطلاعات کامل اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت در گرجستان را در مقاله
  ثبت شرکت در گرجستان
  به طور کامل شرح داده ایم .

  ۲- اقامت گرجستان از طریق خرید ملک
  اقامت گرجستان با خرید ملک نیز امکان پذیر است . یکی از مزایای مهم اقامت گرجستان از طریق خرید ملک پایین بودن هزینه ملک و املاک در کشور گرجستان نسبت به ایران است. خرید و فروش ملک در گرجستان با دلار و یا لاری (واحد پول گرجستان) انجام می شود و با خرید ملک به مبلغ حداقل ۳۵۰۰۰ دلار فرد می تواند اقامت گرجستان یک ساله را دریافت کند و با تمدید آن به اقامت ۵ ساله گرجستان برای اخذ اقامت دائم گرجستان اقدام کند . میتوانید نسبت به دریافت اقامت یک ساله گرجستان اقدام نمایید و بعد از تمدید مجدد آن به اقامت پنج ساله میتوانید نسبت به اخذ اقامت دائم کشور گرجستان اقدام نمایید.
  وان جورجیا خدمات خرید ملک در گرجستان را از طریق وب سایت املاک خود به نشانی www.amlak.ge به شما عزیزان ارائه می دهد . شما می توانید برای خرید ملک جهت اخذ اقامت گرجستان با کارشناسان و مشاوران وان جورجیا تماس بگیرید.

  ۳- اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری
  همان طور که در مطالب قبل اشاره کردیم دولت گرجستان از سرمایه گذاران برای سرماه گذاری در گرجستان پشتیبانی می کند . بسیاری از افراد برای اخذ اقامت گرجستان از
  سرمایه گذاری در گرجستان
  استفاده می کنند که می توانند با
  سرمایه گذاری در گرجستان
  مستقیم حداقل ۱۲۰۰۰۰ دلار برای دریافت اقامت دائم کشور گرجستان اقدام نمایند.
  برای دریافت اقامت گرجستان باید به طور مستقیم در کسب و کار خود ۱۲۰۰۰۰دلار سرمایه گذاری کنید.دولت گرجستان بعد از اینکه سرمایه گذاری انجام دادید، امتیازات ویژه ای مانند حق دریافت وام از بانک ، حق استفاده از اطلاعات اتاق بازرگانی گرجستان را به شما خواهد داد . پس از طی کردن روال کاری و فراهم کردن شرایط لازم می توانید پاسپورت گرجستان را دریافت کنید. در صورتی که هنوز برای روال دریافت
  اقامت گرجستان
  از طریق
  سرمایه گذاری در گرجستان
  سوالی دارید می توانید با مشاوران وان جورجیا تماس بگیرید و مشاوره کامل دریافت کنید.

  ۴- اقامت گرجستان از طریق تحصیل
  تحصیل در گرجستان نیز یکی از روش های دیگر
  اقامت در گرجستان
  است در صورتی که بخواهید در گرجستان به تحصیل بپردازید راه آن دریافت کارت اقامت یک ساله تحصیلی است که می توانید سالانع آن را تمدید کنید . یکی از مهمترین مزیت های
  تحصیل در گرجستان
  ، مورد تایید بودن مدرک دانشگاه های گرجستان در دانشگاه های برتر اروپا می باشد . دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و فناوری ایران در مقاله تحصیل در گرجستان مورد بررسی قرار داده شده است . برای اطلاعات دقیق تر پیشنهاد می کنیم مقاله
  تحصیل در گرجستان
  را مطالعه کنید و یا با کارشناسان وان جورجیا تماس بگیرید.

  ۵- اقامت گرجستان از طریق ازدواج
  برای اخذ اقامت گرجستان از طریق ازدواج باید با یک شهروند گرجی ازدواج کنید و اقامت گرجستان را دریافت نمایید. پس از ازدواج مدارکی مانند سند ازدواج و پاسپورت خود را برای دریافت اقامت گرجستان به صورت رسمی ارائه دهید . ازدواج برای زن یا مرد با شهروند گرجی شرایط متفاوتی دارد . ازدواج زن ایرانی با مرد گرجی به آسانی و خیلی سریع اتفاق می افتد اما ازدواج مرد ایران با زن گرجی به دلیل جلوگیری از ازدواج های سوری و تحقیقاتی که پلیس گرجستان در این باره انجام می دهد ممکن است چندین ماه به طول بیانجامد .

  ۶- اقامت گرجستان از طریق کارمندی
  با توجه به این که در مطالب فوق شرایط کار ردر گرجستان را توضیح داده شد ، یکی از سریع ترین و رایج ترین روش اقامت گرجستان ، اقامت از طریق کارمندی است . اقامت گرجستان از طریق کارمندی در مدت زمانی کوتاه ۱۰ روزه امکان پذیر است. برای اخذ اقامت گرجستان با این روش کافی است در شرکتی با شرایط مالی مناسب استخدام شوید و اقامت کشور گرجستان را دریافت کنید.
  در اقامت گرجستان از طریق کارمندی قرارداد کاری با شرکت هایی انجام می پذیرد که انجام کاری را از شما انتظار ندارند و در مقابل حقوقی نیز پرداخت نمی کنند ، به این دلیل که یافت کار در کشور گرجستان سخت است و بسیاری از متقاضیان اخذ اقامت گرجستان به حقوق های نرمال ششصد و هفتصد لاری و در واقع تلف کردن وقت برای کار در گرجستان را نمی پسندند بنابراین با این دسته از شرکت ها قرارداد کاری تهیه می شود.
  اقامت گرجستان
  با این روش یک ساله است و به صورت سالانه تمدید شده و پس از ۶ سال به اقامت دائم دریافت خواهید کرد.
  سایت من
 • سمابانو
  سمابانو
  سه شنبه 14 اسفند 1397 - 15:12
  امروزه با پیشرفت فناوری و علم و همچنین گسترش رباتیک و خلاقیت ، رشته ی رباتیک در عرصه فناوری پیشرفت های چشمگیری داشته است. رشته ی رباتیک جز فناوری های مدرن و جذاب می باشد و در زمینه های تکنولوژی دارای اهمیت ویژه و کاربردی می باشد. اموزش رشته رباتیک به کودکان و دانش اموزان ضرورت ویژه ای دارد. از این رو رشته ی رباتیک را در مدارس اموزش می دهند. آکادمی رباتیک و خلاقیت اسپادانا با تهیه بسته های آموزشی خلاقیت به دنبال رشد و پرورش خلاقیت دانش آموزان است. نتیجه رباتیک و خلاقیت برای دانش آموزان در دوره تحصیلی و شغلی آنها نیز قابل مشاهده خواهد بود. اما اهمیت فواید آموزش رباتیک چیست؟ و چرا باعث خلاقیت کودکان می شود؟
  آموزش رباتیک به کودکان به انها حس تجربه شخصی را در کار و بازی می دهد که می توانند این تجربه های شخصی را به عنوان دستاورد در کار خود القا کنند و این تجربه ها و دستاورد ها باعث بالا رفتن اعتماد به نفس کودکان می شود که این خود کمک می کند که به موفقیت های بزرگتری در زندگی دست یابند. پس می توانیم علاوه بر بازی و سرگرمی، بچه ها را درگیر طراحی، ساخت و برنامه نویسی ربات کنیم که به یک علم و مهندسی خلاق فردی برای ان ها تبدیل می شود. آکادمی رباتیک و خلاقیت اسپادانا اقدام به طراحی و تدوین نمایندگی رباتیک و خلاقیت با ارائه بسته های متنوع آموزشی (ویژه 3 تا 17) نموده است.
  رباتیک ، سرگرمی بسیار خوبی برای کودکان
  برای جذب کودکان و دانش اموزان به یادگیری تکنولوژی و رباتیک و خلاقیت باید ان ها را سرگرم کرد. رباتیک همان اندازه که دارای تلکنولوژی و خلاقیت است، میتواند سرگرمی خوبی برای کودکان باشد چرا که با روحیات کودکان کاملا هماهنگ است. رباتیک برای بچه ها نوعی وسیله ی سرگرمی می باشد که می توان تمایل بچه ها را برای کار کردن بالا برد و همزمان با بازی بحث های تکنولوژی را به ان ها اموزش داد.
  رباتیک ، روشی کارامد برای اموزش برنامه نویسی به کودکان
  اموزش یا یادگیری برنامه نویسی در زمینه رباتیک و خلاقیت به کودکان می تواند سخت و انتزاعی باشد. ولی با اموزش رباتیک به کودکان و دانش اموزان، ان ها بطور فیزیکی و ملموس یاد میگیرند که چه کاری درست است و چه کاری نادرست. همچنین کودکان در حین کار با لوازم رباتیک یاد می گیرند ربات ها چه کاری را انجام می دهند و چه کاری را نمی توانند انجام بدهند که این خود باعث جرقه ی خلاقیت می شود. بنابر این با داشتن یک ربات و کار با انها به عنوان سرگرمی کودکان دستورالعمل را دقیقتر می آموزند.
  رشته رباتیک میتواند کودکان را در یادگیری ریاضی، علوم، مهندسی و فناوری یاری کند و باعث رشد ان ها شود. در مدارس دانش آموزان می توانند بطور ملموس و مستقیم با ارتباط رباتیک و خلاقیت آشنا شوند و کار با ربات و برنامه ریزی ان را تجربه کنند و آموزش ببینند . با درک بهتر ارتباط بین ربات ها و فناوری، خلاقیت بچه ها نه تنها در رشته رباتیک بلکه در زمینه های دیگر درسی هم رشد می کند.
  رباتیک ، موثر در امادگی و مهارت شغلی اینده کودکان
  همه ی کودکان استعداد های ویژه ای دارند فقط باید ان ها را کشف کرد. باید به ان ها کمک کرد تا بتوانند خلاقیت خود را بروز و راه خود را پیدا کنند. پس برای فهمیدن زمینه ی هوشی کودکان باید ان ها را آزمود و عرصه کافی برای بروز استعداد هایشان فراهم کرد. زمانی که کودکان استعداد خود را بروز و راه خود را پیدا کنند می توانند در اینده و شغل خود مسیر درستی را انتخاب و در پیش ببرند. خلاقیت بستر مناسبی برای پیشرفت در زمینه های مختلف شغلی و زندگی است پس ان را باید تقویت کرد و به ان اهمیت داد. از همین رو رشته رباتیک یکی از راه های کسب خلاقیت می باشد.
  رباتیک ، مناسب برای هر سن با ضریب هوشی متفاوت
  رباتیک و خلاقیت نه تنها در زمینه یادگ مهندسی خلاقیت نوین جذاب است بلکه می تواند به دلیل تنوع در مدل، برای همه سنین چه کودک و نوجوان و حتی بزرگسالان با هر علایقی جذاب باشد. محققان دریافتند که رباتیک در عملکرد کودکان مبتلا به اوتیسم بسیار موثر بوده و می تواند سرگرمی مناسبی باشد.
  رباتیک ، بروز سانی علم نوین
  ورود رباتیک و خلاقیت به دنیای کودکان به دوره خاصی محدود نیست! اموزش رباتیک به کودکان و نوجوانان نمی تواند فقط و فقط به یک دوره خاص محدود شود بلکه با توجه با رشد فناوری و علم می تواند تاثیرات چشمگیری را در حال و اینده کودکان داشته باشد و در بزرگسالی به فردی با دانش روز و برنامه ریزی دقیق تبدیل شود.
  به این ترتیب رباتیک میتواند سطح انرژی و شادی در کودکان را به طور چشمگیری افزایش داده و باعث می شود تا کودکان کارهای تیمی را یاد بگیرند و با تیم های دیگر تعامل داشته باشند و با بازی در بازی های گروهی و بازی های تخیلی خودشان را به چالش بکشند.
  برای فروش این بسته های خلاقیت در همه مناطق ایران نمایندگی رباتیک می پذیرد. متقاضیان می توانند در صورت تمایل برای اخذ نمایندگی رباتیک فروش بسته های مهندسی خلاقیت و رباتیک در همه شهرهای ایران با همکاران ما تماس حاصل فرمایند.
  سایت من
 • سمابانو
  سمابانو
  سه شنبه 14 اسفند 1397 - 15:12
  فواید ورزش در دوران بارداری:
  فعالیت در دوران بارداری کمک می‌کند تا مشکلاتی مثل کمر درد، یبوست، درد ناحیه لگن و خستگی کاهش پیدا کند.
  احساس بهتری نسبت به تغییرات ظاهری بدن خود داشته باشید.
  وزن شما در حد مناسب و سالم حفظ شود.
  خواب شبانه بهتری داشته باشید.
  از بروز افسردگی دوران بارداری جلوگیری میکند و اعتماد به نفس شما را بالا می برد .
  بدن و ذهن شما برای زایمان آمادگی پیدا می‌کند.
  در صورت ابتلا به دیابت حاملگی می‌توانید قند خون را به شکل بهتری کنترل کنید.
  توصیه ها
  قبل از نرمش مثانه را خالی کنید.
  یک ملحفه و بالش همراه خود داشته باشید.
  لباس و شلوار راحت بپوشید.
  با معده پر یا خالی نرمش نکنید.
  از زور زدن در هنگام انجام حرکات خودداری کنید.
  در صورتیکه مشکلاتی در مهره های کمری و گردنی خود دارید قبل از ورزش با دکتر زنان در اصفهان خود مشورت کنید.
  نفس خود را حبس نکنید.
  در محیط‌های با درجه بالا یا رطوبت زیاد ورزش نکنید.
  از انجام ورزش هایی که نیاز به خوابیدن طاق باز یا ایستادن به مدت طولانی دارند بعد از هفته ۱۶ پرهیز کنید.
  ورزش های مناسب در دوران بارداری:
  پیاده روی، شنا، دوچرخه ثابت، یوگای مخصوص بارداری و پیلاتس مخصوص بارداری .
  ورزش هایی که مناسب دوران بارداری نیستند:
  ورزش هایی که احتمال افتادن، زمین خوردن، از دست دادن تعادل در انجام آنها وجود دارد پرهیز کنید. ورزش هایی مانند سوارکاری، اسکی، ژیمناستیک، اسکی روی آب، اسکیت، شیرجه در آب، فوتبال، راگبی، تنیس و اسکواش ممنوع هستند.
  توجه کنید در دوران بارداری زمان مناسبی برای شروع یک ورزش جدید یا افزایش شدت ورزش نیست.
  اگر متخصص زنان اصفهان شما مانعی برای ورزش کردن شما نمی بیند، میتوانید با شدت ملایم تا متوسط ورزش کنید.
  مدت ورزش برای یک خانم باردار:
  قانون کلی آن این است که یک خانم باردار باید باشد طی ورزش کند که بتواند بدون مشکل و به طور طبیعی در حین ورزش حرف بزند و دچارکمبود نفس نشود. اگر احساس خستگی کردید دست از ورزش بکشید. در شروع ورزش ابتدا بدن خود را با حرکات مخصوص به آرامی گرم کنید و بعد از تمام شدن آن بدن خود را با حرکات ویژه سرد کنید.
  طول مدت نرمش باید حداقل نیم ساعت با شدت متوسط و در اکثر روزهای هفته باشد.( لازم نیست این نیم ساعت پشت سر هم باشد)
  هشدار دهنده برای متوقف کردن ورزش کدام هستند؟
  درد در سینه، پاها، مفاصل یا شکم
  سرگیجه، احساس غش کردن
  تنگی نفس
  خونریزی واژینال یا خروج مایعات از واژن
  مشکل در راه رفتن
  انقباض
  کند شدن یا توقف حرکات جنین
  موارد منع انجام ورزش در دوران بارداری:
  حتما قبل از شروع ورزش با متخصص زنان و زایمان در اصفهان مشورت کنید
  سایت من
 • سمابانو
  سمابانو
  سه شنبه 14 اسفند 1397 - 15:13
  در این مقاله سعی میکنیم همه چیز را درباره خدمات طراحی سایت اصفهان برای شما توضیح دهیم. همچنین درباره موارد و الزامات مهمی همچون تولید محتوا، ظاهر متن، و نحوه کار آن توسط طراح وب به شما عزیزان توضیح خواهیم داد. فرایند طراحی وب شامل مفهوم سازی، برنامه ریزی و ساخت فایل های الکترونیکی است که طرح بندی، رنگ ، سبک های متن، ساختار، گرافیک، تصاویر و استفاده از ویژگی های تعاملی می باشد. که این خدمات باعث میشود صفحات شما زودتر به بازدیدکنندگان معرفی گردد. طراحی حرفه ای وب سایت کمک می کند که کسب و کار شما به صورت آنلاین به موفقیت شایانی برسد.
  از آن جایی که شهر اصفهان، از لحاظ مارکتینگ رو به رشد می باشد، مارکت دیجیتالی و آنلاین صاحبان مشاغل را بر آن داشته است تا برای کسب و کار آنلاین خود، به دنبال راه های موثر برای ارائه ی محصولات خود باشند.
  شما به عنوان کسی که خدمات یا محصولی را عرضه می کنید، نیاز به وب سایت اختصاصی دارید تا از طریق آن بتوانید کالا ها و خدمات خود را بدون محدودیت ارائه کنید و مشتریان بی شماری پیدا کنید. می توانید یک طراح حرفه ای سایت استخدام کنید یا ان را به یک شرکت دیجیتال مارکتینگ در اصفهان بسپارید تا برای شما یک وب سایت منحصر به فرد را ایجاد کنند. میزان بهینه سازی موجود در طراحی وب سایت تان سرعت سایت را افزایش می دهد و آن را قابل اجرا می کند.
  چگونه یک شرکت طراحی سایت خوب در اصفهان پیدا کنیم؟
  به همان اندازه که داشتن یک نام عالی برای دامنه مهم است، طراحی سایت اصفهان خیلی مهم و هم می تواند به شما کمک کند. مخصوصا در شهر اصفهان که تنوع کالا ها و خدمات ها زیاد شده و رقابت بین صاحبان مشاغل افزایش یافته است:
  شما می توانید با کمک یک طراحی خوب وب سایت رضایت مشتریان خود را کسب کنید. اگر طراحی وب سایت تان حرفه ای باشد می توانید به کمک این وب سایت به نیازهای بازدید کنندگانتان پاسخ دهید . شما میتوانید اطلاعات مورد نظر خود را به سرعت و بدون موارد غیر ضروری و گیج کننده به انها انتقال دهید. باید مطمئن شوید که همه اطلاعات درج شده در وب سایت قابل پیش بینی و سازگار باشد و درک راحتی به کاربران بدهد، زیرا این موضوع باعث ایجاد ارتباطی مثبت با بازدید کنندگان وب سایت خواهد شد.
  اگر وب سایت شما به گونه ای که موتورهای جستجو قادر به خواندن آنها نباشند و کد گذاری نشود، واقعا مهم نیست که چقدر طراحی وب سایت شما جذاب است ، زیرا جذابیت وب سایت در صفحات نتایج موتور جستجو نمایش داده نخواهد شد. پس انتخاب شرکت برای طراحی وب سایت خیلی مهم است و ئب سایت باید جوری کد گذاری شود که برای موتور جستجو گر قابل درک باشد.
  در طراحی وب سایت حتما باید مشکلات فنی را رفع کرد. اشکال نداره اگرکمی مشتری منتظر بماند اما در عوض وب سایت حرفه ای را به او تحویل خواهید داد. بارگذاری طولانی مدت، لینک های خراب و تصاویر بی کیفیت تنها برخی از مسائل و مشکلات فنی مربوط به طراحی وب سایت است که می تواند توسط یک طراحی حرفه ای یا شرکت دیجیتال مارکتینگ برطرف شود.
  با دستیابی و جلب رضایت مشتریان و موتورهای جستجو به طور همزمان، می توانید در طراحی وب سایت با یک تیر دو نشان بزنید. که متقابلا تاثیر زیادی بر فروش آنلاین شما خواهد داشت. با در نظر گرفتن تمام این عناصر مهم در طراحی وب شما باید دنبال شرکتی باشید که بتواند ایده ها و نیازهایتان را برطرف نماید و با کمی تحقیق در شهر اصفهان می توانید گزینه های خوبی را پیدا کنید.
  آژانس تبلیغاتی در اصفهان
  برای طراحی وب سایت در اصفهان چه عواملی اهمیت دارد؟
  اول از همه بیایید بطور کوتاه به شهر اصفهان و فرهنگ غنی آن نگاهی بیندازیم. شهر اصفهان از لحاظ تاریخی، هنری و فرهنگی شهری در خور قدمت و دانش است. این شهر با وجود داشتن بافت های سنتی و تاریخی روز به روز در حال گسترش است. مردم اصفهان امروزه خود را با امور دیجیتالی همسو کرده اند. و می توان گفت شهری با این قدمت جزء سومین شهر بزرگ ایران می باشد. پس جای تعجبی ندارد که امور مردم چه از لحاظ شخصی چه از لحاظ اداری دارد به سمت دیجیتالی شدن حرکت می کند. حتی بازاریابی سنتی جای خود را به بازاریابی دیجیتال می دهد. با همه ی این اوصاف حالا بهتر درک می کنیم که پیدا کردن یک شرکت خود دیجیتال مارکتینگ در اصفهان چقدر برای ادامه بازار کار ضرورت دارد. در اینجا به عوامل مهم بصری طراحی سایت در اصفهان اشاره می کنیم:
  طرح بندی: طرح بندی در گرافیک، تبلیغات و متن قابل اجرا است. در دنیای وب، کاربران میتوانند با استفاده از یک کلمه کلیدی یا کی ورد به اطلاعاتی که دنبال آن هستند دست یابند و ان را مشاهده کنند . این طرح بندی ویژه شامل حفظ تعادل، ثبات و یکپارچگی طراحی می شود. رنگ: انتخاب رنگ بستگی به هدف وب سایت و مشتری دارد؛ رنگ وب سایت می تواند طراحی ساده سیاه و سفید یا تنالیته های رنگی باشد که میتوان با استفاده از این رنگ ها شخصیت یا نام تجاری یک سازمان را بلد و نمایش داد. گرافیک: گرافیک می تواند شامل آرم ها، عکس ها، کلیپ های تصویری و یا آیکون ها باشد که همه آنها طراحی وب را بهبود می بخشد. این تصاویر باید با نوع اطلاعات وب سایت و کاربران و همچنین با رنگ و محتوای صفحه ی وب سایت همخوانی داشته باشد. فونت: استفاده از فونت های مختلف می تواند طراحی سایت اصفهان را متنوع کند. اکثر مرورگرهای وب فقط می توانند تعدادی از فونت هایی را که به عنوان “فونت های وب ایمن” شناخته می شوند، بخوانند، بنابراین اگر از این فونت ها در طراحی استفاده کردید طراحی شما قابل پذیرش خواهد بود. محتوا: محتوا و طراحی را می توان با هم انجام داد. به این صورت هدف و پیام سایت را خیلی راحت میتوان از طریق تصاویر و متن انتقال داد. متن و محتوای نوشته شده همیشه باید مرتبط و مفید باشد تا بتواند خواننده را از اشتباه و سردرگمی درآورده و بتوانند زودتر به مطالب مورد نظر خود برسند. همچنین محتوا باید برای موتورهای جستجو بهینه سازی شود و اندازه و شکل ان مناسب و کلمات کلیدی مرتبط در آن قرار داده شود.
  عوامل موثر برای طراحی وب
  ایجاد طراحی کاربر پسند
  علاوه بر عناصر اساسی طراحی وب که باعث می شود سایت زیبا و از لحاظ بصری جذاب و قانع کننده باشد، وب سایت همیشه در هر شرایطی باید اخرین کاربر را نیز در نظر بگیرد. با توجه به عوامل زیر می توان رضایت کاربر را بدست آورد. شما می توانید یک طراحی سایت و سئو اصفهان حرفه ای را در شرکت دیجیتال مارکتینگ در اصفهان سفارش دهید.
  ناوبری:
  ناوبری در واقع ساختار وب ، منوها و سایر ابزارهای ناوبری است که در طراحی وب سایت با توجه به نحوه مرور و جستجوی کاربران ایجاد می شود. هدف این است که به کاربر کمک کند تا به راحتی در پیرامون سایت حرکت کند و اطلاعات لازم را پیدا کند. ناوبری سرعت کاربر را افزایش خواهد داد.
  چند رسانه ای:
  محرک های ویدیویی و صوتی مرتبط در طراحی وب سایت و سئو اصفهان می تواند به کاربران در درک سریع و بهتر اطلاعات کمک کنند. ویدیو ها و فایل های صوتی باعث میشوند بازدیدکنندگان زمان بیشتری در صفحه وب بمانند و برای ماندن انها را جذب و تشویق می کنند.
  سازگاری:
  برای طراحی وب سایت، اندازه و سازگاری در مرورگرهای مختلف و سیستم عامل، بسیار مهم است زیرا این سازگاری باعث میشود کاربران بیشتری وب سایت را ببینند.
  تکنولوژی:
  پیشرفت های تکنولوژی به طراحان اجازه می دهد تا جنبش و نوآوری را اضافه کنند و اجازه می دهند طراحی وب همیشه تازه، فعال و حرفه ای باشد.
  تعاملی:
  افزایش مشارکت فعال کاربران در تبادل نظر و نظرسنجی ها در وب سایت، با استفاده از عضویت در سایت و ایمیل، راه بسیار خوبی است تا کاربران جدید از بازدیدکننده به مشتری تبدیل شوند.
  با توجه به اطلاعات ذکر شده در قسمت بالا، اکنون میدانیم که طراحی سایت اصفهان چگونه و به جه صورتی انجام می شود. و همچنین چه عوامل و عناصری در بهتر شدن وب سایت و جذب کاربران اهمیت دارد. شرکت های آژانس تبلیغاتی در اصفهان طراحی سایت و سئو اصفهان می توانند در این امر شما را یاری کنند.
  سایت من
 • سمابانو
  سمابانو
  سه شنبه 14 اسفند 1397 - 15:14
  ویژگی های کسب و کار اینترنتی موفق
  هر کسب و کار اینترنتی ویژگی هایی دارد که برجسته تر از ویژگی های دیگر به چشم میخورد که موجب موفقیت کسب و کار می شود . در واقع چند ویژگی مشترک در همه کسب و کارها وجود دارد که موجبات موفقیت آن ها را فراهم کرده است یعنی اگر کسب و کاری این ویژگی ها را نداشته باشد راه رسیدن به موفقیت برای آن هموار نخواهد شد . در صورتی که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی موفق را دارید و یا صاحب کسب و کار اینترنتی پیشنهاد می کنیم این مقاله را برای کسب موفقیت سریع تر دنبال کنید .
  انتخاب بستر مناسب
  فراهم کردن بستر مناسب برای کسب و کار برای موفقیت در راه اندازی نقش بسیار مهمی دارد چرا که این کسب و کار ممکن است شغل اصلی شما باشد . اگر بسیاری از کسب و کارها روی بستر شبکه های اجتماعی به موفقیت های بزرگی رسیده اند و درامد خوبی دارند دلیل بر این نمی شود که این بستر برای شما هم مناسب باشد . توصیه مهدی صادقی این است که شبکه های اجتماعی تنها برای گسترش و تبلیغ کسب و کار انتخاب شوند و نه به عنوان بستر اصلی .
  اولین گزینه طراحی سایت برای کسب و کارتان است . یک کسب و کار حتما باید سایت داشته باشد . سایت شما باید قدرتمند ، زیبا و همیشه در دسترس باشد . تنها زیبایی سایت ملاک موفقیت نیست بلکه رابط کاربری در طراحی سایت از اهمیت بالایی برخوردار است . برای کسب و کار خود حتما یک سایت جامع که معرف خدمات شما می باشد طراحی کنید و اولین قدم موفقیت را بردارید .
  تولید محتوای هدفمند و موثر
  یکی از موارد تاثیر گذار در کسب و کار های اینترنتی تولید محتوا است . اگر سایت شما محتوای تاثیرگذار و هدفمند نداشته باشد هیچ ارزشی ندارد و شکست آن قطعی خواهد بود .در تولید محتوا باید نیاز کاربر را هدف اصلی خود قرار دهید . برخی افراد بر این باورند که سایت خود را با محتواهای مرتبط با زمینه کاری خود پر کنند در صورتی که این کار بدون در نظر گرفتن نیاز کاربر و تولید محتوایی که رضایت و جذب کاربر را فراهم کند، کاری بی فایده است . محتواها باید بتوانند کاملا قدرتمند محصولات شما را معرفی کنند و در ذهن کاربران ماندگار شوند .
  برای موفقیت بیشتر در کسب و کار خود و فراتر قدم برداشتن از رقبا باید علاوه بر مشاوره با مشاور کسب و کار اینترنتی به تولید فرمت های متنوع محتوا از جمله از اینفوگرافی ، پادکست و ویدیو ، کتاب های الکترونیکی و … بپردازید . مهمترین کار شما در این مرحله تولید محتوای ارزشمند و کاربرپسند است که راه رسیدن به موفقیت را هموارتر می کند .
  بهینه سازی داخلی سایت
  منظور از بهینه سازی داخلی سایت ، سئو داخلی نیست بلکه منظور بهینه سازی سایت برای استفاده راحت تر و بهتر کاربر از سایت است . همان طور که گفتیم کاربرپسند بودن سایت بسیار اهمیت دارد به این دلیل که کاربرانی در سایت ماندگار می شوند که به راحتی به خدمات و بخش های مختلف دسترسی داشته باشند و به عبارتی دیگر تجربه کاربری خوبی در سایت برایشان فراهم شده باشد . دسترسی به بخش های مختلف و تبدیل بازدید کنندگان به کاربران هدفمند از اهمیت بالایی برای هر کسب و کاری برخوردار است.
  از بخش های مختلف سایت که باید بهینه سازی ان ها مورد توجه قرار گیرد می توان به سرعت بارگذاری سایت ، فونت ، اسلاید شوی بالای سایت ، مطالب ، محصولات ، عملکرد درست فرم ها و فرایند خرید ، عضویت در سایت و تمامی بخش ها و مواردی که موجب ترغیب کاربر خواهند شد تا مدت زمان بیشتری را در سایت سپری کنند.
  جذب ترافیک هدفمند
  اگر تمام موارد بالا را به خوبی انجام داده باشید باید به فکر افزایش ترافیک سایت خود باشید . یعنی باید کاربرانی که کسب و کار شما می تواند نیاز آن ها را رفع کند و کاربران هدفمند شما باشند را به سایت خود دعوت کنید . اگر سایت شما تمامی ویژگی های خوب هم داشته باشد ولی ترافیک خوبی نداشته باشد نمی تواند برای شما کسب درامد کند . بسیاری از سایت ها مشکل جذب ترافیک هدفمند دارند که البته راه حل های زیادی برای این کار وجود دارد . روش هایی که می تواند شما را در افزایش و جذب ترافیک کمک کند سئو ، بازاریابی محتوا یا تبلیغات در شبکه های اجتماعی هستند و البته روش های دیگر مانند تبلیغات در گوگل ، تبلیغات کلیکی و همسان نیز می توانند راه حل های خوبی باشند .آشنایی با دیجیتال مارکتینگ برای مدیر هر کسب و کاری لازم است تا بتواند تمامی موارد را فراهم کند . ویژگی های یک کسب و کار اینترنتی موفق به طور مختصر بیان شد اما اگر شما هم میخواید به موفقیت برسید باید ویژگی های گفته شده را در کسب و کار خود پیاده سازی کنید . برای راه اندازی کسب و کاری موفق باید از اصول دیجیتال مارکتینگ آگاهی پیدا کنید و در صورتی که به مشاوره نیاز دارید از مشاور کسب و کار یا مشاور دیجیتال مارکتینگ کمک بخواهید.
  سایت من
 • سمابانو
  سمابانو
  سه شنبه 14 اسفند 1397 - 15:16
  رپورتاژ آگهی (Digital PR)چیست؟
  می دانید رپورتاژ چیست؟ رپورتاژ آگهی یا دیجیتال پی آر به اخبار و گزارش های تبلیغاتی می گویند. از این اخبار و گزارش های تبلیغاتی به طور سفارشی در سایتهای خبری پربازدید استفاده و منتشر می شود. بدین ترتیب ای گزارش ها یا رپورتاژها مثل دیگر خبرها می توانند در اولین صفحه سایت های خبر که کاربران زیادی آن ها را بازدید می کنند، انتشار یابند.
  در نتیجه این گونه رپورتاژها خیلی سریع می توانند توجه کاربران مجازی را به خود جذب کنند. معمولا رپورتاژ به شکل کمپین در سایت های خبری منتشر و همچنین بازنشر میشود. این گونه برند های بزرگ با استفاده از کمپین
  رپورتاژ آگهی
  ، هدف و مقاصد خود را معرفی می کنند.
  نکته هایی درباره رپورتاژهای آگهی:
  استفاده از چندین کلمه همراه با هایپر لینک فالو در داخل متن رپورتاژ آگهی
  آرشیو رپورتاژ، بعد از منتشر شدن در صفحه اول سایت های خبری
  بالا بودن اتوریتی و رنک سایت های خبری که بازدید کنندگان زیادی در گوگل دارند
  لینک شدن کلمات کلیدی از محتوای وب سایت شما
  با توجه به نکته های بالا باید دانست که این نکات نشان دهنده ارزش و اهمیت رپورتاژ آگهی یا دیجیتال پی آر روی
  سئو سایت
  و همچنین بالا رفتن رتبه سایت می باشد. بنابراین از این بهترین تکنیک به عنوان منحصرترین و کارآمد ترین تکنیک در سراسر جهان و همچنین در ایران استفاده می کنند. این تکنیک از مهم ترین تکنیک های سئو می باشد.
  برند های برتر و همچنین استارت آپ ها از تکنیک دیجیتال پی آر یا روابط عمومی دیجیتال استفاده می کنند.

  در این تکنیک جدید برای تبلیغات اینترنتی صاحبان برند می توانند گزارش های مربوط به آن برند مورد نظر را آن گونه که مایل هستند نوشته و منتشر نمایند. این گونه می توانند برند و محصولات خود را به نحو احسن به کاربران اینترنتی معرفی کنند و خدمات را ارائه دهند.
  در ایران هم دیجیتال پی آر بیشتر به منظور رپورتاژ خبری توسط متخصصان
  خدمات سئو
  و دیجیتال مارکتینگ شناخته و استفاده می شود. و همچنین طرفدارهای زیادی را هم به خود جذب کرده است. شهر اصفهان هم از این قاعده مستثنا نیست و روز به روز هم به تعداد متقاضیان برای معرفی کالا و خدمات خود از طریق رپورتاژ های خبری افزوده می شود.
  کاربرد رپرتاژ آگهی در تبلیغات اینترنتی
  با تمام توضیح هایی که در بالا داده شد حالا دیگر از مزایای رپرتاژ آگهی با خبر شدیم. بهتر است در مورد مزیت رپرتاژ آگهی برای دیگر راه های تبلیغاتی اینترنتی بدانیم.
  رپورتاژ بر روی مخاطبان و کاربران اثر فراوانی دارد. چرا؟ زیرا رپرتاژ به شکل خبر برای کاربران منتشر می گردد و این گونه مخاطبان اعتماد بیشتری به این نوع تبلیغات می کنند.
  رپورتاژ آگهی در معتبرترین خبرگزاری ها و همچنین سایتهای خبری می تواند مخاطبان زیادی را به خود جذب کند و همچنین پربازدید شود.
  اگر رپورتاژ را از سایتها خذف نکنیم، می تواند تاثیرات بسیاری را داشته باشد و اثرات آن باقی بماند.
  خبری که در جستجوی گوگل انتشار میابد و بعد نمایش داده می شود، خیلی اهمیت دارد.
  امکان ارائه و معرفی برند، محصولات، خدمات و همچنین وب سایت صاحبان کسب و کار یا استارت آپ ها

  امکان اتصال هایپر لنیک برای چند کلمه به وب سایت تبلیغ دهنده صاحبان مشاغل یا شخص صاحب برند. اینگونه کاربران و مخاطبان به سایت آن شخص سرازیر و هدایت می شود.
  امکان معرفی صاحبان برندها به شکل مصاحبه یا به صورت گزارش آگهی
  کاربرد رپرتاژ آگهی برای سئو
  امکان هایپر لینک برای چند کلمه کلیدی به شکل فالو
  اتوریتی و رتبه وب سایت های خبری خیلی بالا می باشد به این ترتیب رپورتاژ تاثیر بالا و بسزایی می تواند بر رتبه وب سایت شما میگذارد.
  ماندن رپرتاژ در این خبرگذاری ها می تواند بسیار موثر باشد.
  در بین روش های
  سئو
  و تبلیغ در گوگل ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، رپورتاژ می تواند روشی سریع و مقرون به صرفه ای باشد. که مورد استقبال صاحبان برند و کسب و کار قرار گرفته است و شرکت های دیجیتال مارکتینگ هم از آن ها استفاده می کنند.
  سایت من
 • سمابانو
  سمابانو
  سه شنبه 14 اسفند 1397 - 15:18

  میکروپیگمنتیشن چیست؟
  میکروپیگمنتیشن تزریق ریزدانه‌های رنگی در حد فاصل قسمت رویی و زیرین پوست است که در این روش نواحی مورد نظر و مشخص شده رنگی می شوند . بسیاری از خانم ها دوست دارند همیشه آراسته و زیبا باشند اما شاید خارج از حوصله و فرصت آن ها باشد به همین دلیل میکروپیگمنتیشن که جایگزین تاتو شده است ، طرفداران زیادی دارد . اگر به دنبال مرکز معتبر میکروپیگمنتیشن اصفهان هستید ما با اطمینان به شما سالن زیبایی را پیشنهاد می کنیم .
  تفاوت عمده میکروپیگمنتیشن با تاتو سنتی در دستگاهی است که برای میکروپیگمنتیشن استفاده می شود . در دستگاه میکروپیگمنتیشن قطعات یکبار مصرف از قطعات ثابت به راحتی جدا می شوند و قابلیت تعویض دارند. در میکروپیگمنتیشن دستگاه جریان برگشتی ندارد و همین ویژگی از انتقال بیماری بین افراد جلوگیری می کند و سلامت مراجعه کننده تضمین می شود. کارتریج در دستگاه میکروپیگمنتیشن جایگزین سوزن های دستگاه تاتو است که به صورت یکبار مصرف است و اجازه برگشت خون و انتقال ترشحات بین افراد را نمی دهد .
  میکروشیدینگ یکی از موثرترین روش ها برای پر کردن ابروها است و نوعی هاشور تلفیقی محسوب می شود. یکی از مزیت های میکروشیدینگ عدم ایجاد حساسیت برای پوست است به همین دلیل به افراد با پوست های حساس میکروشیدینگ و یا میکروبیلدینگ در بهترین میکروبلیدینگ اصفهان سالن پیشنهاد می شود . با روش میکروشیدینگ سایه ای زیبا و کاملا طبیعی بر روی پلکتان طراحی خواهیم کرد تا چشمان شما درشت تر دیده شوند. ماندگاری و ظرافتی که در روش میکروشیدینگ وجود دارد آن را به یکی از روش های پرطرفدار زیباتر کردن چهره در کشورهای اروپایی تبدیل کرده است .
  ابروها یکی از مهم ترین اجزا صورت هستند که در زیبایی صورت نقش مهمی دارند . تعداد بسیاری از خانم ها مجبورند برای پر کردن ابروهای کم‌پشت و یا نازک خود از ابرو ، ژل یا سایه استفاده کنند . اگر شما هم از ابروهای تان ناراضی هستید و به دنبال روشی بسیار طبیعی و موثر برای زیباتر شدن هستید ما به شما روش میکروبلیدینگ در مرکز میکروبلیدینگ اصفهان را پیشنهاد می کنیم . روش های بسیاری برای زیبا کردن ابرو ها وجود دارد اما روش که کاملا طبیعی به نظر می رسد و نتایجی تقریبا دائمی دارد میکروبلیدینگ microblading است.
  متخصص در میکروبلیدینگ ، خدمات آموزش میکروبلیدینگ اصفهان را با بالاترین کیفیت آموزشی ارائه می دهد .
  لیفت و لمینت مژه
  لیفت و لمینت مژه‌ به صورتی کاملاً ملایم و طبیعی ، مژه های شما را حالت می دهد و بلندتر و تیره‌تر به نظر میرسند. شاید شما قبلاً هم تجربه فر کردن مژه‌ها با استفاده از دستگاه فرمژه را داشته باشید. لیفت و لمینت مژه جایگزین مناسبی برای استفاده از فرمژه که با خم کردن و شکننده کردن مژه‌ها باعث حالت‌دار شدن آن‌ها می‌شود و از مدت کوتاهی نیز از بین می‌رود ، می باشد . لمینت مژه ها، روشی است که در آن مژه ها بدون هیچ گونه آسیبی تقویت شده، حجیم، پررنگ و حالت دار می شوند. لمینت مژه از مواد معدنی و مقوی برای تقویت مژه ها استفاده شده و مژه ها به طور طبیعی زیبایی خاص خود را به دست می آورند.
  تاتو بدن
  تاتو بدن از گذشته تا به امروز در ایران ، مصر و کشورهای تاریخی مرسوم بوده است. تاتو به معنای ایجاد نقوش روی بدن با نفوذ مواد رنگی به داخل لايه‌های عميق پوست با سوزن يا اجسام نوک است که در پوست ماندگار می شود. در تاتو لایه های پوست بدن با جسم نوک تیزی خراشیده می شود تا مواد رنگی طرح مورد نظر را ایجاد کنند. ما در سالن زیبایی نقوش تاتو را توسط تاتو کار حرفه ای در اصفهان بر روی پوست شما خلق می کنیم.
  زمانی که تصمیم میگیرید بدن خود را تاتو کنید اولین چیزی که مهم است انتخاب تاتوکار حرفه ای برای ایجاد طرحی زیبا و مناسب است . تاتو بدن تحت نظارت بهترین تاتو کار در اصفهانتا به امروز خدمات مشتری پسندی را با بهترین کیفیت مواد و ابزار کار ارائه می دهد .
  اگر علاقمند به یادگیری تاتو بدن هستید میتوانید آموزش تاتو در اصفهان را تجربه کنید .با آموزش تاتو به شما همه تکنیک ها و نکات مهم را یاد خواهید گرفت تا هرنوع تاتو که خواستید را طراحی کنید.
  هاشور مویی
  هاشور مویی ابرو طبیعی تر از انواع هاشور می باشد . در واقع هاشور مویی خیلی ظریف و در جهت تارهای طبیعی ابروها زده می شود . هاشور مویی برای افرادی که ابروهای کم پشت دارند و به دنبال روشی طبیعی برای ایجاد ابروی دلخواه خود هستند ، بسیار مناسب است. با استفاده از روش هاشور مویی لابه لای تارهای ابروی فرد ، خطوط ظریف و باریکی برای طبیعی تر شدن ابرو ایجاد خواهد شد. روش هاشور مویی ، برای ابروها حالت کرک و یا سایه ایجاد می کند و باعث می‌شود تا ابروها پرتر و زیباتر دیده شوند.بهترین مرکز هاشور مویی اصفهان در نزدیکی شماست ، ارائه دهنده هاشور حرفه ای ابرو در اصفهان می باشد.
  هاشور حرفه ای ابرو در اصفهان
  انواع خدمات تاتو و هاشور ابرو در اصفهان را با کادری متخصص و با تجربه به شما عزیزان ارائه می دهد. هاشور مویی ابرو که یکی از بهترین روش‌های داشتن ابروهایی زیبا، طبیعی و پرپشت است با دقت و ظرافت بهترین کارشناسان انجام می شود . در روش هاشو مویی شکل اصلی ابرو حالتی کاملا طبیعی خواهد داشت و بیشتر برای نواحی خالی ابرو مانند تاج ابرو از هاشور مویی استفاده می‌کنند. با استفاده از این روش شکل کلی ابروها کاملا طبیعی خواهد بود و با استفاده از این روش حالت طبیعی‌تری پیدا می‌کند.
  هاشور فیبروز چیست؟
  هاشور فیبروز phibrows روشی جدید برای هاشور و سایه ابرو با قلم میکروبلیدینگ است و هاشور نچرال یا طبیعی محسوب می شود . در روش فیبروز تار موهایی که طراحی می شوند با تکنیک هاشور فیبروز بسیار ظریف و طبیعی هستند. در هاشور فیبروز از قلمی ظریف و با دقت بالا استفاده می شود که جوهر را به سطح پوست تزریق می کند و این باعث تغییر مدت زمان ماندگاری هاشور نسبت به روش های قدیمی می شود. با متد هاشور فیبروز هاشور یا سایه ابرو با شکل کلی صورت هماهنگی ایجاد می کند تا تناسب و زیبایی را بقیه اجزای صورت داشته باشد. خدمات تخصصی هاشور فیبروز اصفهان را تجربه کنید.
  هاشور فیبروز در سالن خشوعی
  خدمات هاشور سالن خشوعی به عنوان ارائه دهنده بهترین هاشور فیبروز اصفهان با طراحی و ایجاد خطوط ظریف و کوتاه ابروهایی کاملا طبیعی و مناسب فرم چهره ایجاد می کند تا علاوه بر طبیعی بودن ، نواقص و عیوب در قسمت ابروی فرد جبران شود. هاشور فیبروز با ایجاد حالت طبیعی که در چهره شخص ایجاد میکند بهترین روشی است که می توان برای رفع نواقص چهره شامل قرینه سازی ابرو ، عیوب ابرو ، ریزش ابرو و … استفاده کرد. ما به شما تجربه بهترین هاشور ابرو در اصفهان با جدیدترین متد هاشور را به شما پیشنهاد می کنیم.
  سایت من
 • مهدی
  مهدی
  شنبه 28 اردیبهشت 1398 - 15:12
  در این مقاله قصد داریم شما را با ترفندهای سئو آشنا کنیم. یکی از مهمترین فاکتورهای تأثیرگذار در افزایش میزان بازخورد دریافتی برای یک کسب و کار آنلاین بالا بردن رتبه سایت در نتایج گوگل می باشد. بسیاری از کسب و کارها به دلیل زمانبر بودن سئو و اهمیتی که انجام آن دارد، برای حضور پیدا کردن در صدر نتایج گوگل از سرویس گوگل ادوردز استفاده می نمایند. تبلیغات در گوگل (Google Adwords) در واقع سیستم پرداخت به ازای هر کلیک و ورود کاربر به سایت می باشد. با استفاده از سرویس گوگل، به ازای هر کاربری که از طریق گوگل وارد سایت شما می شود، هزینه ای را باید به گوگل پرداخت کنید. برخی از کاربران اعتقادی به تبلیغات در گوگل ندارند و بر این باورند که افزایش رتبه سایت به شکل طبیعی با رعایت قواعد سئو مفیدتر است.
  دیجیتال مارکتینگ در اصفهان
  ترفندهای سئو شامل موارد زیر می باشد:
  نصب کردن گواهی ssl
  یکی از فاکتورهای مهم گوگل برای رتبه بندی سایت ها امنیت سایت می باشد. یکی از راه های افزایش امنیت سایت نصب گواهی اس اس ال می باشد. اگر سایت شما بدون گواهی اس اس ال و به صورت http در گوگل ایندکس شده باشد، بعد از نصب گواهینامه، باید برای جلوگیری از کم شدن ترافیک ورودی سایت، عملیاتی همچون ریدایرکت کردن را انجام بدهید.
  ریسپانسیو کردن قالب سایت
  ریسپانسیو بودن سایت باعث افزایش مراجعه کاربران موبایلی به سایت شما می شود. با توجه به این نکته که هر روزه تعداد کاربران گوشی های هوشمند و تبلت ها بیشتر می شود، رعایت ساختار ریسپانسیو برای سایت و اهمیت دادن به این کاربران، یکی از فاکتورهای مهم گوگل برای بالا بردن رتبه سایت در میان نتایج تلقی می شود.
  راه اندازی وبلاگ برای سایت
  یکی دیگر از ترفندهای سئو راه اندازی وبلاگ برای سایت است. بسیاری از کاربران به دنبال کسب اطلاعات در زمینه های گوناگون می باشند. راه اندازی یک وبلاگ در زمینه کاری خودتان و گذاشتن پست های مفید در آن، می تواند به جذب کاربرانی که در حوزه کاری شما فعال می باشند و یا به دنبال کسب اطلاعات در مورد کالاها یا خدمات ارائه شده توسط شما هستند، بسیار موثر و مفید واقع شود.
  خدمات دیجیتال مارکتینگ در اصفهان
  استفاده از CDN (شبکه توزیع محتوا)
  افزایش سرعت بارگذاری سایت برای کاربران مختلف توسط شبکه های توزیع محتوا انجام می شود و همچنین این شبکه ها باعث افزایش محافظت از سایت در برابر حملات اینترنتی و مخرب می شوند. این شبکه ها متشکل از سرورهای گوناگون در نقاط مختلف دنیا می باشند که اطلاعات استاتیک سایت ها را در خود ذخیره می نمایند. نزدیکترین سرور از نظر موقعیت مکانی در این شبکه ها به هر کاربر پاسخ می دهد که این موضوع باعث کوتاه شدن مسیر دریافت و ارسال داده از سایت شما با کاربر می گردد.
  نوشتن url با ساختار قابل درک برای کاربران
  نوشتن url به صورتی که ساختار آن برای کاربران قابل درک باشد و نیز استفاده از کلمات کلیدی در url صفحات سایت، باعث افزایش اعتماد آنان به سایت و افزایش نرخ کلیک بر روی سایت می گردد. نوشتن url با ساختار قابل درک برای کاربران یکی دیگر از ترفندهای سئو می باشد.
  هدایت مناسب کاربران در داخل سایت و عدم پیچیدگی
  از مهمترین ترفندهای سئو سادگی مسیریابی در سایت برای کاربران است، چرا که رعایت این موضوع باعث افزایش رضایت آنان از سایت می شود.
  انتخاب هاست خوب برای سایت
  در زمان خرید هاست برای سایت، فاکتورهای امنیت، سرعت و پشتیبانی از امکانات فنی گوناگون را بررسی کنید. مواردی همچون برخورداری از آنتیDdoS و میزان uptime بالا باعث بهبود کیفیت سایت می گردد. یکی از ترفندهای مهم سئو توجه به انتخاب هاست است.
  بررسی گوگل پنالتی
  موارد متعددی در پنالتی شدن سایت شما توسط گوگل وجود دارد. شما باید ایمیل و یا اکانت سرچ کنسول گوگل خود را مرتبا بررسی کنید تا در صورتیکه سایت شما توسط گوگل پنالتی شد، متوجه این موضوع بشوید.
  ترفندهای سئو
  ترفندهای سئو
  ایجاد نقشه سایت و ارسال کردن آن به گوگل
  ابزارهای بسیاری برای ساخت نقشه سایت وجود دارند که می توانید از آن ها استفاده کنید. بعد از ساختن نقشه سایت، برای درک بهتر ساختار سایت از سوی ربات های گوگل و ایندکس کردن کامل سایت به وسیله ی آن ها، باید آن را با استفاده از ابزار سرچ کنسول به گوگل معرفی نمایید.
  اضافه کردن صفحه تماس با ما
  این موضوع که سایت باید صفحه ای شامل اطلاعات کامل در مورد موقعیت مکانی شما و راه های ارتباطی کاربر با شما همچون آدرس ایمیل، تلفن و آدرس شبکه های مجازی مختلف را داشته باشد امر مهمی است و سبب بالارفتن اعتماد کاربران به سایت می شود.
  ایجاد قابلیت جستجو در سایت
  یکی از ساده ترین ترفندهای سئو، اضافه کردن قابلیت جستجو در سایت است. هر کاربر با وجود این امکان در سایت می تواند به سادگی در سایت شما موضوع مورد نظر خود را پیدا کند و در نتیجه این قابلیت سبب جذب بهتر کاربران می شود.
  ایجاد و اضافه کردن favicon
  Favicon شاید به نظر یک تصویر کاملا بی اهمیت باشد ولی استفاده از آن در سایت، باعث افزایش اعتماد کاربران به سایت می شود.
  اضافه کردن صفحه درباره ما
  از آنجایی که صفحه درباره ما سایت شامل اطلاعات کامل و صادقانه درباره فعالیت های شماست، مسلما باعث اعتماد و جذب مشتری می شود.
  گذاشتن قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران در سایت
  بسیاری از کاربران نسبت به حفاظت از اطلاعات شخصی خود حساسیت دارند و حفظ اطلاعاتشان توسط سایت هایی که در آن ها عضو می شوند بسیار برایشان مهم است. رعایت حریم خصوصی و محافظت از اطلاعات کاربر، یکی از ترفندهای سئو است که موجب افزایش اعتماد مشتری به سایت شما می گردد.
  استفاده از محتواهای تصویری و ویدئویی در سایت
  ویدئوهای جذاب و محتواهای تصویری با کیفیت و جذاب، از مواردی هستند که مدت زمان ماندگاری کاربر در سایت را افزایش می دهند و یکی از فاکتورهای گوگل برای رتبه دهی به سایت ها میزان ماندگاری کاربران در سایت است.
  تماس با کارشناسان دیجیتال مارکتینگ یلدا
  دیجیتال مارکتینگ یلدا همراه همیشگی شماست تا کسب و کار خود را رونق دهید و تا رسیدن به رویاهایتان آسوده خاطر گام بردارید رسالت ما افزایش سود و ارتقای اعتبار شما است بنابراین قبل از هر اقدامی ابتدا با کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره کنید.
  سایت من دیجیتال مارکتینگ یلدا یک شرکت معتبر در زمینه ی دیجیتال مارکتینگ در اصفهان است
 • +1
  مهدی
  مهدی
  سه شنبه 11 تیر 1398 - 15:58
  ابروها مهم‌ترین بخش شکل میباشند . در حالتی‌
  میکروبلیدینگ در اصفهان

  که از ابروهای تان راضی نیستید , شیوه های متعددی برای عوض کردن آن ها موجود
  میکروپیگمنتیشن در اصفهان

  هست , اعم از ژل ابرو , قلم یا این که چه بسا تتو کردن . البته روز جاری یک مورد خیلی ارگانیک موجود است که نتایجی نسبتاً همیشگی دارااست . درین مقاله شیوه میکروبلیدینگ ابرو microblading را معرفی میکنیم که بالاتر از نگارگری یا این که به کار گیری از قلم است و صحیح مشابه به موهای حقیقی وواقعی به حیث می‌رسد .
  میکروبلیدینگ یک
  مرکز میکروپیگمنتیشن اصفهان

  رویه تتوی دستی نسبتا تازه است . این نحوه در مقایسه با رویه های کهن و سنتی که با استعمال از دستگاه انجام می شدند , روشی نصفه همیشگی است . میکروبلیدینگ با به کارگیری از یک تیغه دوچندان نخ نما انجام می شود و رنگدانه ها را به باطن پوست منتقل مرکز میکروبلیدینگ اصفهان می نماید . در امریکا شخصی که میکروبلیدینگ انجام می‌دهد بایستی دارنده گواهی تخصصی هنر روی تن باشد .
  میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن و تفاوت آن‌ها
  میکروپیگمنتیشن micropigmentation نیز یک طریق تتوی مستمر یا این که نصفه همیشگی برای ابروست . این راه با یک دستگاه دیجیتال به کارگیری می شود . در منش میکروپیگمنتیشن رنگ در لایه عمیق خیس پوست با اسم درم کاشته می شود . انجام میکروپیگمنتیشن اکثر از میکروبلیدینگ ارتفاع میکشد .
  در میکروبلیدینگ از تیغ دوچندان ظرافت برای کشیدن خطوطی مشابه به تار موی به کار گیری می شود و در میکروپیگمنتیشن با استعمال از دستگاه صدها نقطه بر روی حیطه زیر معالجه تولید میگردند تازمانیکه صورت و ساختار ابرو نتیجه ها شود .
  میکروپیگمنتیشن هر 2 تا 5 سال ( گهگاه چه بسا اکثر ) نیاز به ترمیم و تجدید دارااست . بهبود پوست هم بعداز اتمام میکروپیگمنتیشن به فرصت و محافظت های بیشتری احتیاج دارااست ( تقزیبا یک هفته ) . زمانه ما یحتاج برای انجام مراحل میکروپیگمنتیشن حدودا 2 ساعت است . به
  بهترین مرکز میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در اصفهان

  علاوه هزینه میکروپیگمنتیشن طولانی تر از میکروبلیدینگ است .
  خیلی اصلی است که بعداز انجام میکروبلیدینگ حفظ هایی را انجام دهید . برای بهبود سرعت بالا خیس و پیشگیری از پیدایش هر مدل ایراد موردها پایین را بعداز انجام میکروبلیدینگ به خیال بسپارید :
  - از موچین یا این که نخ برای بخش هایی که میکروبلیدینگ شده به کار گیری نکنید , اذن بدهید هر دسته خراشیدگی یا این که کم آبی پوست به خودی خویش و به صورت ارگانیک برطرف شود . برداشتن مو این نصیب ها در‌این وضعیت سبب پیدایش جای جراحت می شود .
  - از آب , کرم , منزه کننده , ماده آرایشی یا این که هر مال دیگری تا 10 روز در‌این مناطق استعمال نکنید .
  - به بازه 3 تا 4 هفته پس از میکروبلیدینگ از قرار دریافت کردن در معرض روشنایی خورشید اجتناب نمایید .
  - 10 روز اولیه از خوابیدن بر روی رخ خویش اجتناب نمایید .
  - 10 روز اولیه پس از میکروبلیدینگ از شنا , سونای داغ و جکوزی اجتناب نمائید .
  - تا 7 روز بعداز میکروبلیدینگ از میل کردن غذاهای مالامال چاشنی اجتناب فرمائید .
  - از کشیدن سیگار اجتناب نمائید .
  - از رانندگی با وسایل نقلیه رو گشوده مثل قایق , دوچرخه یا این که موتورسیکلت تا 7 روز اجتناب نمایید .
  - پیشین از دوش تصاحب کردن از پمادی که پزشک معالج برای حفظ های پس از میکروبلیدینگ تجویز کرده , استعمال نمائید تا از تر شدن حیطه معالجه شده پرهیز شود . در هنگام دوش دریافت کردن هم کارایی نمایید چهره خویش را از عکس العمل آب بدور نگهدارید .
  - در 7 روز اولیه پس از میکروبلیدینگ حیطه معالجه شده مبتلا خارش شده یا این که پوسته پوسته می شود . به هرحال با محافظت های انجام یافته این علامت ها با‌گاز برطرف میشوند .
  - بهبود آسیب میکروبلیدینگ حدود 14 تا 30 روز ارتفاع می‌کشد . مراجعات بعدی به راءس انجام میکروبلیدینگ احتمال دارد 30 تا 60 روز ارتفاع بکشد .
  http://setareagahi.ir
  سایت من دیجیتال مارکتینگ یلدا یک شرکت معتبر در زمینه ی دیجیتال مارکتینگ در اصفهان است
 • مدیر سایت
  مدیر سایت
  سه شنبه 26 آذر 1398 - 16:15
  مرسی از توضیحات خوبتون
  خیلی عالی بود
  ---
  قانون جذب چيست؟ بهترين روانشناس | فروش موفق | ترفند هاي بازاريابي عصبي | استفاده از تجسم خلاق | مشاور کسب و کار | مشاور کودک و نوجوان | درمان استرس و اضطراب | درمان وسواس | درمان افسردگي | افزايش فروش | افزايش فروش محصولات |
  قدرت باور نکردني تلقين | قانون جذب ثروت | بازاريابي عصبي چيست؟ | تغيير باورها | قانون درخواست | قانون مدارها | قانون فرکانس | | مشاور فروش محصولات | جهش کوانتومي | جذب خواسته ها | شکرگزاري |
  کارآفريني | فروش موفق | رازهاي ثروتمندي | فوبي چيست؟ | فروش موفق | افزايش اعتماد به نفس | کوچينگ | دليل شکست ها چيست؟ | راز اساسي موفقيت | آموزش‌ کوچينگ | مشاوره تلفني | روانشناس خوب | آموزش تکنيک هاي فروش |
  آموزش فروش | تکنيک هاي افزايش فروش | افزايش فروش | جديدترين تکنيک هاي فروش | قانون جذب |بازاريابي عصبي | بهترين مشاور کسب و کار | بهترين روانشناس کودک | بهترين روانشناس کودک و نوجوان | روانشناس کودک و نوجوان | [size= 9pt]روانشناس کودک[/size]

  دلیل افسردگی
  |
  زبان بدن
  [size= 9pt]تکنيک هاي فروش موفق[/size][size= 9pt] | چگونه در فروش موفق باشيم | چگونه برند خود را بفروشيد؟ | چگونه محصولاتم را بفروشم؟ | فروشنده موفق | فروش موفق[/size]
  [size= 9pt] هم فرکانسي | [/size][size= 9pt]فرکانس[/size]
  [size= 9pt]درمان افسردگي[/size][size= 9pt] | جديدترين درمان افسردگي | درمان فوري افسردگي | درمان سريع افسردگي | [/size][size= 9pt]جديدترين درمان سريع افسردگي |
  درمان قطعی افسردگی[/size]
  [size= 9pt]درمان استرس[/size][size= 9pt] | جديدترين درمان استرس | درمان فوري استرس | درمان سريع استرس | [/size][size= 9pt]جديدترين درمان سريع استرس
  | درمان قطعی استرس[/size]
  [size= 9pt]قانون درخواست[/size][size= 9pt] | درخواست | [/size]
  [size= 9pt] هم فرکانس | [/size][size= 9pt] فرکانس ثروت[/size] [size= 9pt]خالق زندگي اتان باشيد[/size][size= 9pt] | جديدترين تکنيک هاي روانشناسي کودک و نوجوان | تکنيک هاي تربيت کودک و نوجوان | روانشناسي کودک | بهترين تکنيک هاي تربيت کودک[/size]
  [size= 9pt]ديجيتال مارکتينگ[/size][size= 9pt] | تکنيک هاي ديجيتال مارکتينگ | تکنيک هاي افزايش مشتري | تکنيک هاي فروش بيشتر | جديدترين تکنيک هاي ديجيتال مارکتينگ | تکنيک هاي بازاريابي | جديدترين تکنيک هاي افزايش مشتري | جديدترين تکنيک هاي فروش بيشتر | جديدترين تکنيک هاي بازاريابي[/size]
  راز قانون جذب | قانون راز | آموزش قانون جذب | جذب | چگونه با قانون جذب به آرزوهام برسم؟
  | قانون جذب محمد جانبلاغی
  |
  قانون جذب

  | قانون جذب عشق | قانون جذب ثروت
  تکنیک های بازاریابی عصبی | علم بازاریابی عصبی | بازاریابی عصبی افزایش فروش | نحوه استفاده از بازاریابی عصبی | تبلیغات با بازاریابی عصبی
  وسواس چیست؟ | وسواس
  قانون جذب محمد جانبلاغی | قانون فرکانس محمد جانبلاغی | آموزش فروش محمد جانبلاغی | کوچینگ محمد جانبلاغی | رازهای ثروتمندی محمد جانبلاغی
  آنچه می‌خواهی را ابتدا در ذهنت تجسم کن | تکنیک استفاده از تجسم خلاق | تمرین تجسم خلاق | تجسم کردن | استفاده از تجسم خلاق | قدرت تجسم کردن | چگونه از تجسم استفاده کنیم؟ | چگونه از تجسم خلاق استفاده کنیم؟ | روانشناسی تجسم کردن | تکنیک تجسم
  سوالات افزایش فروش محصولات | تکنیک افزایش فروش محصولات | مشاوره افزایش فروش محصولات | چطور برنامه افزایش فروش محصولات طراحی کنیم؟ | چطور سوالاتی جهت افزایش فروش محصولات طراحی کنیم؟ | چطور فروش محصولات را افزایش دهم؟ | افزایش فروش محصولات | چطور سوالات با ارزشی جهت افزایش فروش محصولات طراحی کنیم؟ | سوالاتی برای افزایش فروش محصولات | طرح سوالاتی برای افزایش فروش محصولات
  فروش موفق چگونه است؟ | فروش موفق | تکنیک فروش موفق | تکنیک های فروش موفق | چگونه فروش موفقی داشته باشیم؟ | فروش موفق چگونه است؟ | روش های فروش موفق | روش های افزایش فروش موفق | جدیدترین تکنیک های فرو
  ش

  | جدیدترین تکنیک های فروش موفق
  فروش یاد بگیریم | چگونه فروش یاد بگیریم؟ | یادگیری تکنیک های فروش | یادگیری تکنیک های فروشندگی | چرا باید بازاریابی را یاد بگیریم؟ | یادگیری فروش | فروشنده چه کسی است | آموزش فروش چرا؟ | چرا باید مهارت فروشندگی را یاد بگیریم؟
  چگونه فروش خود را افزایش دهیم؟ | چگونه مشتریان خود را افزایش دهیم | افزایش فروش محصولات | تکنیک های افزایش فروش محصولات | راه های افزایش فروش | راهکارهای افزایش فروش | روش های افزایش فروش اینترنتی | راهکارهای عملی افزایش فروش | شگردهای فروش بیشتر | تکنیک های طلایی فروش
  چگونه باورهای محدود کننده ام را سریع و آسان تغییر دهم؟ | تغییر سریع باورهای محدود کننده | چگونه باورهای محدود را تغییر دهم؟ | تغییر سریع باورها | تغییر آسان باورهای محدود کننده | شناسایی باورهای محدود کننده | چگونه باورها منفی را تغییر دهم؟ | چگونه باورها را تغییر دهیم؟ | باورهای محدود کننده | باورهای محدود کننده را آسان تغییر دهم
  تغییر در باورها | تغییر باورها | تکنیک تغییر در باورها | تکنیک های تغییر باورها | روش تغییر در باورها | کلید دستیابی به همه خواسته هایتان | روش تغییر در باورها | روش تغییر باورهای غلط | تغییر باورهای غلط
  آسان ترین راه تغییر باورها | راه تغییر باورها | تغییر باورهای محدود کننده | تغییر باورها جهت دستیابی به آرزوها | آسان ترین راه تغییر باورها غلط | تغییر باورها | سریع ترین راه تغییر باورها | بهترین راه تغییر باورها | تکنیک تغییر باورها
  قانون جذب برای جذب ثروت | قانون جذب جذب ثروت چگونه کار می کند؟ | قانون جذب ثروت | قانون جذب چگونه کار می کند؟ | قانون جذب برای جذب ثروت کار می کند؟ | قانون جذب ثروت چگونه کار می کند؟ | جذب ثروت | قانون جذب کار می کند؟ | روانشناسی قانون جذب ثروت
  باور های ثروت ساز قوی | جذب پول و ثروت | ساخت باورهای جذب کننده ثروت | چگونه باورهای جذب ثروت بسازیم؟ | جذب ثروت
  اثبات قانون جذب | اثبات قانون جذب در قرآن | قانون جذب | اثبات قانون جذب در قرآن کریم | جایگاه خدا در قانون جذب | شما جذب می‌کنید | نگاه دین به قانون جذب
  جذب خواسته ها | جذب متافیزیکی خواسته ها | شاه کلید جذب خواسته ها | استفاده از قانون جذب | شاه کلید قانون جذب | قانون جذب | قدرت جذب خواسته ها
  قانون درخواست چیست؟ | نحوه درخواست از خداوند | روانشناسی قانون درخواست | قانون درخواست از خداوند | نحوه استفاده از قانون درخواست چیست؟ | تکنیک های قانون درخواست چیست؟ | تمرین استفاده از قانون درخواست | روش استفاده قانون درخواست | قانون درخواست
  آموزش تکنیک های فروش | آموزش فروش | تکنیک های افزایش فروش | افزایش فروش | تکنیک های فروش | آموزش ترفندهای فروش | جدیدترین ترفندهای فروش | ترفندهای افزایش فروش | چطور فروش محصولاتم را افزایش دهم؟
  قانون باور چیست؟ | تغییرسریع باورها چگونه ممکن است؟ | تغییر سریع باورها | تغییر باورها چگونه است؟ | قانون باور | راه تغییر باورها | باور چیست؟ | تغییرسریع باور | روانشناسی قانون باورها
  تکنیک های فروش تلفنی | بازاریابی و فروش تلفنی | بازاریاب تلفنی | تماس‌های تلفنی | رایج‌ترین تکنیک‌های فروش | تکنیک‌های برتر در فروش تلفنی
  قرار گرفتن در مدار ثروت | تغییر مدار ثروت | چطور مدارمان را تغییر دهیم؟ | قانون مدارها در قانون جذب | چگونه در مدار ثروت قرار بگیریم | چطور در مدار درست قرار بگیریم؟ | تکنیک قرار گرفتن در مدار جذب ثروت | چگونه خیلی سریع پولدار شویم | قانون مدارها
  دلیل فروش محصولات | فروش پایین
  قانون جذب در قرآن | قانون جذب | اثبات قانون جذب در قرآن کریم | شما جذب می‌کنید | قانون جذب در آیات قرآن | جایگاه خدا در قانون جذب | جایگاه قانون جذب در قرآن | نگاه دینی به قانون جذب
  آشنایی با قانون فرکانس | قانون ارتعاش | راز قانون فرکانس | قانون فرکانس و ارتعاش چیست؟ | فرکانس های جذب ثروت | فرکانس های جذب
  تغییر باورها | باور | باورها | تمرین برای تغییر باور | تکنیک تغییر باورها | راه های تغییر باور چیست؟ | تغییر سریع باورها | تغییر باور سریع چگونه ممکن است؟ | تمرین برای تغییر باورها | تکنیک های تغییر باور ذهنی
  Business Consultants | Selling Consulting | Business Coache
  سایت من https://www.janblaghy.ir