Loading...

• +6
    ماری
    ماری
    جمعه 8 اردیبهشت 1396 - 07:50

پیشنهادات کاربران برای تغییرات سایت... (25358 بازدید)

اگر بشه ورژن قبلی نی نی سایت رو بذارید زمانی که خودتون مدیر بودین خیلی عالی میشه تعداد افراد حاضر در تاپیک مشخص بشه رنگ بندیش همون باشه گزینه دیس لایکم داشته باشه که چه بهتر
    یه چیز دیگه اینکه امکان تغییر نام کاربری رو بردارین چون اینطوری کاربرای مزاحم با تاپیک های سرکاری زیاد میشن
    و اینکه مثل نی نی سایت یه صفحه موضوعات جدید داشته باشه که فقط تاپیکای جدید رو نشون بده اینطوری نباشه که هر تاپیکی یکی نظر گذاشت دوباره بیاد بالا
    و در اخر ممنون که به نظرات کاربرای سایتتون اهمیت میدین
    یه عذرخواهی هم دارم بابت پستای بی ادبانه که باعث شرمندگیه...
    گاهی باید سکوت کرد... خدا پاسخگو خواهد بود...
  • +1
    اپــــادیپا
    اپــــادیپا
    جمعه 8 اردیبهشت 1396 - 08:16
    عموزاهد سایتتون خیلی ضعیفه برامن خیلی ارور میده البته من با لب تاب هستم و نمیدونم برای اونایی که با گوشی هستن چطوره
    زن و شوهر باید مثل خیار و گوجه باشن تو سالاد شیرازی در عین حالی که هیچ شباهتی با هم ندارن زندگی خوشمزه ای رو درست کنن...
  • +1
    ماری
    ماری
    جمعه 8 اردیبهشت 1396 - 08:17
    خواهش میکنم توت فرنگی جان
    گاهی باید سکوت کرد... خدا پاسخگو خواهد بود...
  • +1
    اقای ماهشهر
    اقای ماهشهر
    جمعه 8 اردیبهشت 1396 - 08:18
    با گوشی هم متاسفانه ارور میده
    زندگی من مثل فیلم kal Ho Naa Ho هستش فقط تو فیلم دختره فهمید چرا عشقش اینکارو کرد ولی تو واقعیت دختره نخواست بفهمه چرا من نتونستم بهش برسم
  • +1
    خواننده خاموش
    خواننده خاموش
    جمعه 8 اردیبهشت 1396 - 08:19
    امكان دوست به ليستمون اضافه كردن باشه كه بتونيم خصوصي صحبت كنيم،رنگ بنفش اضافه بشه،فونت درشت تر بشه كمي،معلوم بشه هر بست كيا لايك كردن،تاپيكا به همون ترتيبي كه زده ميشه بيان نه اينكه يه تابيك مال دو ساعت پيش بست ميزارن بياد اول،رنگ پست استارتر مشخص باشه
  • خواننده خاموش
    خواننده خاموش
    جمعه 8 اردیبهشت 1396 - 08:19
    من كه با گوشي اومدم مشكل نداشتم
  • +2
    هانی
    هانی
    جمعه 8 اردیبهشت 1396 - 08:20
    این ارور ها حل میشن، یه سرور سنتر خوب و قوی پیاده سازی بشه و یکم باگ ها برطرف شه، سایت خیلی خوبی خواهد بود.
    سایت من دروغ گفتن را ارج می دهیم و رسوا کردن دروغ را مجازات می کنیم. مردم دروغ را می بخشند اما کسی که دروغ را فاش می کند، نمی بخشند.
  • توت فرنگی (نی نی سایتی)
    توت فرنگی (نی نی سایتی)
    جمعه 8 اردیبهشت 1396 - 08:24
    خوانتده الانم میتونی پیغام خصوصی بفرستی
  • هانی
    هانی
    جمعه 8 اردیبهشت 1396 - 08:24
    اگر یه پنل تو سایت قرار بدن که هر کس تمش رو، فونت و ... رو خودش انتخاب کنه، خیلی کد سبکتر میشه. البته برای تم نشه عکسی اپلود کرد، صرفا کاربر بتونه در حالت پیشرفته با RGB Code رنگ مورد نظرش رو انتخاب کنه.
    سایت من دروغ گفتن را ارج می دهیم و رسوا کردن دروغ را مجازات می کنیم. مردم دروغ را می بخشند اما کسی که دروغ را فاش می کند، نمی بخشند.
  • خواننده خاموش
    خواننده خاموش
    جمعه 8 اردیبهشت 1396 - 08:26
    يعني مثل اونجا ميتونم كسي رو به ليست دوستام اضافه كنم
  • اقای ماهشهر
    اقای ماهشهر
    جمعه 8 اردیبهشت 1396 - 08:27
    نیومد ؟
    زندگی من مثل فیلم kal Ho Naa Ho هستش فقط تو فیلم دختره فهمید چرا عشقش اینکارو کرد ولی تو واقعیت دختره نخواست بفهمه چرا من نتونستم بهش برسم
  • +1
    هانی
    هانی
    جمعه 8 اردیبهشت 1396 - 08:27
    ایده ی پیاده سازی شده رو سایت کاغذ رنگی خوبه
    برای موضوعات اصلی می تونیم باکس های خوشگل رنگی ایجاد کنیم و بعد هم با کلیک روی باکس به صورت ابشاری بتونن زیرمجموعه ای که میخوان انتخاب کنن و وارد صفحه ی تاپیک های اون موضوع بشن.
    این بهتر از حالت قبلی نی نی سایت هست که همه رو ستونی پشت هم چینده
  • توت فرنگی (نی نی سایتی)
    توت فرنگی (نی نی سایتی)
    جمعه 8 اردیبهشت 1396 - 08:28
    اصلا نیازی به اد کردن نیست به هر کی میخوای پیام خصوصی بدی بزن رو عکس کاربریش
  • اقای ماهشهر
    اقای ماهشهر
    ساعت 12 شد که
  • اپــــادیپا
    اپــــادیپا
    فک نکنم اقای زاهد حضور پیدا کنن بعدشم حتما خسته هستن و نمیان دیگه
    زن و شوهر باید مثل خیار و گوجه باشن تو سالاد شیرازی در عین حالی که هیچ شباهتی با هم ندارن زندگی خوشمزه ای رو درست کنن...
  • اقای ماهشهر
    اقای ماهشهر
    جمعه 8 اردیبهشت 1396 - 08:29
    عجب
  • +1
    توت فرنگی (نی نی سایتی)
    توت فرنگی (نی نی سایتی)
    هانی جالبه فقط صفحه موضوعات دو روز گذشته هم باشه که تاپیکای به روز شده رو فقط نشون بده
  • اقای ماهشهر
    اقای ماهشهر
    پس من برم بخوابم
  • هانی
    هانی
    جمعه 8 اردیبهشت 1396 - 08:32
    اون بخش رو که کلا جدا میشه گذاشت.
    من صرفا رو کلاس بندی موضوع ها این نظر رو دادم. خیلی سایت شیک و خوشگل میشه.
    تو وردپرس نمونه قالب هاش هست، بسیار زیبا میشه.
  • گیسو
    گیسو
    عجب ترافیکی لامصب خخخخ
  • +1
    •°**°•.سروناز•°**°•.
    •°**°•.سروناز•°**°•.
    مشکلش از نظر من ارور ها هست و اینکه قابلیت حذف تاپیک وجود نداره

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی