Loading...

• +55
    مارال
    مارال
    شنبه 23 اردیبهشت 1396 - 22:13

اموزش همسرداری (6836134 بازدید)

سلام به همه دوستای خوبم
    امیدوارم اینجا بتونیم باهم دیگه مشکلاتی رو که تو زندگیمون بوجود میاد رو بی دردسروبحث وکشمکش حل کنیم
    بگذریم وببخشیم بخاطر کسی که هرثانیه درحال بخشش است
  • شالیزار
    شالیزار
    جمعه 27 بهمن 1396 - 02:02
    بچه ها میخوام چله زیارت عاشورا برا کار و مشکلات مالی شوهرم بردارم .خیلی تحت فشاره دلم براش میسوزه .هر کس مشکل داره تو این زمینه و میخواد بیاین باهم شروع کنیم .دسته جمعی دعاها زودتر بر آورده میشه .انشالله
    این که ختم خیلی خوبیه ولی شمام بیاین نظر بدین
  • آدلیا
    آدلیا
    جمعه 27 بهمن 1396 - 05:56
    شالی جون صحرا جونم ممنونم از پست هاتون, حرفاتون خیلی به دردم خورد, و کاملا صحیح بود, ایشالله هرچی زودتر از شر این حس بد خلاص شم
  • آدلیا
    آدلیا
    جمعه 27 بهمن 1396 - 05:57
    شالی من دوست دارم شرکت کنم اما میترسم سهل انگاری کنم و گردنم بمونه
  • جمعه 27 بهمن 1396 - 06:35
    همتوووون جیگرای منیددددد بگین ببینم کیا ولنتاین خرس کادو گرفتن اووم ایهی شب همون خرسای گنده زنده بشن بخورنتووون به حق علی : )):d
  • جمعه 27 بهمن 1396 - 06:42
    فقط اینکه ادلیا جون تا وقتی کارتای عروسی تون رو نگرفتید اصلا پیش کسی نگو که عروسی مونه که خدایی نکرده چشم نزنن تاکارتون سفت سفت نشده اصلا نگو به کسی حتی فامیل بگو هنوز معلوم نیست
  • آدلیا
    آدلیا
    جمعه 27 بهمن 1396 - 08:35
    رویا پدر شوهرم یه اخلاقی که داره اینه که وقتی کاری رو بخواد بکنه همه رو خبردار میکنه, مثلا دیشب توی مراسم به همه گفت که تابستون مراسمه, از یه طرف حرفت درسته ولی از طرفی عقدمون دوسال به خاطر فوت افراد دور فامیل عقب میوفتاد, در صورتی که اگه از جلوتر اعلام میکردیم دیگه مجبور نبودیم دوسال منتظر بمونیم,Royaii گفته:
    فقط اینکه ادلیا جون تا وقتی کارتای عروسی تون رو نگرفتید اصلا پیش کسی نگو که عروسی مونه که خدایی نکرده چشم نزنن تاکارتون سفت سفت نشده اصلا نگو به کسی حتی فامیل بگو هنوز معلوم نیست
  • کیانا
    کیانا
    جمعه 27 بهمن 1396 - 08:41
    سلام کسی هست عایا؟ دلم براتون تنگ شده مرسی ک به یادم هستید
    بچه ها من از دیشب تا حالا با شوهرم قهرم سر این ک با دوستاش رفت بیرون ساعت سه نصفه شب برگشت خونه منم هیچب نگفتم ن پرسیدم چرا دیر اوندب ن غر زدم ن دعوا کردیم فقط قهرم باهاش اما یه اخلاق بدی ک داره وقتی من قهر میکنم اون بجای این ک بیاد از دلم دربیاره و نازمو بکشه برعکس اونم با من قهر میکنه و هر دفعه مجبور میشم من پیشقدم شم واسه اشتی اما این دفهه درست یا غلط من میخام بچسبم به قهرم محکم و تا اون نیاد جلو ول کن نیستم بخدا خسته شدم از این لجبازیش عاقا رعته دیر اومده طلبکارم هست قهر کرده توقع داره من پیشقدم شم
  • جمعه 27 بهمن 1396 - 17:23
    سلام صبح بخیر
    چندروزه که پستهای خود سازیمو نذاشتم بعضی کارها ی خود سازیمو انجام دادم بعضی هاشم نه کلا هفته قبل حسم منفی بود نسبت به خودم بخاطر یه اشتباه ذهنم خیلی درگیر خودم بود ولی خدارو شکر که الان رفع شده وانشاء الله با ارامش از امروز شروع میکنم
    خدا رو شکر که رابطم با همسرم خیلی خوب شده حدود 80درصد پنهان کاریش کم شده ومعمولا بهم میگه چکار میکنه وراستگو تراز قبل شده البته منم زیاد سوال نمیپرسم مگه خودش چیزی بگه
  • جمعه 27 بهمن 1396 - 17:30
    ادلیا جون ماهم رسم داریم وسایل سنگین خونه خرج مراسمات با داماد باشه وعروس وسایل سفره وچیزای سبک رو بخره انشالله که خوشبخت بشی عزیزم
    حس حسادتم به اون خانم نسبت به قبل کمتر شده ولی هر بار میبینمش یاد ارزوهای دست نیافتنی خودم میفتم که دیگه نمیتونم براش کاری کنم وناراحت میشم سعی میکنم کمتر ببینمش وخوبیهای زندگی خودمو پررنگتر ببینم گاهی موفقم گاهی هم نه
    حالا برعکس اون خانم اصلا قیافه نداره واعتماد بنفس بسیار پاین وکاملا بی سیاست ولی شوهرش که خیلی بهش سره عین پروانه دورش میچرخه برای خودمم هم جای سواله که چی داره که شوهرش همه کار میکنه
    یاد خودم میفتم که اون شکلک که داره گریه میکنه
  • جمعه 27 بهمن 1396 - 17:35
    رویا جون احوام نیلوفرم رو پرسیده بودی بارادیش اذیتش میکنه اون دفه تو گروه دیدمش گفت 4کیلو کم کرده چون هر چی میخوره بالا میاره انشالله که همه مادرا سالم وسلامت باشن وزودتر نی نی هاشونو بدنیا بیارن
    کاش نیلوپر بیاد خبری از خودش بده خیلی خیلی دلم براش تنگ شده نیلوپر بارداریت چطوره؟ انشاءالله که خیلی عالی باشه وزودتر بچتو بدنیا بیاری
  • جمعه 27 بهمن 1396 - 17:51
    رویا من به ولنتاین اعتقاد ندارم مال خارجیاست هیچکدوم به روی خودمون نمیاریم :d
  • جمعه 27 بهمن 1396 - 18:05
    حالا فکر میکنم 18روز زن باشه انشالله اون موقع شوکربرام کادو بگیره خوشحال بشم
    شوهرم تازگیها حرفایی میزنه که قبلا برعکسشو میگفت به نظرتون کدومو باور کنم
    مثلا سالها پیش یه خبر گفتن که تو امریکا یا اروپا بود سیل امده بود مرده بین خانمش وپسر 12سالش که فقط میتونسته یکیشونو نجات بده خانمش روانتخاب کرده نجات داده بود بعدا گفته بود همسرم اولویت داشته چون بازم میتونه برام بچه بیاره
    منم نظرم همین بود وگفتم کار درستی کرده و...ولی همسرم گفت نه اگه من بودم بچمو انتخاب میکردم چون خانمم عمرشو کرده ولی بچم خیلی فرصت داره و...
    همسرم واقعیت دلش رو میگفت نه سر لج افتاده بود ونه چیزی ولی من اخر حرفام گفتم که من بودم تو رو انتخاب میکردم بگذریم الان برعکس شدیم من الویتم بچهامن بعد شوهرم میگه الویتش منم به نظرتون کدوم حرفشو باور کنم :-?
  • جمعه 27 بهمن 1396 - 18:11
    رویا جون راستی نهال خونه جدید خریدن وبزرگتر از قبلیه هفته قبل اسباب کشی کردن انشالله مه تو خونه جدید همسرش دلش نرم بشه واجازه بده نهال با خانوادش رفت وامد کنه
    دیگه از کی خبر بهت بدم
    شهیره هم که خبر داری با همون اقا ازدواج کرد ومتاسفانه حامله بود وبچش سقط شد انشالله که خدا یهش یه بچه خوشگل بده
  • +1
    شالیزار
    شالیزار
    جمعه 27 بهمن 1396 - 18:33
    سلام صبح بخیر همگی خوبین .کلی نوشتم پرید ایششششش
  • شالیزار
    شالیزار
    جمعه 27 بهمن 1396 - 18:35
    آدلیا جون زیارت عاشورا بدون صد لعن هستا .وقت گیر نیست اگه میتونی بیا .چون من میخواستم وقت گیر نباشه تابا تمرکزو توجه باشه .احتمالا امروز شروع کنیم .ماعده جون ت ام اگه میتونی بیا
  • شالیزار
    شالیزار
    جمعه 27 بهمن 1396 - 18:37
    کیانا میتونم بگم هیچکدوم از این کارهای اشتباه رو نکردی ولی بدترین کاری که ی زن میتونی اقتدار مردش رو بشکنه انجام دادی .قهر کردن بدترین کار ی زن هست .
  • جمعه 27 بهمن 1396 - 18:57
    سلام به روی ماهت شالی جون
    راستش برنامهایی که روزانه باید انجام بدم زیادن وخونه تکونی هم از هفته دیگه شروع میکنم انشالله بعد عید بتونم یه چله بگیرم
  • نهال
    نهال
    جمعه 27 بهمن 1396 - 23:07
    سلام عزیزای من
    خوبید
    رویایی جون چطوری
    دلم برات تنگ شده بود
    ادلیا تو چطوری
    خوشحال شدم زمان عروسیت مشخص شد ...کیانا جان خوبی
    به نظرم راهش این نبود قهر کنی
    باید وقتی اومد با زبون حرفای دلت رو‌میزدی
    درسته از دستش عصبانی بود
    اما الان با قهر کردن مگه مشکل حل شد ؟
    بیشتر لجبازی بینتون پیش اومد
  • +1
    شالیزار
    شالیزار
    جمعه 27 بهمن 1396 - 23:10
    ماعده جون حرفای الان شوهرت مال جذبیه که داشتی چقدر خوب .یادته شوهرت چقد مقاومت میکرد و هر کاری میکردی جبهه گیری میکرد پس حرفای الانش رو بنظرم باور کن .بعدم ی چیزی من خودم حتی اگه شوهرم ی چیزی بگه در تشویق و تمجیدم و بدونم هم الکی میگه انقدر ذوق میکنم و بعدا حرفشو تکرار میکنم تا خودشم باورش کنه .خیلی جواب میده باور کن .خخخخ
    مائده گفته:
    حالا فکر میکنم 18روز زن باشه انشالله اون موقع شوکربرام کادو بگیره خوشحال بشم
    شوهرم تازگیها حرفایی میزنه که قبلا برعکسشو میگفت به نظرتون کدومو باور کنم
    مثلا سالها پیش یه خبر گفتن که تو امریکا یا اروپا بود سیل امده بود مرده بین خانمش وپسر 12سالش که فقط میتونسته یکیشونو نجات بده خانمش روانتخاب کرده نجات داده بود بعدا گفته بود همسرم اولویت داشته چون بازم میتونه برام بچه بیاره
    منم نظرم همین بود وگفتم کار درستی کرده و...ولی همسرم گفت نه اگه من بودم بچمو انتخاب میکردم چون خانمم عمرشو کرده ولی بچم خیلی فرصت داره و...
    همسرم واقعیت دلش رو میگفت نه سر لج افتاده بود ونه چیزی ولی من اخر حرفام گفتم که من بودم تو رو انتخاب میکردم بگذریم الان برعکس شدیم من الویتم بچهامن بعد شوهرم میگه الویتش منم به نظرتون کدوم حرفشو باور کنم think.gif
  • نهال
    نهال
    جمعه 27 بهمن 1396 - 23:11
    چطوری شالی جون

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی