Loading...

• مامان ارشیا
    مامان ارشیا
    دوشنبه 22 مرداد 1397 - 01:18

متخصص ارتوپد (285 بازدید)

من خاله ام یه مدت کمردرد شدید داره خیلی حالش بده وقتی کمر دردش میگیره اصلا نمی تونه هیچ کاری کنه از کار زندگی افتاده گفتن باید بره ارتوپد میشه خواهشا یه دکتر ارتوپد خوب در تهران معرفی کنید خواهشا
  • ایدا72
    ایدا72
    دوشنبه 22 مرداد 1397 - 01:21
    ببین چرا نمیری پیش فلاح خیلی دکتر خوبیه
  • مامان مهشید
    مامان مهشید
    دوشنبه 22 مرداد 1397 - 01:22
    مامان ارشیا گفته:
    من خاله ام یه مدت کمردرد شدید داره خیلی حالش بده وقتی کمر دردش میگیره اصلا نمی تونه هیچ کاری کنه از کار زندگی افتاده گفتن باید بره ارتوپد میشه خواهشا یه دکتر ارتوپد خوب در تهران معرفی کنید خواهشا
    عزیزم نگران نباش مامان منم 6 ما پیش کمر دردسش از خاله اتم بیشتر بود خدا پدر مادر دویتم و بیامزه یک دکتری معرفی کرد گفت کارش خوبه ببرش پیش اون اسمش دکتر فلاح بود دستش شفاس واقعا به خالت بگو بره پیشش
  • bahar599
    bahar599
    دوشنبه 22 مرداد 1397 - 01:25
    مامان مهشید گفته:
    مامان ارشیا گفته:
    عزیزم نگران نباش مامان منم 6 ما پیش کمر دردسش از خاله اتم بیشتر بود خدا پدر مادر دویتم و بیامزه یک دکتری معرفی کرد گفت کارش خوبه ببرش پیش اون اسمش دکتر فلاح بود دستش شفاس واقعا به خالت بگو بره پیشش
    مادربزرگ منم رفته همین پیش دکتر فلاح آدرسش میذارم براتون
    آدرس:
    ایران - تهران - چمران شمال به جنوب - نرسیده به باقرخان - نبش کوچه انوشه - پلاک42 - واحد12
  • sara
    sara
    چهارشنبه 24 مرداد 1397 - 01:27
    عزیزم من تعریف دکتر عنایت الهی رو خیلی شنیدم دکتر خیلی خوبیه خدا خیرش بده بابای من چند وقت تحت نظرش الان آرتروزش خیلی خوب شده
  • papi70
    papi70
    چهارشنبه 24 مرداد 1397 - 01:30
    مامان ارشیا گفته:
    من زانو درد شدید داشتم چند ساله تحت نظر دکتر عنایت الهی هستم خیلی ازش راضیم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی