Loading... • eliigasht
  eliigasht
  سه شنبه 18 دی 1397 - 03:04

  تحصیل در استرالیا چقدر هزینه دارد؟ (147 بازدید)


  تحصیل در استرالیا چقدر هزینه دارد
  ؟
  استرالیا یکی از محبوب ترین مقصدهای تحصیلی جهان است که از مارچ سال 2017 پذیرای بیش از 480,000 دانشجوی بین المللی بوده است که 15% بیشتر از آمار سال گذشته می باشد. با این وجود، متاسفانه یکی از پرهزینه ترین کشورهای جهان نیز می باشد که مطابق با نیازمندی های ویزای تحصیلی استرالیا، دانشجویان فقط برای هزینه های زندگی خود، سالیانه نیازمند 19,830 دلار استرالیا هستند. در ضمن، شهریه دانشگاه های استرالیا با توجه به اینکه در کجا، در چه رشته و چه مقطعی تحصیل می کنید، به طور قابل توجهی متغیر خواهد بود.
  برای بررسی دقیق تر این هزینه ها و راهنمایی گرفتن در مورد کمک هزینه های تحصیلی استرالیا قسمت زیر را مطالعه نمایید.

  دانشگاه های استرالیا


  تحصیل در مدارس استرالیا


  مقایسه تحصیل در استرالیا و کانادا


  دلایل تحصیل در استرالیا

  شهریه و هزینه ی دوره های تحصیلی برای دانشجویان بین المللیبر طبق سایت StudyMove.com، میانگین شهریه ی دانشجویان بین المللی مقطع کارشناسی در استرالیا در سال 2017، 29,235 دلار در هر سال می باشد. سایت Study in Australia، وب سایت رسمی دولت برای دانشجویان بین المللی است که هزینه های سالیانه ی شهریه ی دانشجویان بین المللی مقطع ارشد و دکترا در کانادا را به صورت زیر بیان کرده است:
  مقطع ارشد: 20,000 تا 37,000 دلار استرالیا
  مقطع دکترا: 14,000 تا 29,000 دلار استرالیا
  این ارقام دوره های پرهزینه همانند دوره های پزشکی و دامپزشکی در استرالیا که ممکن است به طور قابل توجهی بیشتر از این مقادیر باشد، در بر نمی گیرد.
  شهریه دانشگاه های استرالیا عموما به ازای هر واحد، نه به ازای هر سال، محاسبه می شود. هر واحد متعلق به یک گروه هزینه است و از آنجایی که اکثر دانشجویان ترکیبی از واحدهای گروه های متفاوت را انتخاب می کنند، هزینه ها برای هر یک از افراد متفاوت خواهد بود.
  برخی از دانشگاه های استرالیا برآوردی رسمی از هزینه ها ارائه می دهند مانند دانشگاه ملی استرالیا (
  ANU
  ) که عالی رتبه ترین موسسه ی کشور (رتبه ی 20 ام رنگینک دانشگاه های جهان
  QS
  ) است. هزینه ی سالیانه ی یک دوره ی بین المللی مقطع کارشناسی در
  ANU
  بین 32,640 دلار برای برخی از دوره های لیسانس علوم انسانی تا 43,632 دلار برای دوره های لیسانس علوم پایه یا علوم پزشکی متغیر است.
  شهریه ی سالیانه ی دوره های کارشناسی ارشد در استرالیا برای تعدادی از دوره های ارشد از 32,640 دلار شروع شده و ممکن است تا سقف 43,632 دلار نیز افزایش یابد.
  شهریه ی دوره های دکترا در استرالیا نیز تقریبا مشابه است و حداکثر به 39,024 دلار در سال می رسد. با این حال، دوره های پزشکی و جراحی در استرالیا، 72,480 دلار هزینه می برد.
  هزینه ی دیگری که باید در نظر گرفته شود، هزینه ی امکانات و سرویس های دانشجویی است که برای سرویس ها و امکانات با ماهیت غیرتحصیلی اخذ می شود و در سال 2017 حداکثر 294 دلار می باشد. البته همه ی دانشگاه های استرالیا این هزینه را دریافت نمی کنند اما باید از قبل در مورد آن مطمئن شوید تا متحمل یک هزینه ی غیرمنتظره نشوید.
  هزینه ی شهریه و دوره ها برای دانشجویان داخلی
  همانند بسیاری از جاهای دیگر دنیا، تحصیل در استرالیا برای دانشجویان داخلی ارزانتر است مخصوصا برای آنهایی که با موفقیت برای کمک هزینه های
  CSP
  اپلای می کنند یعنی دولت مقدار زیادی از هزینه های تحصیل آنها را پرداخت می کند. یارانه های دولت در همه ی دانشگاه های دولتی استرالیا و در برخی از دانشگاه های خصوصی در دسترس هستند.
  مقدار پرداختی دانشجو با توجه به اینکه در کجا و در چه رشته ای تحصیل می کند متغیر است اما توسط دولت محدود می شود. دولت یک بازه ی حداقل و حداکثری برای هر یک از نرخ های هزینه تعیین می کند که برای سال 2017، 0 تا 6,349 دلار برای گروه 1؛
  0 تا 9,050 دلار برای گروه 2 و
  0 تا 10,596 دلار برای گروه 3 است.
  با شناسایی اینکه چه دروس و واحدهایی در هر یک از گروه ها پوشش داده می شوند و اینکه برای هر درس نیاز به چند واحد دارید، باید کل هزینه ی شهریه ی خود را تامین نمایید. سپس این عدد
  EFTSL
  را در هزینه ی هر گروه ضرب کنید تا کل هزینه ی هر درس را بدست آورید یا اینکه می توانید از یک ماشین حساب آنلاین استفاده نمایید. اکثر موسسات یک چنین محاسبه گری را در وب سایت خود ارائه می دهند.

  هزینه تحصیل در استرالیا ۲۰۱۸

  شهریه ی دوره های کارشناسی برای دانشجویان داخلی به این شیوه محاسبه می شود. برخی از موسسات برآورده هایی سالیانه برای دانشجویان ارشد ارائه می دهند. برای مثال دانشگاه ملبورن هزیه های سال 2018 را لیست کرده است. این هزینه ها برای رشته ی ارشد روانشاسی از 18,080 دلار شروع شده و برای رشته ی دکترای دامپزشکی تا 54,880 دلار افزایش می یابد. برخی از دوره های ارشد دارای کمک هزینه هستند که می توانید در مورد آن از خود موسسه مطلع شوید.
  برخلاف دانشجویان بین المللی، دانشجویان داخلی واجد شرایط برنامه ی کمک هزینه های آموزش عالی (
  HELP
  ) هستند. 5 نوع وام دولتی برای شهروندان و دارندگان ویزای دائم بشردوستانه فراهم شده است.
  HECS-HELP
  طرحی است که به دانشجویان دارای یارانه کمک می کند تا باقی هزینه های خود را پرداخت نمایند؛ طرح
  FEE-HELP
  هزینه ی شهریه ی دانشجویان را پوشش می دهد؛ طرح
  SA-HELP
  هزینه ی امکانات و سرویس های دانشجویی را پوشش می دهد؛
  OS-HELP
  برخی از مخارج تحصیل در خارج از کشور را پوشش می دهد و وام های دانشجویی
  VET
  هزینه های آموزش و پرورش حرفه ای را پرداخت می کند.

  هزینه تحصیل در استرالیا ۲۰۱۸


  بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی استرالیا

  جوایز استرالیا، بورسیه ها و کمک هزینه های بین المللی هستند که از طرف دولت استرالیا پایه گذاری شده اند و برای شهروندان و ملت استرالیا از سایر کشورهای واجد شرایط ساکن هستند، در دسترس می باشد. این لیست آمریکا، جزایر کارائیب، میانه ی شرق و منطقه اقیانوس آرام و آسیا را پوشش می دهد.
  بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی تلاش و کوشش استرالیا بیشتر برای تحصیلات مطقع ارشد و دکترا و دوره های تحقیقاتی هستند. از 4 فاند موجود برای متقاضیان بین المللی، یک مورد کمک هزینه ی تحقیقاتی کوتاه مدت برای دانشجویان لیسانس و ارشد (حداکثر مبلغ 24,500 دلار برای تحصیلات تا سقف 6 ماه)، یک مورد برای آموزش های تخصصی (حداکثر مبلغ 18,500 دلار برای تحصیلات تا سقف 4 ماه) و یک مورد برای آموزش و پروش حرفه ای برای دوره های دیپلما و یا مدارک فنی حرفه ای که تا سقف 6,500 دلار در هر ترم را برای سقف دو سال و نیم پرداخت می کند.
  دانشجویان ارشد بین المللی که به دنبال بدست آوردن فاند کامل برای دوره ی ارشد و دکترای خود هستند باید برای بورسیه ی تلاش و کوشش تحصیلات تکمیلی، که مبلغ 15,000 دلار برای هر ترم را در طول دو سال نیم تحصیل ارشد و 4 سال دوره ی دکترا پرداخت می کند، اپلای کنند. (حداکثر مبلغ جایزه برای دوره ی ارشد 14,500 دلار و برای دکترا 272,500 دلار می باشد). بهتر است برای بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی استرالیا از قبل اقدام نمایید. مهلت درخواست های بورسیه برای سال 2018 به اتمام رسیده است و درخواست های سال 2019 در اواخر آپریل 2018 آغاز می شوند.
  اگر دانشجوی فارغ التحصیل کشور انگلستان هستید، می توانید برای بورسیه ی فارغ التحصیلان نورث کوت از انجمن انگلیس- استرالیا اپلای نمایید. این فاندها هزینه ی سفر به و برگشت از آنجا، شهریه و همچنین مقرری پایه به مدت سه سال در حین تحصیل را پوشش می دهد.
  برای همه ی دوره های کارشناسی و ارشد، دانشگاه های مدنظر خود در استرالیا را بررسی کنید زیرا بورسیه های زیادی برای دانشجویان داخلی و بین المللی هر دو مقطع فراهم شده است.

  هزینه های زندگی در استرلیا

  همانطور که اشاره شد، اداره مهاجرت و حفاظت از مرزهای استرالیا (
  DIBP
  ) بیان می کند که شما باید ثابت کنید که حداقل 19,830 دلار در هر سال را برای هزینه های تحصیل و زندگی در استرالیا در اختیار دارید. اگر با خود همراه دارید باید 6,940 دلار به این رقم بیفزایید و اگر دارای فرزند هستید باید نشان دهید که 2,970 دلار هر یک از فرزندان خود کنار گذاشته اید.
  علاوه بر اثبات داشتن توانایی مالی برآورده کردن این شرایط باید نشان دهید که برای خود و هر یک از اعضای خانواده ی همراه با شما دارای یک بلیط برگشت هواپیما هستید و برای هر یک از فرزندان 5 تا 18 ساله ی خود 8000 دلار برای پوشش هزینه ی مدارس آنها در اختیار دارید.
  اگرچه موارد بالا مبلغ مورد نیاز توسط استانداردهای مهاجرت استرالیا را نشان می دهد اما ممکن است لازم نباشد در همان ابتدای ورود آنقدر پرداخت نمایید. راهنمای رسمی سایت تحصیل در استرالیا توصیه می کند، با توجه به نوع محل اقامت، اینکه در خوابگاه اشتراکی داخل پردیس (ارزانترین) اقامت دارید یا در اقامتگاه های اجاره ای خصوصی (گرانترین) به صورت هفتگی بین 85 تا 440 دلار بودجه بندی کنید.
  سایر مخارج هفتگی شامل: هزینه ی خورد و خواراک بین 80 تا 280 دلار؛ هزینه ی برق و گاز بین 35 تا 140 دلار؛ تلفن و اینترنت از 20 تا 55 دلار؛ هزینه ی رفت و آمد با وسایل نقلیه عمومی بین 15 تا 55 دلار و تفریحات بین 80 تا 150 دلار. به طور خلاصه کل اینها مجموعا حدود 311 دلار در هفته نیاز دارد. اکثر دانشگاه های استرالیا جزئیات کامل هزینه های زندگی در استرالیا از جمله اقامتگاه های دانشجویی و برخی اوقات هزینه های محلی آنجا را در وب سایت رسمی خود ارائه می کنند. برای مثال موسسه فناوری رویال ملبورن یک صفحه ی خرید هوشمند با لینک ها و نکاتی برای خریدهای تخفیف خورده دارد.
  به یاد داشته باشید که هزینه های لیست شده توسط دانشگاه معمولا برای یک سال تحصیلی (تقریبا 40 هفته است) نه یک سال تقویمی، بنابراین در صورتی که بخواهید بیشتر بمانید نیازمند بودجه ی بیشتری خواهید بود.
  هزینه های ویزای دانشجویی استرالیا
  کشور استرالیا انواع مختلفی از ویزاهای دانشجویی را در اختیار افراد قرار می دهد که این ویزاها بین 0 تا 560 دلار هزینه دارند. اداره مهاجرت و حفاظت از مرزهای استرالیا (
  DIBP
  ) تمام اطلاعاتی که در مورد قیمت و انواع ویزا نیاز دارید، ارائه می نماید.
  یکی از شرایط ویزا این است که بیمه دانشجویی استرالیا را برای خود و اعضای خانواده تان که همراه شما هستند، تعیین کنید و این بیمه باید در مدت اقامتتان اعتبار داشته باشد. لازم نیست که از تامین کنندگانی که دانشگاه توصیه می کند، استفاده کنید اما هر کدام را انتخاب کنید مطمئن شوید که مورد تایید دولت است.
  سازمان
  OSHC Australia
  یک ابزار جستجو دارد که می توان از آن برای مقایسه ی مزنه ی قیمت بیمه پزشکی تامین کنندگان معتبر استفاده کرد. به این نتیجه رسیدیم که ارزانترین گزینه برای یک دانشجوی عادی مقطع کارشناسی که همراهی ندارد (در طول سه سال که از مارچ شروع شده و در دسامبر خاتمه می یابد)، 2,164.17 دلار خواهد بود.
  همچنین مدارک
  OSHC
  نشان می دهد که هنگامی اپلای برای ویزا،
  DIBP
  نیازمند مدارکی دارد که نشان دهد قبل از خروج کشور دارای بودجه کافی برای پوشش دادن هزینه ی زندگی در استرالیا برای یک یا دو سال اول تحصیل می باشد.
  سایت من
 • eliigasht
  eliigasht
  شنبه 20 بهمن 1397 - 20:45
  درباره ی دانشگاه جیمز کوک (JCU) استرالیا

  دانشگاه جیمز کوک
  (James Cook University) یکی از دانشگاه استرالیا واقع در شهر تانزویل کوئیزلند است که در سال 1970 تاسیس شد. این مرکز علمی دومین دانشگاه قدیمی ایالت کوئینزلند و اولین دانشگاه کوئینزلند شمالی می باشد. از موسسات پیشرو جهان متمرکز در نواحی گرمسیری است که با اکوسیستمی از جنگل های بارانی استوایی، زمین های هموار خشک
  احاطه شده است.
  این مرکز علمی علاوه بر سه پردیس اصلی در کوئینزلند شمالی، یک پردیس نیز در سنگاپور در اختیار دارد. پردیس داگلاس یا تانزویل پردیس اصلی جیمز کوک است که در حومه ی شهرک داگلاس در شمال کویینزلند قرار دارد. دانشگاه جیمز کوک دارای بیش از 20 موسسه تحقیقاتی معتبر بوده و هفتمین عضو دانشگاه های تحقیقاتی استرالیا می باشد. علاوه بر مراکز تحقیقاتی، دارای 5 ایستگاه تحقیقاتی به نام ایستگاه های جزایر اورفیوس، ایستگاه تحقیقاتی فچر ویو، کراما، جنگل های پالوما و ایستگاه تحقیقاتی کانوپی کرن است.

  تحصیل در استرالیا

  اگر قصد اخذ پذیرش از این دانشگاه یا قصد اخذ و پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا را دارید می توانید با مشاورین موسسه رابین(لاوند) تماس بگیرید تا در این خصوص شما را یاری کنند. همچنین در خصوص اقدام برای بورسیه تحصیلی کشور استرالیا مشاورین ویزا موندیال در کنار شما خواهند بود.

  دانشگاه های برتر در استرالیا ۲۰۱۸


  دانشگاه کرتین


  دانشگاه مرداک


  دانشگاه ولنگونگ استرالیا


  دانشگاه GUELPH


  دانشگاه نيوکاسل استرالیا

  سایت رابین در اطلاعات مربوط به تحصیل در استرالیا، نحوه اخذ پذیرش تحصیلی استرالیا، اخذ ویزای تحصیلی استرالیا، بورسیه تحصیلی استرالیا و تحصیل در دانشگاه های استرالیا جامع ترین اطلاعات را در اختیار متقاضیان قرار میدهد. تمامی پروسه ویزای تحصیلی کشور استرالیا توسط مشاور رسمی مهاجرت به استرالیا و عضو انجمن
  MARA
  انجام میپذیرد.
  رنکینگ دانشگاه جیمز کوک استرالیا (
  JCU
  )
  میان 300 دانشگاه برتر جهان و در 2
  ٪
  بهترین دانشگاه های جهان
  رتبه ی 300-201 ام جهانی در رتبه بندی شانگهای دانشگاه های جهان
  ARWU
  رتبه ی 354 ام دانشگاه های جهان
  رتبه ی 14 ام استرالیا
  رتبه ی 22 ام جهان برای محیط زیست و اکولوژی و رتبه ی دوم میان دانشگاه های استرالیا
  رتبه ی 300-251 در رده بندی آموزش عالی تایمز (
  THE
  ) معادل با رتبه ی 11 ام استرالیا
  رتبه ی 61 ام جهانی در علوم گیاهی و حیوانی و رتبه ی 5 ام میان دانشگاه های استرالیا
  رتبه ی 137 ام از نظر ارجاع به مقالات
  دانشکده های دانشگاه جیمز کوک استرالیا (
  JCU
  )
  دانشکده هنر، آموزش و پرورش و علوم اجتماعی
  دانشکده حقوق، تجارت و هنرهای تجسمی
  دانشکده پزشکی، بهداشت و علوم مولکولی
  دانشکده علوم و مهندسی
  شرایط پذیرش دانشگاه جیمز کوک استرالیا (
  JCU
  )
  نیازمندی های تحصیلی دانشگاه جیمز کوک استرالیا
  نیازمندی های زبان دانشگاه جیمز کوک استرالیا
  شرایط تحصیلی مورد نیاز برای اخذ پذیرش از دانشگاه جیمز کوک استرالیا (
  JCU
  )
  مقطع کارشناسی:

  اتمام موفقیت آمیز یک سال تحصیل در یک موسسه ی آموزش عالی و یا یک برنامه ی معتبر پیش دانشگاهی از استرالیا که در
  AEI
  و یا
  UK Naric
  تایید شده باشد. به سال اول مدرک لیسانس هیچ اعتباری تعلق نمی گیرد.

  برخی از رشته ها نیازمندی پیش نیازهای درسی خاصی هستند.
  * برخی از دوره ها شرایط دیگری همانند مصاحبه و یا پرسشنامه دارند.
  مقطع کارشناسی ارشد آموزش محور:

  یک مدرک معادل با مدرک لیسانس استرالیا
  * برخی از دوره ها نیازمندی های دیگری دارند.
  مقطع دکترا و مدارک تحقیقاتی:

  یک مدرک لیسانس با حداقل نمرات ممتاز درجه دوم بخش
  A
  در برنامه که شامل یک نیمسال کار روی پروژه ی تحقیقاتی نظارت شده باشد.

  هزینه تحصیل در استرالیا ۲۰۱۸


  یک مدرک ارشد آموزش محور که شامل یک نیمسال تحقیقاتی نظارت شده باشد.

  یک مدرک ارشد تحقیقاتی که حداقل دو سوم آن شامل یک بخش تحقیقاتی نظارت شده باشد و یک تز یا معادل آن در انتهای مدرک ارائه شود.
  * متقاضیان دکترای حرفه ای همچنین باید تجارب حرفه ای آن مدرک را ارائه نمایند.
  سایت من
 • eliigasht
  eliigasht
  پنجشنبه 15 فروردین 1398 - 03:50

  تحصيلات‌ دانشگاهی
  ‌شرط‌ ورود به‌ دانشگاه‌ها بر اساس‌ نمرات‌ گواهی ورود به‌ آموزش‌ عالی (
  TES
  ) محاسبه‌ می‌شود كه‌ روش‌ محاسبه‌ در هر ايالت‌ متفاوت‌ است. برای ورود به‌ دانشگاه‌های ديگر ايالت‌ها نيز می‌توان‌ از
  TES
  استفاده‌ کرد.
  studyaustralia.jpg
  تحصیل در استرالیا بدون آیلتس
  دانشگاه‌های استراليا مستقل‌ هستند و خودشان‌ مدرک را صادر می‌كنند. در ۱۹۸۸ تعدادی از دانشگاه‌ها و كالج‌ها در هم‌ ادغام‌ شدند و تشكل‌ فعلی مبنی بر سيستم‌ واحد ملی دانشگاه‌ها
  Unified National System
  را كه‌ بالغ‌ بر ۳۹ دانشگاه‌ بود شكل‌ دادند. ۴۹ كالج‌ نيز در تمام‌ استراليا پراكنده‌ هستند كه‌ می‌توانند با توجه‌ به‌ قوانين‌ ايالتی، مداركی تا سطح‌ كارشناسی ارشد بدهند.

  تحصیل در استرالیا

  در ۱۹۹۰ شورای وزيران‌ آموزش‌ ايالات‌ و قلمروهای مختلف‌ استراليا نظام‌ واحد ارزيابی آموزشی در استراليا را با عنوان‌1(
  RATE
  ) معرفی كرد. در سال‌ ۱۹۹۵ ميلادی نظام‌ جايگزين‌ ديگری تحت‌ عنوان‌ 2(
  AQF
  ) معرفی شد كه‌ قرار است‌ تا پايان‌ ۱۹۹۹ ميلادی جايگزين‌
  RATE
  شود.

  دانشگاه های برتر در استرالیا ۲۰۱۸

  مبنای معرفی اين‌ نظام‌های ارزيابی، فراهم‌ كردن‌ چارچوبی ملی و فراگير برای ارزشيابی مدارک تحصيلی در استراليا بعد از دوران‌ تحصيل‌ اجباری (پانزده‌ سالگی يا سال‌ دهم) است. با توجه‌ به‌ نظام‌ ارزشيابی
  AQF
  ، مدرک پايان‌ دوران‌ دبيرستان، گواهينامه‌ آموزش‌ ارشد دبيرستان‌ (
  Senior Secondary Certificate of Education
  ) ناميده‌ می‌شود.
  مقاله‌های مرتبط:
  بهترین دانشگاه های استرالیا کدامند؟
  هشت دانشگاه برتر استرالیا، پایگاه برندگان جایزه نوبل
  سیدنی یا ملبورن ؛ کدام یک را برای ادامه تحصیل در استرالیا انتخاب می‌کنید؟
  ۱.
  Associated Diploma
  : با دوسال‌ تحصيل‌ همراه‌ با كارآموزی داده‌ می‌شود كه‌ تحت‌ پوشش‌ دوره‌های حرفه‌ای (
  TAFE
  ) است.
  ۲.
  Diploma
  : با سه سال تحصیل بعداز دیپلم دبیرستان همراه با کارآموزی داده می شود. اين‌ دوره‌ نيز تحت‌ پوشش‌ دوره‌های حرفه‌ای (
  TAFE
  ) است.
  ۳.
  Bachelor
  : با حداقل سه یا چهار سال تحصیل بعداز دیپلم دبیرستان داده می‌شود.
  ۴. (
  Post Graduate Certificate (PGC
  : دوره آن‌ يک نيم‌ سال‌ بعد از كارشناسی است.
  ۵. (
  Post Graduate Diploma (PGD
  ): دوره آن‌ دو نيم‌ سال‌ بعد از كارشناسی است.
  ۶.
  Bachelor Honours Degree
  : دوره آن‌ حداقل‌ چهار سال‌ تا پنج سال‌ تحصيل‌ بعد از ديپلم‌ دبيرستان‌ است‌ و دانش‌‌آموختگان‌ اين‌ دوره‌ بدون‌ گذراندن‌ دوره‌
  Master
  می‌توانند دوره‌
  Ph.D
  را شروع‌ كنند.
  ۷.
  Master
  : برای ورود به‌ اين‌ دوره‌ امتحانی صورت‌ نمی‌گيرد، بلكه‌ با توجه‌ به‌ نمرات‌ دوره‌
  Bachelor
  و معرف‌ها، پذيرش‌ صادر می‌شود.
  طول‌ اين‌ دوره‌ بستگی به‌ طول‌ مدت‌ دوره‌
  Bachelor
  دارد. به این صورت‌ كه‌ يک سال‌ تحصيل‌ تمام‌ وقت‌ بعد از دوره‌ چهار ساله‌
  Bachelor
  و دو سال‌ تحصيل‌ تمام‌ وقت‌ بعد از دوره‌ سه‌ ساله‌
  Bachelor
  لازم‌ است. البته‌ در بعضی از رشته‌ها (شيلات) دوره‌
  Master
  تا سه‌ سال‌ هم‌ به‌ طول‌ می‌انجامد.
  ۸.
  Ph.D
  : این دوره‌ معمولا پژوهشی است‌ و بايد طی اين‌ پژوهش‌ موضوع‌ جديدی در رشته‌ مربوطه‌ ارايه‌ شود. البته‌ در بعضی از دانشگاه‌ها گذراندن‌ يک دوره‌
  Qualifying
  به‌‌صورت‌ درسی برای شروع‌ دوره‌ دكتری الزامی است‌ و سپس‌ دوره‌ پژوهش‌ آغاز می‌شود كه‌ حداقل‌ سه‌ سال‌ طول‌ می‌كشد.
  ‌‌نحوه‌ ارزشيابی مدارک تحصيلی
  مدارک
  Diploma
  بعد از ديپلم‌ دبيرستان‌ «كاردانی» ارزشيابی می‌شود.
  مدارک
  Bachelor
  بعد از ديپلم‌ دبيرستان، «كارشناسی» ارزشيابی می‌شود.
  مدارک (
  Post Graduate Certificate (PGC)/ Post Graduate Diploma (PGD
  فقط صحت‌ صدور صادر می‌شود.
  مدارک
  Master
  با شرط‌ داشتن‌ كارشناسی، «كارشناسی ارشد» ارزشيابی می‌شود.
  مدارک
  Ph.D
  با شرط‌ داشتن‌ كارشناسی ارشد، «دكتری» ارزشيابی می‌شود

  هزینه تحصیل در استرالیا ۲۰۱۸

  درآمد در استرالیا
  زبان مراکز آموزشی و دانشگاهی
  تمام برنامه‌های دانشگاه‌های استرالیا به زبان انگلیسی تدریس می‌شود و برخورداری از مدرک زبان شرط لازم برای ثبت‌نام است. آموزش و پشتیبانی زبان معمولا برای دانشجویانی که زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم صحبت می‌کنند، در دسترس است.
  سایت من
 • eliigasht
  eliigasht
  جمعه 6 اردیبهشت 1398 - 06:06
  دانشگاه های گروه هشت استرالیا
  هشت دانشگاه برتر استرالیا
  ائتلافی به نام "دانشگاه های گروه هشت " را تشکیل داده اند. این ائتلاف اولین بار در سال 1994 تشکیل شد و دفتر اصلی آن در شهر کنبرا، پایتخت ملی استرالیا قرار دارد. دانشگاه های گروه هشت از لحاظ رتبه بندی علمی دانشگاه ها، تحصیلی و آموزشی در سطوح ملی و بین المللی در رده های بالایی قرار می گیرند. تحصیل در این دانشگاه ها به دانشجو تجربه آموزش در دانشگاه های رده بالای جهانی را خواهد داد. این 8 دانشگاه، قدیمی ترین دانشگاه های استرالیا نیز هستند. آنها همچنین
  :
  70%
  بودجه تحقیقاتی استرالیا را دریافت می کنند،
  80%
  محققان را استخدام می کنند،
  60%
  از مقالات علمی را تولید می کنند،
  80%
  از انتشارات با ارزش دانشگاهی را منتشر می کنند
  .

  درآمد در استرالیا


  آنچه مسلم است شرایط ورود به این 8 دانشگاه نیز سخت بوده و دانشجویان ممتاز و سختکوش شانس راهیابی را از آن خود می کنند. اتمام موفقیت آمیز تحصیلات در دانشگاه معتبر، سوابق کاری ارزشمند و مفید، ارائه مقاله و یا کتاب علمی، از شرایطی هستند که هنگام ورود مورد ارزیابی قرار داده می شوند
  .
  2.jpg
  دانشگاه های عضو این ائتلاف عبارتند از
  :
  دانشگاه ملی استرالیا
  دانشگاه سیدنی
  دانشگاه ملبورن
  دانشگاه موناش
  دانشگاه نیوسوث ویلز
  دانشگاه کویینزلند
  دانشگاه وسترن استرالیا
  دانشگاه آدلاید
  افرادی که تمایل به اخذ پذیرش از دانشگاههای برجسته و مطرح استرالیا را دارند میتوانند با بررسی شرایط و همچنین اخذ موارد پیشنهادی} نمره زبان بالا (مدرک آیلتس) و تعدد مقالات بین المللی و معدل بالا }شانس خود را امتحان نمایند. در این میان مشورت با مشاورین مجرب و خبره در این امر بسیار راه گشا بوده و شما را دراین راه یاری مینمایند . جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه­ ی قوانین مهاجرت به استرالیا، شرایط تحصیل در استرالیا و اخذ پذیرش از دانشگاه­های استرالیا می­توانید به سایر مقالات موجود در وبسایت مؤسسه رجوع کرده و نیز با وکلای مهاجرت و کارشناسان مجرب مؤسسه حقوقی
  رابین
  در دفتر
  تهران و مشهد با ما تماس بگیریند.تحصیل در استرالیا رابین
  تجصیل در استرالیا با رابین
  تحصیل در استرالیا
  سایت من