Loading...

• azadeh
    azadeh
    دوشنبه 14 مرداد 1398 - 17:06

استفاده از فونت های سفارشی برای طراحی سایت (12 بازدید)

استفاده از فونت های سفارشی برای طراحی سایت
    پلت فرم مبتنی بر وب روز به روز محبوبیت در حال افزایش است و بخش عظیمی از شهروندان کاملاً به نیازهای مختلف خود به اینترنت بستگی دارند. پس جای تعجب نیست که بیشتر این شرکتها به صورت آنلاین می روند و یکی از مهمترین الزامات چنین طراحی سایت هایی نحوه نگارش نوشته است یعنی قلم هایی که از آنها استفاده می کنند. قلمهای مختلف رابط کاربری مختلف یا احساسات طراحی سایت های مربوطه را ارائه می دهند و کاربرانی که در حال مشاهده سایت هستند.
    معمولاً با توجه به نوع قلم هایی که سایت از آن استفاده می کنند به چنین سایتهایی کشیده می شوند. برای مثال یک طراحی سایت تجاری که یک طراحی سایت رسمی است و توسط شرکت های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد اغلب به دنبال یک نگاه ساده و تسکین دهنده می رود و فونت هایی مانند آریا یا وردانا را احساس می کند در حالی که سایتی اختصاص داده شده به بچه ها ممکن است از قلم های مد روز و رنگارنگ استفاده کند که به جذب آنها در طراحی سایت کمک می کند.
    1080.jpg
    معایب صفحات طراحی سایت
    مشکلی که صفحه وب در نسخه قبلی سی اس اس داشت این بود که فقط می تواند خواندن و نمایش قلم هایی را که در رایانه محلی محلی کاربر نصب شده یا وجود دارد در طراحی سایت نمایش دهد. اما این مسئله معایب جدی داشت. مشکلاتی مانند آیا برخی از رایانه های شخصی ممکن است فونت آریال را نصب نکنند ، آیا طراحی سایت من برای مشتری های من کاربرانی که سایت من را مرور می کنند تمیز و رسمی به نظر می رسد نگران نباشید این فقط مثالی است که آریال در آن حضور دارد. تقریباً در تمام رایانه های شخصی و لپ تاپ ها یا آیا طراحی سایت موسیقی من از ستاره راک بی نظیری برخوردار است و به آن احساس می کند آیا راهی وجود دارد که بتوانیم قلمهایی را که در کاربر نیستند به صورت پویا وارد کنیم. اشتباهات رایج در طراحی سایت و راه ها ی مقالبه با آن که از جمله جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.
    Normal
    0
    false
    false
    false
    EN-US
    X-NONE
    AR-SA
    /* Style Definitions */
    table.MsoNormalTable
    {mso-style-name:"Table Normal";
    mso-tstyle-rowband-size:0;