Loading... • بزرگمهر
  بزرگمهر
  چهارشنبه 1 آبان 1398 - 15:31

  معرفی انواع الاچیق فلزی ،شیشه ای،حصیری و چوبی (441 بازدید)

  آلاچیق فلزی
  :از جمله محکم ترین و بادوام ترین مدلهاست.و به خاطر همین مزیت گزینه مناسبی برای فضا سازی داخل پارک ها و اماکن عمومی می باشد .و می تواند استراحتگاه خوب و مناسبی برای شهروندان فراهم کند .قیمت این نوع الاچیق ها بسته به طرحی که انتخاب می کنید متفاوت است هرچه طرح پیچیده تر و از فلز بیشتری استفاده شود آلاچیق گران تر خواهد بود .
  آلاچیق شیشه ای
  :یکی از جدیدترین نوع آلاچیق هاست و خیلی مورد استقبال پشت بام رستورانها ،منازل،کافه سنتی و....قرار گرفته است.شیشه ای که به منظور ساخت آن استفاده می شود نوعی عایق سرما و گرما بوده و حتی در برخی از این آلاچیق های شیشه ای میتوان از شیشه تاشو استفاده کرد که در فصول گرما به صورت آکاردئونی باز شود قیمت این نوع آلاچیق بسته به متراژشیشه و یراقی که روی آن استفاده شود بستگی دارد .
  آلاچیق چوبی
  :معمولا این نوع آلاچیق ها در فضاهایی که دارای درخت هستند ساخته میشود تا هماهنگی لازم را با طبیعت به وجود آورند.چوب مورد استفاده در این آلاچیق ها چوب سرو و کاج بوده که بسیار مقاوم و عمر مفید بالایی دارد و در عین حال سبک هستند .
  آلاچیق حصیری
  :یکی از ارزان ترین انواع آلاچیق،آلاچیق حصیری می باشد که در ساخت آن از چوب درخت ارغوان استفاده میشود.که علاوه بر این که نشیمنگاه مناسبی را فراهم می کند از تابش مستقیم نور خورشید نیز جلوگیری می کند و می تواند از سایه آن در روز های گرم تابستان لذت برد .