Loading...

• +4
    فرفره
    فرفره
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:00

تجربه های من از نت گردی !!! (10229 بازدید)

اینها تجربه های من طی همه مدت نت گردیم هست
  • +7
    فرفره
    فرفره
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:05
    بیاید بدترین تجربه ای که تو مدت عضویت تو سایتهای مختلف داشتینو اینجا بگید من خودم شروع میکنم ....
    1- ی موقعها هست با وجود هزاران کار ترجیه میدم اینجا باشم و کلا از زندگی افتادم
    2- ی وقتها بیش از اندازه صمیمی شدمو اعتماد کردم که متاسفانه ضربشو خوردم
    3-اکثرا میخوایم نظراتمونو به بقیه تحمیل کنیم که این مورد جنبه بالا میخواد و از ظرفیت ما ایرانیها همچین چیزی خارج و در نتیجه بدنبالش مشکلات پیش میاد
  • +7
    فرفره
    فرفره
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:07
    4-تو دنیای واقعی هم نباید زود اعتماد کرد چه برسه اینجا متاسفانه ادم بی جنبه زیاد شده این روزها
  • +6
    فرفره
    فرفره
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:08
    وااااااااااااااااااای که چقدر اینها تو دلم بود خوشحالم که دارم اینقدر راحت خودمو خالی میکنم :d
  • +6
    فرفره
    فرفره
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:10
    5- استقبال از غم خیلی بیشتر از شادی !! خودمم مستثنی نیستم
    6-مجبوری بیشتر وقتها تظاهر کنی تا دوستهاتو از دست ندی ( الان که فکر میکنم خیلی کار مسخره ای بنظر میرسه )
  • +6
    فرفره
    فرفره
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:11
    الان که دارم قبلیها رو میخونم بنظر میرسه بیشتر به درد و دل شبیه تا قرار دادن تجربه ;)
  • +3
    فرفره
    فرفره
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:12
    فعلا کافیه برم برنجمو دم کنم عمری باقی بود شمارشو ادامه میدم :-h
  • +1
    شیرین خانومی
    شیرین خانومی
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:20
    سلام فریبای خوشگلم
    عکس کاربریت کووووووووووووو؟
  • +7
    تلما
    تلما
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:24
    سلام شیرین و فریبا جون......................................
    منم بگم:
    از زندگیم افتادم با نت گردی .........درست به بچم رسیدگی نمیکنم....................گاهی اوقات نمیدونم کی دروغ میگه کی راست بلانسبت دوستام.................صبح که بشینم نمیدونم کی شب میشه یکوقت ده ساعت پای نتم اما اخر شب حس میکنم همش دو ساعت پای نت بودم سیری ناپذیره.....................
  • +2
    شیرین خانومی
    شیرین خانومی
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:24
    منم با تجربیاتت مواحه شدم
    کاملا موافقم
    تاپیکهای شاد زود میترکن اینو که دیگه گل گفتیییییییییییییی
    خدا روشکر مردم استغفرالله خدا نشدن وگرنه همدیگرو میترکوندن.
    نمیدونم چی شده مردم طاقت دیدن شادی هم رو ندارن
    منم خیلی وقتمو تو دنیای مجازی میگذرونم.آخه دنگ و فنگ دنیای واقعی رو نداره.آدم راحت و ریلکسه خخخخخخخخخخخخ
    دیگه منم باید فکر کنم تجربیاتم یادم بیاد
    فقط یه تجربه خوب دارم اونم اینکه تاپیکهای سرکاری رو زود تشخیص میدم و هرگز هم فکرمو درگیرش نمیکنم هرررررررررررررگز [-X
  • +2
    شیرین خانومی
    شیرین خانومی
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:25
    سلام تلماه خوشگلمممممممممممممممم
    گل گفتی خواهر
    از کارو زندگی افتادیم بارها به خاطر نت غذام سوخته هههههههههههههههههههههه
  • +1
    فرفره
    فرفره
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:26
    سلام به دوستای گلم تلماه و شیرین خانومی
  • +2
    فرفره
    فرفره
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:27
    خدا روشکر مردم استغفرالله خدا نشدن وگرنه همدیگرو میترکوندن. هزار تا لایک شیرین از این بابت واقعا باید خدا رو شکر کرد حسادت از پشت این صفحه شیشه ای بخدا نوبر ~X(
  • +2
    فرفره
    فرفره
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:30
    متاسفانه شیرین جون منم بخاطر فرار از دنیای واقعی میام اینجا وقتی اینجا هم بهت رحم نکن و مجبور بشی خودتو تو لاک بکنی چه فایده داره چند بار اتفاق افتاده درد و دل کردم ولی عکس العمل طرف مقابل واقعا قابل ذکر نیست یعنی فحش بشنوی بهتر تا همچین رفتاری ببینی
  • +3
    شیرین خانومی
    شیرین خانومی
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:33
    فریبا ( ننه شنگول و منگول ) گفته:
    متاسفانه شیرین جون منم بخاطر فرار از دنیای واقعی میام اینجا وقتی اینجا هم بهت رحم نکن و مجبور بشی خودتو تو لاک بکنب چه فایده داره چند بار اتفاق افتاده درد و دل کردم ولی عکس العمل طرف مقابل واقعا قابل ذکر نیست یعنی فحش بشنوی بهتر تا همچین رفتاری ببینی
    درست میگی عزیزم.بعضیا که فقط دوست دارن با یکی دعوا کنن انگار زاده شدن واسه دعوا و زخم زبون
    یه مورد دیگه که زیاده اینه که مثلا یکی میاد درد دل میکنه از مادرشوهرش بغضیا میان میگن مادرشوهر ما خیلی مهربونه خیلی خوبه مثل مادرمونه و ... خداییش این دلداریه؟آدم دلش میسوزه خو
    خداییش ببین با کیا شدیم 70 میلیون نفر هههههههه
  • یکشنبه 10 دی 1391 - 21:38
    منم تجربه هاتونو قبول دارم و تجربه منم اینه که صداقت و روراستی نتیجه عکس میده
  • فرفره
    فرفره
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:43
    ولی ی نکات مثبتی هم هست من خودم به شخص از دنیا محدودم بیرون اومدم و ی چیزهائی یاد گرفتم واسه رفتارم با اطرافیانم
  • +2
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:47
    خوب آره نکته مثبتم داره مثلا اینکه می بینی غم و مشکلات فقط ماله خودت نیس چون توی محیط مجازی راحتتر میشه حرفتو زد
  • فرفره
    فرفره
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:48
    خیلی هم راحت نمیشه زد من که ی غلطی کردم گفتم الان مث چی پشیمونم :((
  • فرفره
    فرفره
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:50
    ولی واقعا چشم ادم باز میشه منم موافقم همیشه فکر میکنیم غم و غصه فقط واسه ما هست
  • +1
    شیرین خانومی
    شیرین خانومی
    یکشنبه 10 دی 1391 - 21:50
    فریبا جونم منم از نت خیلی چیزا یاد گرفتم.اینم جزء تجربیات مثبتم ;;)

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی