Loading...

• +5
    فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 21:20

دوستای گلم من الان دچار بحران روحی شدیدم الان دو روزه سر در گمم !!! بیاین اینجا اعلام کنید برنامتون چیه ؟ بازم میاید اینجا یا نه ؟ گوناااااه دارم منو از بحران بکشید بیرون گریههههههههههههههه (27483 بازدید)

والا بخدا دیوونه هر جائی هست اگه قرارا باشه با کوچیکترین مسئله ای بخواد هر جمعی بهم بریزه که سنگ رو سنگ بند نمیشه .من خودم اینجا رو دوست دارم امیدوارم شما هم اجازه ندید صحبتهای بی اساس بقیه روتون تاثیر بذاره
    منتظرتون هستممممممممممممممممممممم میدوستمتون بوسسسسسسسسسسسسسسسس
  • تلما
    تلما
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:23
    نه فری خوب نیستم تو چطوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ادم اعصابش بهم میریزه میبینه مجازی هم ارامش نداره
  • فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:25
    ااااااااای بابا تو ببین چجوری رو اعصاب همه رفته این شهرام X(
  • +1
    تلما
    تلما
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:26
    پسرات خوبن فریبا جون خودت خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فریبا جون تو هم قبول داری که بچه ها نباید بخاطر یه مرد ابله از اینجا برن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باور کن یبار یه همچین ادمی به پست من خورده بود اینقدر اذیتم کرد منم ناوارد بودم همش میومد پست میزاشت که من ایمیلت رو هک کردم من پسورد جدیدت رو پیدا کردم و همششششششششششششش اینا رو میگفت بعدها فهمیدم من ساده بودم اگر پسورد عوض بشه هک نمیتونن بکنن بعدش هم مگه هک کردن به این راحتی هاست با اون طرز حرف زدن شهرام نام پیدا بود سواد انچنانی نداره الف رو ا ذ تشخیص نمیده گلی جون نباید زود عقب نشینی کنه
  • فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:27
    چقدر جو بهم ریخت شد حکایت گلابیهااااااا اونموقع هم چند تا مشکل دار باعث شدن جو ما از هم بپاشه گر چه شبها میان مسنجر ولی مث سابق نیست ی روز هستن ی دو روز نیستن
  • فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:28
    اره تلماه باهات موافقم صد در صد .منم میگم این بابا مال این حرفها نبود اخه کدوم ادم عاقلی میاد میگه من بلدم هک کنم
  • تلما
    تلما
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:29
    گلی جون از همین پست بهت میگم عزیزم این شهرام نام یا هر کس دیگه نه هکت کرده و نه میتونه که هکت کنه به این راحتی ها هم نیست بگو بیاد یاد بده هک کردن اصلا چطوریه البته نه اینکه بره کپی پست از گوگل کنه ها بابا ساده نباش خیالت راحت این شهرام به هیچ عنوان هکت نکرده فقط نقطه ضعف ازت گرفته برگرد بیا پیش خودمون عزیزم
  • +2
    فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:30
    تازه اگه ادعاش درست هم باشه راه قانون واسه همین روزهاست دیگه نباید عصبی بشیمو دست و پامونو گم کنیم
  • تلما
    تلما
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:31
    اینا الان غایبن از کدوم اینا خبری هست کدومشون نیست من چند روزیه حضور غیاب نکردم اوری شیما ملی نگی گل گیس اندیا بهار میله اسی ناناز ندا مامان فاطمه ملوس ساناز
  • تلما
    تلما
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:32
    سلما شیرین خانمی .....ارام نهال ملیح............دیگه کی رو جا انداختم؟
  • فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:33
    منم چند روزی نبودم دو شب برگشتم دیدم اینطوری شده .....نگی دیشب بود بهار و گلی هم تا دقایقی پیش بودن ........ملوس هم دیشب بود .با نانا هم که تلفنی صحبتیدم اها ارام هم بود خخخخخخخخخخخخخ خودت هم که الان هستی بقیه رو ندیدم :d
  • +1
    تلما
    تلما
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:33
    به نظر بنده همتون بیایین ارامش خودتون رو هم حفظ کنین قسم میخورم شهرام عددی نیست که بخواین ازش بترسین من بهتون قول میدم هیچ غلطی نمیتونه بکنه متاسفانه من چند روزی نبودم یا کم بودم وگرنه نمیزاشتم اینقدر همتون بهم بریزین .................
  • +1
    تلما
    تلما
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:35
    فریبا جون به نظر من نباید بچه ها اینجا رو ترک کنن چون طرف بیشتر احساس لذت میکنه و مطمئنن بهمون داره میخنده
  • فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:35
    اره بابا شهرام بهرام کیلو چنده مطمئنم الان خودش از ترس گذاشته رفته که رفته احتمالا کامپیوتر و اینترنتشو هم از ترس پیگیری کردن به پائینترین قیمت فروخته درس عبرتی هم براش شده که دیگه با خانومهای باکلاس و باشعوری مثل ما در نیفته
  • +1
    بهار
    بهار
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:38
    قزبون شما خانومای باکلاس و باشعور
    سلامممممممممممممممممممممممممممم
    سایت من
  • بهار
    بهار
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:38
    کامپیوترشو برای چی یفروشه؟؟؟
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    سایت من
  • +1
    نهال
    نهال
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:39
    سلام جیگر میگرااااااااااااااا خوبید دوست جونا؟
    اومدم سلام کنم برم ناهار بخورم الانه که پس بیفتم
    ولی یه نکته
    این اقا شهرام گمونم عمدا این بحث و جدل رو راه انداختن که بچه ها رو از اینچا فراری بدن من شک ندارم
    واینکه الهام شما شهرام نیستید ایا؟
    براى همه خوب باش اون که فهمید همیشه کنارته و به یادت اون که نفهمید یه روز میفهمه که دیره و فقط دلش واسه همه خوبیات تنگ میشه
  • تلما
    تلما
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:39
    سلام بهار جون خوبی........................به خدا جدی میگم نباید بخاطر حرفایه یه شهرامک بچه ها جا بزنن...................سلام نهال خوبی مگه نه نهال؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • +1
    نهال
    نهال
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:40
    منم حرفم همینه دیروزم گفتم باید بمونیم تا اون به مقصود و هدفش نرسه
    براى همه خوب باش اون که فهمید همیشه کنارته و به یادت اون که نفهمید یه روز میفهمه که دیره و فقط دلش واسه همه خوبیات تنگ میشه
  • +1
    فرفره
    فرفره
    بهار خخخخخخخخخخخخخخ فروخته که دیگه از این غلطا نکنه
    نهال جونی خوبی عزیز .......... تیر خلاص زدی دختر الهامو میگم خخخخخخخخخخخخخخ
  • تلما
    تلما
    نهال بیخیال شهرام و الهام .............الهام اگر میخوای باور کنیم شهرام نیستی بیا اووووووووووووووووووو

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی