Loading...

• آرام
    آرام
    شنبه 16 دی 1391 - 09:05

ستاد روحيه دهي (3708 بازدید)

نمي دونم چرا اين همه ترسو شدم و خودم رو باختم. احساس مي كنم بايد بهم روحيه بدين همين. شايد جملات مثبت شما من رو قوي تر كنه.
    با تشكر بي روحيه
  • (خواننده خاموش بی ادب فضولی بسه)
    (خواننده خاموش بی ادب فضولی بسه)
    شنبه 16 دی 1391 - 10:57
    اراممممممممم عزیزممممممممممممممممممممم
    *.*الهی نظرت برنگردد*.*
  • آرام
    آرام
    یکشنبه 17 دی 1391 - 00:13
    من خودم رو باختمممممممممممممممممممممممممممم
  • +1
    تلما
    تلما
    یکشنبه 17 دی 1391 - 02:08

فریبا ( ننه شنگول و منگول ) گفته:
    از فریباااااااااااااااا به عمو پرویز ..............این صفحه بروز رسانی رو مغزم در حال پاتیناژ رفتن لطفا درستش کنید تا هر صفحه ای رو خواستیم بتونیم راحت بیاریمش مثلا از صفحه 90 میخوام برم به 70 باید یکی یکی به عقب برگردم اااااااااااااااااااااای خدا angry.gif
    خوب یه تقلب یادتو نبدم؟
    اینجا مثلا درصفحه سوم تاپیک هستید
    http://forum.ninipage.com/discussion/95831?page=3
    در آدرس بار که اون وسته دیده میشه اون 3 را به 21 تبدیل کنید و اینتر را بزنید
    یک راست شما را می بره به او نصفحه
    امتحان کنید
  • تلما
    تلما
    یکشنبه 17 دی 1391 - 02:08
    ارام جون این روزا هیشکی روحیه نداره اما نترس ما باهاتیم :)>-
  • بهار
    بهار
    یکشنبه 17 دی 1391 - 04:12
    آرام جون چرا روحیه اتو باختییییییییییییییی؟
    کمی طبیعیه چون همه روحیه ندارن .
    نتررررررررررررررررررررررس تو موفققققققققققققققق میشیییییییییییییییییییییییییییییییی
    سایت من
  • ادینه
    ادینه
    یکشنبه 17 دی 1391 - 05:03
    اراممممممممممممم تو میتونی عزیزم. هر کاری اولش سخته. ولی یه مدت که بگذره میافته رو غلطک. نگران نباش. صبور باش. تا سوددهی دست از تلاش برندار و مطمئن باش که موفق میی
  • +2
    ناناز
    ناناز
    یکشنبه 17 دی 1391 - 07:20
    آرامممممممممممممم جون تو که نونستی تو همههههههههههه شرایط سخت با روحیه قوی خودت و انرژی مثبت جلو بری و موفق بشی این سنگگگگگگگ خیلیییییییییییییی سبک تر از اونی که نتونییییییییی برش داریییییییییی
    You can see my hard beating You can see it through my chest Said I am terrified But I am not leaving I know that i must pass this test So jus pul
  • +2
    امپراتوریس
    امپراتوریس
    یکشنبه 17 دی 1391 - 17:44
    ارام جونم ترس ادم رو فلج میکنه با اراده ای که از تو سراغ دارم ترس دربرابر خواسته تو خیلی حقیره. به افقهای روشنی که پیش روت داری فکر کن به موقیتی که بهش میرسی و یک بیزنس پر رونقی که مزد تمام سختیهایی که کشیدی. تو میتونی ما مطمئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئنیم :)>-
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • آرام
    آرام
    یکشنبه 17 دی 1391 - 19:25
    از همگي ممنونم اما حل شدن يك سري مشكلات با راه حل هاي عادي و قانوني غير ممكنه. در واقع من ياد گرفتم هيچ چيز ايده آل نيست. اگه بود بهش شك كنيد
    انشا الله اولين روز ربيع الاول كركره رو بالا مي كشيم. دوستون دارم برام خيلي دعا كنيد
  • بهار
    بهار
    یکشنبه 17 دی 1391 - 20:01
    [-O<
    سایت من
  • امپراتوریس
    امپراتوریس
    یکشنبه 17 دی 1391 - 20:15
    [-O<
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • +1
    فرفره
    فرفره
    یکشنبه 17 دی 1391 - 23:21
    ارااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام من میدونم تو میتونی قوی باش دوستممممممممممممممممممممممممم
    خدائیش الان روحیت بالا نرفت ؟ نه جون من بگو دیگه بالا رفت یا نه :d
  • آرام
    آرام
    سه شنبه 19 دی 1391 - 17:18
    چرا فريبا جون خيلي روحيه ام بالا رفت...
    اما باور كنيد آرومتر شدم جملاتتون رو خوندم قروبونننننننننننننننننننن همتوووووووووووووووووووون
    مرسي
  • امپراتوریس
    امپراتوریس
    سه شنبه 19 دی 1391 - 18:35
    :d
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • +1
    امپراتوریس
    امپراتوریس
    سه شنبه 19 دی 1391 - 18:39
    اررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررام تو میتونی
    ارام ارام هی هی ارام ارام هی هی
    ارام مغز طلایی امید سایت مایی
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • آرام
    آرام
    چهارشنبه 20 دی 1391 - 04:59
    نگييييييييييييييييييييي مردم از خنده... تموم خستگي از تنم بيرون رفت مرسيييييييييييييي الهيييييييييييي خدا قلبت رو شاد تر و شادتر كنه
  • آرام
    آرام
    چهارشنبه 20 دی 1391 - 05:33
    به اين نتيجه رسيدم روحيه ها همه داغونه اميدوارم اين ستاد براي روحيه دادن پا بر جا بمونه...
    دلم مي خواد به عمه قمر روحيه بدم اما نميدونم چطوري؟ چه قدر بده كلمات كم بياند برا بيان احساسات...
  • ناناز
    ناناز
    چهارشنبه 20 دی 1391 - 21:29
    مرسییییییییییی دوست جونییییییییییی که به فکرمییییییییییییییییییییییی.................. همین که می بینم دوستای خوبی دارممممممم خیلی آرومم می کنهههههههههه
    همتون فرشته اید....صحبت کردن با تک تکتون دلم و آروم می کنه......
    نگی... بهار.....ادی...... فریبا.....نانا..... نازیلا...ملوس....... نازی...... نهال......شادی...... ملیح...... ملوس....تلماه.....و و و و و....... تک نک شما ها رو می ستایمممممم و دوستتوننننننننننن دارمممممممم
    You can see my hard beating You can see it through my chest Said I am terrified But I am not leaving I know that i must pass this test So jus pul
  • نهال
    نهال
    یکشنبه 24 دی 1391 - 09:38
    [-O<
    براى همه خوب باش اون که فهمید همیشه کنارته و به یادت اون که نفهمید یه روز میفهمه که دیره و فقط دلش واسه همه خوبیات تنگ میشه
  • آرام
    آرام
    سه شنبه 26 دی 1391 - 23:13
    بلاخره بچه ها مغازه راه افتاد خيلي قبلش سخت بود برامون هنوزم هست اما انگار واقعا خدا خيلي كنارم بود و كمكمون كرد اون روز هم كه اين تاپيك رو زدم خيلي نا اميد بودم همين جملاتتون يكم بهم روحيه داد...
    ديشب اولين فروشمون رو داشتيم... يك لاك فروختم...خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ذوق زده شدم حسابي.

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی