Loading...

• +7
    (سدنا)
    (سدنا)
    سه شنبه 13 مهر 1395 - 06:45

دوستای قدیمی بیاین یه یادی ازهم بکنیم (142563 بازدید)

دوستای فدیمی بیاین یه یادی ازهم بکنیم
    خدایاازت ممنونم که نی نی سالم و صحیح بهم دادی
  • مثل ماه
    مثل ماه
    شنبه 2 اردیبهشت 1396 - 08:49
    خیلی داغونم ولی دوست ندارم زیاد از بدبختی بگم ولی میخوام همتون و برگردونم به سایت به نظرتون میتونم؟
  • مثل ماه
    مثل ماه
    شنبه 2 اردیبهشت 1396 - 08:51
    اون موقعی که اومدم عضو سایت شدم هیچ کس نبود تو این سایت شب اول هم مثل امشب تو و تنها بودم که بهار اومد یعنی میشه دوباره بهار امشبم بیاد و دوباره شروع کنیم
  • مثل ماه
    مثل ماه
    شنبه 2 اردیبهشت 1396 - 08:55
    21 شهریور 93 بود که عضو شدم تازه یک سال بود علروسی کرده بودیم نمیتونم بگم چه دوستی خوب و خوشی بود که نبود من هیچی از خوشی نفهمیدم تو این زندگی .......
    من همتون و برمیگردونم همتون و اکتیو میکنم
  • مثل ماه
    مثل ماه
    شنبه 2 اردیبهشت 1396 - 08:57
    اون موقع هم که عضو شدم اینجا برهوت بود هیشکی توش نبود آنقدر اومدم نشستم اینجا تا شلوغ شد مطمئنم دوباره همه میان
  • زهره مامان امیرعباس
    زهره مامان امیرعباس
    شنبه 2 اردیبهشت 1396 - 18:03
    سلام بچه ها. خیلی ممنون ازت نیوا جان. ان شاء الله قسمت همه منتظرا.
    سلام مهسا جون. خوبی؟ خیلی ناراحت شدم. اخه تو که مشکلی نداشتی با شوهرت. تکلیف طاها جون چی میشه؟ اره من همون زهره ام که کافی نت دارم. با عجله تصمیم نگیر مهسا. خدا کنه بهار بیاد منم خیلی خیلی دلم براش تنگ شده. من هر روز به سایت سر می زنم اما کسی نیست
    سایت من خدايا به خاطر مهربونیات شکر
  • نیوا
    نیوا
    شنبه 2 اردیبهشت 1396 - 19:12
    سلام صبح بخیر.منم امیدوارم تاپیک دوباره رو ب راه بشه همه برگردن.خیلی دوس دارم از بهار نیکا الناز ترنم هانیه فهیمه فرشته و .... خبر بگیرم دلم برا همشون خیلی تنگ شده.مهسا جون عزیزم نمیتونم بگم درکت میکنم ولی دعا میکنم زودتر مشکلت حل بشه ایشالا ک ب جدایی نمیکشه بخاطر پسرت سعی کن اگه میشه دوباره برگردین سر زندگیتون ک حداقل بچتون ضربه نخوره ب خدا توکل کن و ازش کمک بخواه ایشالا همه چیز درست میشه.
  • زهره مامان امیرعباس
    زهره مامان امیرعباس
    شنبه 2 اردیبهشت 1396 - 20:54
    ان شاء الله
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 - 02:31
    ممنون بچه ها ولی من همه فکرامو کردم شوهر من مردی نیست که بشه با آینده یه زندگی خوش بین بود
  • زهره مامان امیرعباس
    زهره مامان امیرعباس
    یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 - 03:58
    سلام مهسا جون خوبی؟
  • توت فرنگی (نی نی سایتی)
    توت فرنگی (نی نی سایتی)
    یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 - 04:02
    سلام به همگی
    من کاربر جدیدم @};-
  • زهره مامان امیرعباس
    زهره مامان امیرعباس
    یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 - 04:03
    سلام خوش اومدین
    توت فرنگی (نی نی سایتی)
    یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 - 04:11
    مرسی :)
    چرا اینجا خلوته انقدر همیشه همینطوره؟
  • مريم مامان رادين
    مريم مامان رادين
    یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 - 04:46
    سلام به همه خوب هستين من مريمم از كرمانشاه بارسال ميومدم شبا با بجه ها جت ميكرديم انقد خوشحال شدم تابيك جديد ديدم بازم بياين دور هم جمع بشيم
  • مريم مامان رادين
    مريم مامان رادين
    یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 - 04:54
    بجه ها بياين
    توت فرنگی (نی نی سایتی)
    یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 - 05:05
    سلام مریم جان
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 - 05:20
    سلام بچه ها خوش اومدین
    توت فرنگی (نی نی سایتی)
    یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 - 05:22
    سلام مثل ماه
    مرسی
  • مريم مامان رادين
    مريم مامان رادين
    یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 - 10:36
    كسي هست
  • بهار
    بهار
    یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 - 12:12
    سلام بچه ها سلام دوستای گلم مهربون ...نازم ...هر چی بگم کم گفتم ...وای که اگه بگم چقدر دلتنگتونم ...چقدر زیییییییاااااااااد ....میدونم هر چی بهم فحش بدید حق دارید بابت این غیبت خیلی طولانیم ...اشک تو چشام جمع میشه یاد اون شبا و روزهای باهم بودن میفتم ...خیلی عاشقتونم ...زهره جون .و بقیه ک ه برام پیغام گذاشتید ازتون یه عالمه ممنونم .....ببخشید که جواب ندادم ....واقعا ببخشید ...منم درگیر یه سری مشکلات بودم ....
    مهسا جونم ...عزیزم....دلم برات تنگ شده ...اومدن دو بارم به سایت با اومدن تو هماهنگ شده ...اما خبر مشکلت که خوندم باور کن چند لحظه هنگ بودم .آخه چرا گلم ......اعصابم خورد شده ...
    وای که چقدر دلتنگ اون روزا هستم .....برای چرت و پرت گفتنمون و خنده هامون ...شادی ها ..غم هامون ...
    بچه ها دلم برای تک تکتون تنگ شده ....تک تک ....واقعا از ته قلبم دوستون دارم ...بازم بابت تاخیر بدون خبر عذر میخوام ...روی ماه تک اکنون رو میبوسم
  • زهره مامان امیرعباس
    زهره مامان امیرعباس
    یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 - 17:33
    سلام صبح بخیر. بهار جون تو رو خدا از این به بعد بیا سایت. بیا دوباره سایتو راه بندازیم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی