Loading...

• مامان ایلیا
    مامان ایلیا
    شنبه 16 آذر 1392 - 19:06

به نظر شما باردارم (3203 بازدید)

سلام به همگی من سه ماهه ازدواج کردم وهیچ نوع پیشگیری نداشتم ولی باردار نشدم خیلی میترسم آخه عاشق بچه هستم..دوره قبلی اقدام بهتر وبیشتری داشتم 18 آذر باید پری بشم استرس دارم زیر دلم ی کوچولو درد داره و1هفتس که شکمم نفخ شدید داره قبلا اینجوری نبودم کمکم کنید شما ها که نی نی دارید این رو تجربه کردید ؟؟/یعنی میشه باردار باشم
  • مامان ایلیا
    مامان ایلیا
    شنبه 16 آذر 1392 - 19:09
    کسی نیست؟؟؟
  • مامان ني ني
    مامان ني ني
    شنبه 16 آذر 1392 - 19:35
    عزیزم سلام
  • مامان ني ني
    مامان ني ني
    شنبه 16 آذر 1392 - 19:37
    بهتره که استرس رو از خودت دور کنی....
    ان شاء الله که باردار باشی
    این چند روز رو هم با آرامش صبر کن و بیستم بی بی چک بذار
    امیدوارم مثبت باشه و به آرزوت برسی
    منم عاشق بچه هستم و الآن منتظرشم
  • مامان ني ني
    مامان ني ني
    شنبه 16 آذر 1392 - 19:40
    البته نفخ هم اوایل بارداری زیاد هست...
    ولی الآن خیلی زوده که بخوای به علائم بارداری فکر کنی...
  • نی نی
    نی نی
    شنبه 16 آذر 1392 - 21:09
    سلام مامان ایلیا جون منم باید 19اذر پری بشم واسم دعا کنید که باردار باشم چون عاشق بچه ام اگه الان نیستین بعدازظهر ساعت 5 حتما بیای
  • نی نی
    نی نی
    شنبه 16 آذر 1392 - 21:28
    ساعت 5 منتظرم بیاین دیگه
  • مامان ایلیا
    مامان ایلیا
    یکشنبه 17 آذر 1392 - 08:42
    :*
  • مامان ایلیا
    مامان ایلیا
    یکشنبه 17 آذر 1392 - 08:48
    باسلام دوستای گلم دوره من 25 روزه بود یعنی امروز باید پری می شدم که نشدم..شکمم نفخ داره وبزرگ شده ودل وشکمم هم درد داره خودم هم حس میکنم باردارم هم حس میکنم فردا پری میشم وای خدا استرس داره خفم میکنه ..خدایا قربونت برم راضی هستم به رضای تو میدونم که هرچی برام رقم بزنی مثل همیشه به نفعمه خدایا دوست دارم...
  • نی نی
    نی نی
    یکشنبه 17 آذر 1392 - 19:06
    سلام کسی نیومده بچه ها
  • نی نی
    نی نی
    یکشنبه 17 آذر 1392 - 19:10
    من باز ساعت 12 میام هرکی خواست بیاد
  • نی نی
    نی نی
    یکشنبه 17 آذر 1392 - 21:41
    نیومدین که
  • مامانی s
    مامانی s
    دوشنبه 18 آذر 1392 - 01:08
    سلام مامان ایلیا امیدوارم ک باردار باشی منم 4 ماهه که اقدام کردم اما خبری از بارداری نیست خیلی نا امید شدم سه روز پیش پری شدم خیلی گریه کردم
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامانی s
    مامانی s
    دوشنبه 18 آذر 1392 - 01:09
    :(
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامانی s
    مامانی s
    دوشنبه 18 آذر 1392 - 01:10
    تو رو خدا بچه ها واسم دعا کنید این ماه که اقدام میکنم باردار بشم بخدا دارم افسردگی میگیرم خدایاااااااااااااااااااا پس چرا صدامو نمیشنویییییییییییی
  • مامانی s
    مامانی s
    دوشنبه 18 آذر 1392 - 01:14
    البته من قرصهای لتروزول و کلومیفن هم استفاده میکنم
  • مامانی s
    مامانی s
    دوشنبه 18 آذر 1392 - 01:18
    ~X(
  • مامان ایلیا
    مامان ایلیا
    دوشنبه 18 آذر 1392 - 04:17
    دوستای گلم سلام همین الان پری شدم دلم خیلی گرفته آخه این سری امیدوار بودم ولی خوب الان چند تا لخته خون اومد شوهرم رفته بیرون ودلم میخواد ی دل سیر گریه کنم البته شوهرم میگه حالا زوده ولی خوب چکار کنم بچه دوست دارم....چی بگم هر چی خدا بخواد همون میشه خدایا بازم راضی هستم به رضای تو
  • مامان ایلیا
    مامان ایلیا
    دوشنبه 18 آذر 1392 - 04:21
    مامان ایلیا جون انشالله این ماه خدا کمک میکنه و مامان میشیم بیا هردومون بیخیال باشیم واسترس نداشته باشیم شاید به خاطر استرس هست آخه شنیدم استرس مانع از بارداری میشه خانمی توکل کن به خدا
  • مامان ایلیا
    مامان ایلیا
    دوشنبه 18 آذر 1392 - 04:39
    کسی نیست
  • مامان ایلیا
    مامان ایلیا
    دوشنبه 18 آذر 1392 - 04:46
    اومدی ؟؟

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی