Loading...

• +1
    سحر
    سحر
    پنجشنبه 3 تیر 1395 - 01:34

کتاب فروشی های خوب شهرمان (702 بازدید)

سلام دوستای خوبم
    من احساس میکنم یک موضوع تو اینجا جاش کمه میدونید ما همگی دوست داریم اطلاعاتمون زیاد بشه ولی وقتش رو نداریم که با آزمون و خطا و حدس و گمان کتاب انتخاب کنیم و ازطرفی فروشندگان کتاب هم خیلی در این رابطه کمک نمی کنن و ازطرفی یکی از راه های رشد ذهنی بچه ها کتاب خواندن و ارتباط نزدیک با کتاب هست که به نوبه خودش میزان تماشای تلوزیون بچه ها رو هم کاهش میده حالا تصور کنید کودکتون رو آوردید کتاب فروشی برخورد فروشنده با کودکتون چه کارها که نمی تونه بکنه ازتون میخوام اگر کسی کتاب فروشی خوبی رو میشناسه معرفی کنه ما واقعا به اینجور جاها نیاز داریم مادران دلسوز عزیز,خوب میدونیم که تا جامعه رشد نکنه بچه ها و درواقع دوست های بچه های ما رشد نکنن به این سادگی نمیشه رشد و سلامت روانی کودکانمون رو تضمین کنیم. بیاید فروشندگان کتابی که واقعا فراتر از یک فروشنده کتاب هستند و با جان و دل کار میکنن رو با تجربه ای که از انجا داشتیم به هم بگیم و به هم کمک کنیم تا در مسیر تربیت کودکانمان گامهای موثر تری برداریم من از خودم شروع می کنم و امیدوارم کسی به دید پیام تبلیغاتی به این متن نگاه نکنه بلکه به دید تجربه یک مادر که دوست داره آن رو با دیگر مادران دلسوز درمیان بگذاره بینیم
    چند وقت پیش خیلی دوست داشتم در رابطه با تربیت و برخورد درست با کودکان و درک آنها مطالبی بخونم اما فروشنده ها نمیتونستن از توضیحات دست و پا شکسته من کتابی رو معرفی کنن تا اینکه یک کتاب فروشی کودک پیدا کردم که فروشنده واقعا وقت گذاشت و صحبت ها مو گوش کرد و بعد یک کتاب به من داد من هم چون آخر وقت بود و خسته بودم نا امیدانه که این هم بدرد نمیخوره کتاب رو گرفتم و آمدم خیلی توقع خاصی نداشتم اما با کمال ناباوری کتاب تمام مطالبی که من میخواستم رو داشت اول فکر کردم شانسی بوده اما دوتا کتاب دیگه که ازشون گرفتم همینطور بود و علاوه براین برخورد ایشون با بچه ها خیلی دوست داشتنی بود بچه ها حسابی ذوق میکردن و مادرها هم نفس راحتی میکشیدن و کتابهایی که واسه بچه ها داشتن واقعا فضای جالبی رو ایجاد کرده بود دوست داشتم شما هم آنجارو تجربه کنید و نظر بدید
    شیراز -معالی آباد -نرسیده به میدان احسان- روبروی اداره تامین اجتماعی- جنب ایستگاه قطار شهری- کتاب فروشی کودکانه

برچسب ها:

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی